Glavni meni

Dizajneri, treba nam novi logo

Započeo Gašpar, 23 Jun, 2012, 11:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ovako ne¹to?

Edit:  [facepalm] nije mm.com  [doh]


AndreyRR


DaChaS

Kad ste vec krenuli sa radovima iz likovnog :D: D:



losmi


Alchemist

samo nemojte mnogo da ga zakomplikuete... ko ce to posle na tortu da prenese  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me

Bugi

Nadam se da ostati na zajebanciji i da se neæe dirati postojeæi logo . a taj iz mase kome se nesviða ....  [samoubistvo]

monsterbnt

Citat: Ga¹par poslato 23 Jun, 2012, 13:47
Ovako ne¹to?

Edit:  [facepalm] nije mm.com  [doh]

Em nije mm.com em se to com nece videti uopste na stampi koja je manja od ledja majce.
Ako mene pitas na stari sa ful nazivom bi dodao .com, a ostavio bi ovaj jednostavan za stampu jer se nece sjebati ako je mali (npr na rukavu majce i sl...) a i lakse moze na torti da se napravi ;D



Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Evo logo bez ¹lema

KENGUR LIMITED EDITION logo  :P




STANDARD LOGO


hpg

I jos nesto da dodam, svako ko je rekao da logo ne valja neka uradi bolji i postavi u ovu temu. Najlakse je reci da nesto ne valja i cekati da neko drugi to popravi.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

monsterbnt

Citat: hpg poslato 23 Jun, 2012, 13:58
I jos nesto da dodam, svako ko je rekao da logo ne valja neka uradi bolji i postavi u ovu temu. Najlakse je reci da nesto ne valja i cekati da neko drugi to popravi.

Pa ti ce da cute. Uglavnom je tako. Samo dizu dreku da nesto ne valja a kad treba da se ''popravi'' ucute....
Smrt SVIMA!!!!

mkt

od svih ovih ponudjenih onaj stari je najbolji

AndreyRR


monsterbnt

Sto uostalom ne otvoris glasanje da li UOPSTE dirati logo?
Smrt SVIMA!!!!

Kanarinac

@monsterbnt

Obrati paznju na recnik i koga nazivas bolidom. Posto direktno mene prozivas, jer sam poceo ja da kenjam da je logo sranje. Ti i ja nit smo drugari niti se znamo, tako da smatraj ovo kao drugarsko forumsko upozorenje.
@hpg
procitaj temu sa tank padovima i sta sam napisao u mom postu.

Logo se po meni nigde ne uklapa, ja bih cak malo uprostio. Dobar redizajn bi resio problem, samo da se uradi kako treba

DaChaS


SSZGO

nego imam ja neke jarice pa ko hoce da ih krsti...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

kako sad na ramazan da ih krstimo

DaChaS


monsterbnt

#39
Citat: Kanarinac poslato 23 Jun, 2012, 14:03
@monsterbnt
Obrati paznju na recnik i koga nazivas bolidom. Posto direktno mene prozivas, jer sam poceo ja da kenjam da je logo sranje. Ti i ja nit smo drugari niti se znamo, tako da smatraj ovo kao drugarsko forumsko upozorenje.
Iskuliraj. Ako si se naso licno uvredjen evo licno ti se izvinjavam, ali to je moje misljenje.
Logo se pravi u startu i NE MENJA  se nikada vise osim ako ne zelis da ubijes ''brend''. To je osnovno pravilo svakog dizajna. Napravis nesto prepoznatljivo, ceo svet zna za to, i onda ga promenis u nesto drugo..... Potpuna besmislica. Ko sto rekoh logo se ne pravi da bude lep, nego da te po njemu odma prepoznaju.
Smrt SVIMA!!!!