Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic



Lazic

Konzervirao si je u zamrzivaèu za bolja vremena...:o ;D Daj je meni, mo¾da si samo glup, pa ne zna¹ da je upali¹...:P Ja bar kad sjebem, sjebao sam...;D

mkt

hibernacija bato, pa se posle pitaju kako trafika odoleva vremenu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2014, 11:40
borisa pise lepo (sa razlogom) da mora android
ali rekoh ajd ne mora bas samsung da ne budem zrtva marketinga :)

ali ti si zrtva marketinga po difoultu...honda, bmw, ktm....gde ces vise....doduse jos nisi kupovao bmw r1200 ili 1250 gs....ali to je samo zato sto nisu jeftini.....ti si zapravo adiktivna zrtva koja nema para a voli......najgora vrsta....otvori se i kupi Iphone s5 gold....ko soraya :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

#685
 revolucijo lupetas :) para imam savim dovoljno, za motor koji god pozelim, i nista mi tata nije kupio vec sam sam zaradio, samo ne zelim da ih trosim na stvari koje nisu vredne, npr 1200gs ne bi ni na poklon uzeo (pod uslovom da moram da ga vozim odrzavam i ne smem da prodam) nit bi dao vise od 5-6k za motor kao sto ne bi ni vise od 250e za mob tako da i iphone 5 otpada ali srbac je u pravu ako resim da putujem malo ozbiljnije bice f800gs i to ne sto je bmw vec sto nema nista u toj klasi da mi se vise svidja od njega ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 12 Maj, 2014, 15:59
Uzeo crni S4 I9505 ko nov, 6 meseci star sa garancijom jos 1.5 god i fiskalnim racunom za 230e

nego jel koristio neko mozda ovu robocoop futrolu za njega? :D


http://www.dx.com/p/pepk-water-resistant-aluminum-alloy-case-for-samsung-galaxy-s4-yellow-white-246579#.U3C7tYGSz-t


https://www.youtube.com/watch?v=W53SACvfEF4
)
ps. revolucijo lupetas :) para imam savim dovoljno, za motor koji god pozelim, i nista mi tata nije kupio vec sam sam zaradio, samo ne zelim da ih trosim na stvari koje nisu vredne, npr 1200gs ne bi ni na poklon uzeo (pod uslovom da moram da ga vozim odrzavam i ne smem da prodam) nit bi dao vise od 5-6k za motor kao sto ne bi ni vise od 250e za mob tako da i iphone 5 otpada ali srbac je u pravu ako resim da putujem malo ozbiljnije bice f800gs i to ne sto je bmw vec sto nema nista u toj klasi da mi se vise svidja od njega ;)

ti bi se jebo al da ti ne udje....

imas pare ali neces da trosis ...koji ce ti kurac onda....hteo bi fancy mob ali neces da platis full cenu....jajaris kao po obicaju......a f800 ce da kupis kad bude 2500 evra.....sto sve ukazuje da em nemas para em si stipsa.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ma pusi ga bre ako imas kintu idi kupi pravi motor a ne da budzis te praistorijske krsine :)
a ako volis krsine idi kupi vec restauiran ili ocuvan u fabrickom stanju pa ga voli do sutra umesto da jajaris kako da izbegnes carinu i kupujes deo po deo, migavac po migavac a meni nesto kazes ccc vidi se ko je stipsa :D

ja vec vozim odlican motor koji zelim i koji mi odgovara i bolje mi od toga ne treba za sad a pare se cuvaju za stan ili kucu (onaj ko da 20k eur za motor sigurno to nije sam zaradno ili bar nije posteno stekao tj opet dodjemo da nije zaradio vec na neki nacin ukrao) i ne da dam 500 i vise eur za ebeni telefon, da mi ne treba zbog posla nosio bio 3210 i dalje kao proteklih mesec dana ne bi ni ovaj kupovao

i dosta offovanja da ne prebacim sve ovo u tvoju temu jer si ti i zapoceo  [adminpower]  :P

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam ljubitelj oldtajmera...classica....kako god....mozda bih i kupio ceo ali nema.....moram u delovima....

ti si siromasni ljubitelj skupih stvari.....ne dovoljno siromasan da moras da kupujes kopije vec taman siromasan da moras da jajaris....

negooo.....koliko te kosta grejanju u gajbi de zivis....na godisnjem nivou.....jel i tebi stigao porez za gajbu od 400 evra....koliko ti godina ima dete....a zena jel dobro......

ja i ti ne mozemo da komuniciramo na istom nivou....nemas ti nista.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa onda sta kenjas?
idi sklapaj motor i cuvaj decu nemoj brines za moj telefon i offujes (sad svoju temu)
kad i ako budem kupovao f800gs zvacu te za savet

SSZGO

zena i dete bi se diskutabilno moglo predstaviti kao plus i kao minus

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

nemoj tako, sad ce da te napuse svi redom

znas koliko je tesko jebati i svrsiti unutra umesto da ga izvadis?

kad bi se po tome cenili ljudi cigani bi najbogatiji bili

ne kazem da je lose vec da svako treba da odluci da li to zeli sa kim zeli i kad zeli i ako mi koji decu nemamo ne kenjamo onima koji ih imaju ni oni ne bi smeli isto da rade
al jbg to ti dodje kao jehovini svedoci ili vegani kao vlajko, nije im dovoljno da uzivaju u svojoj sreci vec zele drugima da kenjaju sto ne rade isto sto i oni

svako ima svoj sistem vrednosti, ne postoji generalno pravilo, ali zato postoje ljudi koji su cak spremni i da se naljute ako tvoj sistem vrednosti nije isti kao i njihov

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 12 Maj, 2014, 22:22
zena i dete bi se diskutabilno moglo predstaviti kao plus i kao minus


pa jedino diskutabilno je  da li zena radi....ili ne....ako radi ide u prihode a ako ne u rashode.....dete je uvek rashodna stavka.....sto se tice finansija....

niko nikome ne prebacuje,sopstveni izbor, nego cak i da izbacimo stavke zena i dete....kako da izbacimo....pa i ti si necije dete...mislis li da su tvoji roditelji doneli pogresnu odluku...nema lutis....slozicu se sa svakim tvojim zakljuckom....ma koliko sebican bio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

a moji su se kod ovog drugog zajebaliiiiiiii ..!!!  (èitaj mene)   ha-ha!!
jin-jang

Jefta

Citat: UFF poslato 12 Maj, 2014, 21:42
(onaj ko da 20k eur za motor sigurno to nije sam zaradno ili bar nije posteno stekao tj opet dodjemo da nije zaradio vec na neki nacin ukrao)

Bezveze, ispada da svi koji kupuju nove motore od 20 i kusur hiljada eura su na neki nacin kradjom dosli do tog novca ili su im roditelji ostavili???

Sutra cu ja da kupim novi RT, od svog posteno zaradjenog novca, bez da mi iko da i jedan euro. Nisu bas svi lopovi, neki su i dosta radili da bi dosta i zaradili, pa sada uzivaju i trose na skupa kola i skupe motore. Mi ostali mozemo samo da im zavidimo.



Lazic

ja sam na pogre¹noj planeti, ovu treba sterilisati od ljudi...

juga

Bre, odoste i vi i ova tema u qurac! [doh] [ludak]

castor

Oooooo-odavnoooo je to bilo...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

nesto me ovih dana sve jebe...samo sranja....doduse kad peglas tudje propuste onda je uobicajeno...

danas iskoristih alo vremena da utvrdim zasto me VOR jebe....dakle radio  i odjednom ni glasa....sve smo prekontrolisali...ia varnicu, ima gorivo, kompresija 12....dakle mora da upalli.....ako nece znaci varnica nije na pravom mestu....
skinem deklu i vidim cudo nevidjeno...mislim video vec kod rotaxa.....
http://i34.servimg.com/u/f34/15/54/73/53/20120910.jpg
magnet se odlepio i okrenuo u kucistu...pa varnicu daje tamo gde joj nije mesto....

srecom internet je cudo....ostaje jos samo da ga zalepim nazad i radice sigurno...jedino me jebe sto moram da ga orijentisem kako treba. ali forumi pomazu

http://i34.servimg.com/u/f34/15/54/73/53/magnet10.jpg


a sad da vidite kako se budzi u italiji....on ce njemu da se okrece
http://i34.servimg.com/u/f34/15/54/73/53/20120912.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11