Glavni meni

Dizajneri, treba nam novi logo

Započeo Gašpar, 23 Jun, 2012, 11:27

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Nigde ja tebi nisam pretio, samo upozorio. I da jesam se nasao licno uvredjen, a ti nemoj da se pravis blesav posto znas kome si se obratio. Tako da mozes da batalis te indijanske fore

Otvorite glasanje pa vidite dal ljudi hoce da se promeni ili ne.

monsterbnt

Ma ne dirajte logo bre. Nije sjajan al je opste poznat. Jedino bi ja ovde na forumu ubio glow oko logoa malko iritira.
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 23 Jun, 2012, 14:31
Ma ne dirajte logo bre. Nije sjajan al je opste poznat. Jedino bi ja ovde na forumu ubio glow oko logoa malko iritira.

Meni se logo u startu svideo. Jo¹ nismo dobili predlog re¹enja koje bi bilo bolje.
Da, glow i emboss su malo preterani.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

gaso brisi ovu temu,vidis da se ljudi potresaju oko zivotno nebitnih stvari,budi gazda i tresno sakom o sto bar jedared

Gašpar

Ostavljamo bre temu, neka ljudi poka¾u kako bi mogao da se sredi logo, mo¾da neko iznese neko sjajno re¹enje  :D

AndreyRR


hpg

Citat: Kanarinac poslato 23 Jun, 2012, 14:03
@hpg ...

Ne vredi, koliko god puta da procitam temu, i dalje isto razmisljam. Ono sto tamo vidim je da ti shvatas da je za logo potrebno duze vremena rada i truda (kada uporedis sa 5 minuta "klepanja"), ali ne vidim da shvatas da se dizajneri tim poslom bave da za hleb, a ne iz pukog hobija i zadovoljstva. Pa tako, cini mi se, ocekujes od njih da se angazuju i utrose svoje vreme, trud i znanje da izmene nesto sto se tebi ne svidja. Iako je ovo Balkan pa je sistem usluga za uslugu i dalje dosta zastupljen, ipak treba imati neku granicu sta je realno ocekivati, a sta je vec naivno. Mislim da se i Nadalina dosta susretala sa ovim, evo ti prevedi mi ovo, ti znas engleski, ti ces to lako/brzo ;D Ali cisto sumnjam da bi neko otisao kod Farbacha i dao mu motor ili deo motora, i rekao: Na, farbaj! :)

Citat: Kanarinac poslato 23 Jun, 2012, 14:03
ja bih cak malo uprostio

Eto, imas mesec dana da naucis da uprostis, niko te nece klepati po prstima niti se smejati kad postavis nesto. Uprosti, redizajniraj, uradi kako ti mislis da treba ;)
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

monsterbnt

Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 14:37
gaso brisi ovu temu,vidis da se ljudi potresaju oko zivotno nebitnih stvari,budi gazda i tresno sakom o sto bar jedared

Ne moz da dovati sto.... :P
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR


Gašpar

Citat: monsterbnt poslato 23 Jun, 2012, 14:54
Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 14:37
gaso brisi ovu temu,vidis da se ljudi potresaju oko zivotno nebitnih stvari,budi gazda i tresno sakom o sto bar jedared

Ne moz da dovati sto.... :P

Ti æe¹ da mi ka¾e¹  :P

¹omik3

Posto je stari logo najlepsi, ajde sada lepo da glasamo da se ne menja logo!  [yahoo]
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

monsterbnt

Citat: Ga¹par poslato 23 Jun, 2012, 14:57
Citat: monsterbnt poslato 23 Jun, 2012, 14:54
Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 14:37
gaso brisi ovu temu,vidis da se ljudi potresaju oko zivotno nebitnih stvari,budi gazda i tresno sakom o sto bar jedared

Ne moz da dovati sto.... :P

Ti æe¹ da mi ka¾e¹  :P
;D ;D ;D
Smrt SVIMA!!!!

zVuk

ako neko hoce da menja logo, neka napravi isti, nek ga stavi na glasanje, pa da ga odbijemo......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DaChaS

Citat: zVuk poslato 23 Jun, 2012, 15:29
ako neko hoce da menja logo, neka napravi isti, nek ga stavi na glasanje, pa da ga odbijemo......


Sto bi neko pravio isti logo ispocetka :D :D :D

zVuk

...a sta zna' ja.....vi'is brate da neki ne znaju sta ce sa sobom.......

Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: monsterbnt poslato 23 Jun, 2012, 14:15
Citat: Kanarinac poslato 23 Jun, 2012, 14:03
@monsterbnt
Obrati paznju na recnik i koga nazivas bolidom. Posto direktno mene prozivas, jer sam poceo ja da kenjam da je logo sranje. Ti i ja nit smo drugari niti se znamo, tako da smatraj ovo kao drugarsko forumsko upozorenje.
Iskuliraj. Ako si se naso licno uvredjen evo licno ti se izvinjavam, ali to je moje misljenje.
Logo se pravi u startu i NE MENJA  se nikada vise osim ako ne zelis da ubijes ''brend''. To je osnovno pravilo svakog dizajna. Napravis nesto prepoznatljivo, ceo svet zna za to, i onda ga promenis u nesto drugo..... Potpuna besmislica. Ko sto rekoh logo se ne pravi da bude lep, nego da te po njemu odma prepoznaju.

postoje primeri i za jedno i za drugo....osim ako ne mislis da je logo motomanijaka neki vrhunski brend

http://flowingdata.com/2009/08/13/pepsi-and-coca-cola-logo-design-over-the-past-hundred-years/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

MM nisu ''brend'' kao kokakola ili pepsi. A koka-kola nije menjala cak ni ambalazu a kamoli logo od svog nastanka. Pepsi je veoma redak izuzetak.
Smrt SVIMA!!!!

Kengur

Eventualno da se ovaj malo redizajnira...

Mada ja tu nista ne bih dir'o....


Gašpar

Pa ti si se tamo uhvatio za menjanje, odabir tri resenje i tako to, i ja reko aj da otvorim temu, da ne budem party breaker  ;D

Kengur

Ma pusti mene, ja sam ovih par dana izgubljen slucaj...

Mislio sam na 3 redizajna pa da odaberemo. Meni je logo do 00. Eventualno redizajn... Nista vise.