Glavni meni

Dizajneri, treba nam novi logo

Započeo Gašpar, 23 Jun, 2012, 11:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

E pa ovako, odluèili smo ovako èoporativno da nam treba novi logo ;D

Potrebno je odraditi redizajn postojeæeg logoa koji izgleda ovako:



Neke posebne ideje nemam ¹ta bi trebalo promeniti, ali bitno je da izgleda pribli¾no isto samo da bude lep¹i  :D

Konkurs je otvoren do 01.08.2012. godine

Nakon svih radova koji pristignu, stra¹ni admin tim æe odabrati komada 3 koje æemo staviti na glasanje tako da æe odluka biti zajednièka.

©ta jo¹ da ka¾em. A da, nagrada za pobednika je èast da se njegovo delo naðe na ovim stranicama ( [rofl] ) ali evo neka bude i po komad od svih promo materijala koje æemo raditi sa tim novim logo-om(majica, privezak, ...).

Da, .jpg varijante mo¾ete obesiti ovde, dok za vektore koristite [email protected]

Sreæno! [cheers]

Taraba

Priznaj da je sve ovo kako bi mogao da nam uzme¹ pare za nove majce, a ne zato ¹to je logo "ru¾an". [bejzbolka]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Kako si me provalio?  [rofl] [rofl] [rofl]

Meni logo uop¹te ne smeta, al' se pobunila masa da je ru¾an, pa reko aj ko veli da ga zamenimo ;D

monsterbnt

Logo je ustaljen i prepoznatljiv. Promena logoa jer ''neko misli da je ruzan'' je prilicno pogresna stvar. Nije mu poenta da bude lep pogotovo ne svima jer to nikad neces uspeti, poenta je da ljudi cim vide logo znaju o cemu se radi. Kao sto vidis logo sa ''onog'' foruma i odma znas da su neki papci u pitanju, tako isto kad vidis MM logo odma znas da je to ekipa sa kojom treba da budes :D
Ne menjaj logo pusti bolide neka kenjaju.
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

monster je u pravu,treba samo mali redizajn postojeceg logoa

Gašpar

Ja bih prvenstveno i hteo redizajn postojeæeg koji je veæ prepoznatljiv. Samo malo da se dotera. Realno, ima mesta napretku.

AndreyRR

Citat: Ga¹par poslato 23 Jun, 2012, 12:25
Ja bih prvenstveno i hteo redizajn postojeæeg koji je veæ prepoznatljiv. Samo malo da se dotera. Realno, ima mesta napretku.
onda si tako trebao konkurs da psotavis,a ne postovani dragi cuda muda
znaci redizajn postojeceg

monsterbnt

Ma samo da se uradi jedna malo jednostavnija varijanta na kojoj umesto full naziva pise samo MM. I to je to. Imas full logo i imas jednostavan koji je u sustini isti al je prakticniji kad je mali, moze da se naprska sprejom preko sablona.....
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Evo prvi post preureðen. Valjda æe se javiti neko s nekom idejom [cheers]

goranvojska

Citat: Ga¹par poslato 23 Jun, 2012, 12:25
Ja bih prvenstveno i hteo redizajn postojeæeg koji je veæ prepoznatljiv. Samo malo da se dotera. Realno, ima mesta napretku.
...........a moze i nov al da bude bolji,bar za toliko koliko da vizuelno asocira na mm tj ne toliko drugaciji da nas ne raspoznaju i pogledom.

monsterbnt

Neke ideje oaoko nabrzaka......

Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR


AndreyRR


hpg

Logo je prva stvar koju sam primetio kada sam dosao na sajt, bio mi je i ostao zanimljiv. Kako rece monsterbnt ne treba menjati prepoznatljiv logo, sitne kozmeticke izmene mogu da prodju, konkretno po mom misljenju to bi moglo da bude .com ispod motomanijaci, da se zna da je rec o online sajtu i online moto zajednici, a ne moto asocijaciji, grupi gradjana, klubu, politickoj stranci (zasad ;D ).
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

losmi

bas htedoh reci da se izbaci pun naziv,a ostavi MM

monsterbnt

pa onda definitivno ovakova neka varijanta
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 13:18
;D

Kakav si umetnik. Al nismo mi èerga pa da imamo toèkove od konjskih kola na motoru  :P

AndreyRR

Moj je bolji logo tvoj je staromodan  ;D

AndreyRR

Citat: Ga¹par poslato 23 Jun, 2012, 13:44
Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 13:18
;D

Kakav si umetnik. Al nismo mi èerga pa da imamo toèkove od konjskih kola na motoru  :P

ljakse to je bilo na brzinu,nemam ni jedan vektorski program jer ne znam da radim u istom

monsterbnt

Nista andreyu da se uradi jedan poseban sa volovskim tockovima :P :P :P
Smrt SVIMA!!!!