Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


I sad mi recite da je on ovo namerno uradio da neide okolo :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Da mislim da je to njegovo vidjenje teranja prikolice u rikver......opasan ludak
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

a nije mogao tu sa strane da parkira na livadu,sta da je naisao neki kamion ode i prikolica i pasat
sve mi se cini da se malo sjebao pa da ispadne frajer pred bajkerima one je tako hteo,ma ajte molim vas

Kanarinac

Vidi lik je lud potpuno. On je hteo samo da se okrene tu. Sa namerom (sabanovim najboljim ortakom) je krenuo nizbrdo

AndreyRR

ako cetvorica tvrde da je lud,onda je lud sto posto  [ludak]

sibin

lud je preslaba rec. stvarno skoro nisam video tako nesto.

Sergej

Ima kosulja za takve... I dzaba sobica...

bucko

Nije prica iz tvoje garaze al je zanimljiva.
Slavica Ekleson dovede muza Barnija (vlasnika F1) u Dubrovnik i kad su seli u taxi i krenuli taksisti otpadne auspuh a Barni izadje ,legne pod auto i priveze lonac da se ne vuce po zemlji.
Kada ga je odvela u Laktase kod tasta on seo na bajs i u prolasku pored prodavnice kulturno se javi ekipi koja cepa pivo ispred.Na pitanje ko je ovaj neko im rece to je  zet od ....,ima neku auto skolu u engleskoj.
Moz da budes bog otac al u Laktasima si samo neciji zet.

ЯЭВОЛУТИОН

Kurac ste vi moanijaci...evo sta CBRR1 napravi od lamela za godinu

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska


sibin

bas ih je strucno opravio :)

AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

A da mu das tvoje sokocalo  dok ne opravimo ovo njegovo....tebi sigurno nece na hondi crci lamele :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 19 Jul, 2012, 22:38
toliko o yamahi
TO KAZE COVEK KOJI VOZI ISPRED MENE,JA ODEM POSLE 20KM STANEM POPIJEM FLASICU VODE ODEM PISAM I GLEDAM DUZ PUTA JEL SABAN IDE,E DA DOK TO SVE RADIM SAMO JE UFF PORED MENE...

CBRR1

Citat: revolution poslato 19 Jul, 2012, 22:42
A da mu das tvoje sokocalo  dok ne opravimo ovo njegovo....tebi sigurno nece na hondi crci lamele :)
hahahahahaahhahahah pa vratio bi mu samo rucice,jelte on to vozi uz ogranicenje na putu pa zato traje...

CBRR1

Citat: sibin poslato 18 Jul, 2012, 11:26
evo ga dokaz, ali to je bio samo pocetak drame posle nam je u povratku zamalo otpao zadnji tocak. tacnije doktor je polomio dva srafa. napravio jedno 15 prekrsaja sa sve prikolicom koji su za zatvor. jednostavno dobro smo zivu glavu izvukli. zamalo da stradam ni kriv ni duzan, a samo sam isao da pomognem cbrr1 da prebaci njegovo sokocalo da revolucije. [rofl]
njega su i iz zatvora pustili ranije,sirovina od 110 kg baz grama sala..i gle nikada u teretanu nije isao,jos cuda ne pije nikada ali nikada ne pusi ne drogira se ali je stvarno lud i jak ko vo...a i ne otpao tocak kada smo nas pet u autu, a od 5orice nas 4voro po 110-120kg... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sibin

e sad ga pretera de bez grama sala, masan je ko vepric. cek samo da prodje jos par godina (ako ih doceka)

AndreyRR

Citat: revolution poslato 19 Jul, 2012, 22:42
A da mu das tvoje sokocalo  dok ne opravimo ovo njegovo....tebi sigurno nece na hondi crci lamele :)
kad nisu do sad  ;D ;D,valjde nece skoro,rado bih mu ga pozajmio da se
voza malo na mom,ali on ima svoju hondu koju nece da vozi,jer nju samo
sabaniRR voze  ;D ;D

CBRR1

Citat: sibin poslato 19 Jul, 2012, 23:04
e sad ga pretera de bez grama sala, masan je ko vepric. cek samo da prodje jos par godina (ako ih doceka)
dada..budale i Bog cuva...

AndreyRR

Citat: cbrr1 poslato 19 Jul, 2012, 22:56
Citat: AndreyRR poslato 19 Jul, 2012, 22:38
toliko o yamahi
TO KAZE COVEK KOJI VOZI ISPRED MENE,JA ODEM POSLE 20KM STANEM POPIJEM FLASICU VODE ODEM PISAM I GLEDAM DUZ PUTA JEL SABAN IDE,E DA DOK TO SVE RADIM SAMO JE UFF PORED MENE...
Jedan je SabanRR