Glavni meni

Nagrada Kragujevca - CASTROL 2012

Započeo Radanovic, 22 Jun, 2012, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ranovac poslato 01 Jul, 2012, 21:21
a gdeje Lovric u 1000H
Lovra se omlati sa krosa pre dve nedelje...koleno mu operisano i hoda na stake.....raspolozenje dobra i hoce da kupi offroad motor....navukao se ko junkie
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

I bio je tako polomljen danas u Kv.
Samo Kengur i Joker nisu bili.

Kengur

Kengur nije mogao nikako... Nema ko da kreci jebeni stan, a ja idem u sredu preko... Zivim sa strvinama lenjim...

Joker

Joker ostao zbog obaveza i na kraju sam i mogao da idem... Seljak covek...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Hiljadarka je bila straaašnaa. Tu ste dosta propustili.
600 pocela da bude zanimljiva, i Močibob uspori, a bio je na duzinu motora od Cvrleta. Čodina teorija je da ga menjač zezao.
Ne znate koliko mi je drago što je mala Vanja oprala Stankaru.
U 600 hep je Dule Blagojević izdominirao. Gavran je pao i nastade frka sa bodovima ;D
U 1000 hep su Balša i Čoda videli da je Radula ispružio nogu na kočenju i time zatvorio Košturcu prolaz kroz šikanu. Ja to nisam video pa ne mogu da tvrdim...

Za 7 dana jopet ;)

Joker

Nego, reci ti nama cime si ti isao do dole? ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Smartom, a objasniću ti i zašto ;)

rboban

Citat: Ga¹par poslato 02 Jul, 2012, 01:53
Smartom, a objasniæu ti i za¹to ;)

Objasnicu im ja da se ne mucis, zato sto nije ravno.... ima i krivina i uzbrdica i nizbrdica.......
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

stani , ja opet ne razumem.....jel on kupio r1200 r ili bmw isetu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: rboban poslato 02 Jul, 2012, 08:44
Citat: Ga¹par poslato 02 Jul, 2012, 01:53
Smartom, a objasniæu ti i za¹to ;)

Objasnicu im ja da se ne mucis, zato sto nije ravno.... ima i krivina i uzbrdica i nizbrdica.......

[rofl]    [facepalm]

volim_slatkise

opasan pad,a sudija..... aj sto ne mase zatavicom nego je ni ne drzi u ruci..... ne profesionalno skroz!

Kengur

Kako je prosao sto se tice povreda?

Brrka

Toliko strahovit pad na nezgodnom mestu gde do sada nikada nisam video da je neko pao a neverovatno je da jebene sudije ne znaju sta treba da rade u tom trenutku.
Hvala Bogu, Djole je juce u bolnici bio svestan svega i zalio se na bolove u saci, danas nisam uspeo da se cujem sa njim ali kad saznam nesto novo javljam.

volim_slatkise

za sad je ok (koliko posle onakvog pada moze biti ok ) u bolnici je trebalo bi za bg da ga prebace sutra.....

a sudije su tantuzi nevidjeni,stvarno ne znaju da sude....

Brrka

Jel samo u pitanju saka ili se u medjuvremnu "pojavilo" jos nesto?
Posto tako je bilo i meni, rekli u Vrscu skini sam za 3 nedelje i teraj dalje a u Beogradu hteli odmah da me ostave na operaciji.

volim_slatkise

pa malo je ozbiljnije.... povredio je 5 i 6 prsljen cini mi se .....

Brrka

NAzalost tako je. Cuo sam se juce sa njegovom devojkom, ona kaze prelom 5-og i naprsnuce 6-og ali dobro je, prebacili su ga za Beograd, pomera i ruke i noge.

volim_slatkise

ma da to je najbitnije....oporavice se brzo nadam se :)