Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 10 Jun, 2014, 22:06
Citat: mareskin poslato 10 Jun, 2014, 21:13

Ja sebe bez naoèara nisam video od prvog osnovne :D

ni¹ta nisi propustio...:o :P ;D

Ma samo sam hteo da poku¹am da spoznam u èemu se krije magnetizam koji toliko privlaèi devojke.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

danas Njnja doterao mazzijevo sokocalo...nece da upali....prvo pitanje posle sekunde verganja je bilo...ima li goriva....njanja se vata za cep da pokaze kako ima...ali ja mislim da li pumpa druka gorivo...kazem ne cujem pumpu...njanja kao i uvek pun njegovih genijalnih misli...kaze da se nikad nije ni cula...eve ti...kurac tebi plava slova...moze samo u duginim bojama



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Pa to je bilo u poplavama povuk'o blato, kurac æe ga proda...:o [rofl]

Taraba

Malo mu prljava ta kesica za èaj.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

clutch&brake

Dugine boje... bas mi lepo stoje
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: Taraba poslato 23 Jun, 2014, 20:20
Malo mu prljava ta kesica za èaj.

a mi nismo mogli da nadjemo kesicu zimus kada smo ga pakovali... znaci tu je  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

hmmm...kako da pocnem....ima vec par meseci kako nisam i9spirao usta deterdzentom....
juce je saljivi mladic sa nadimkom perlx aka detergente....u popodnevnim casovima napravio katastrofalnu gresku.....zvao je majstora da ga uznemirava,,,,,
Kaze djecarac da mu je stala afrika i da sam sigurno ja nesto sjebao....a on kad plati zeli da mu se uradi kako treba.....imao je jos neku suludu odeju da treba da dodje neko da ga slepa....sve to u nekom poluneprijatno tonu u zeli da zastrasi moju malenkost....kako sam ja strasljive prirode odjebah ga i rekoh mu da ubuduce nosi malo alata jer mu je motor stariji od njega.....da vidi sta se desilo pa da se cujemo....

epilog

Afrika je stala zato sto je seba zaboravio da vrati napajanje benzinske pumpe....zato je i presao samo petstotina metara od njega....i umesto da nakon toga dodje ujutru kod mene sa darovima za zaborav.

ono sto ce boleti

usled nepromisljenosti doticno , sada ce pasti u drugu kategoriju klijenata....to su oni koji nemaju popuste i nemaju gratis kad se meni cefne....dakle sada po Zaric cenama za perlxa.....
p/s
ko ne zna sta je to nek pita Mazzia ili Njanju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

clutch&brake

Epilog je jako poznat...

mali servis po ceni od samo 199,99 eura...
molimo popunite formular pa cemo Vas kontaktirati u roku od 90 dana

srdacno

Zaric Revolucion
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Nema deterd¾enta da se ¹lihta...:o ;D

UFF

trazi alternativnog majstora

Darko


juga

Ja sam cuo da afrika ne trosi, tj ide bez goriva, kako bre da stane? [neampojma]

mkt

to je nemoguce
da mu nije neko utrapio agregat od super tenere  ;D ;D

Lazic


juga

E, da ja imao agregat od ST ne bi stao! [rofl]

aæimo

Rev da sam na tvom mestu ne bi se kaèio sa mali¹om. Sam je ubacio friku u kombi pa ti vidi.