Glavni meni

Nagrada Kragujevca - CASTROL 2012

Započeo Radanovic, 22 Jun, 2012, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic



Na stazi Beranovac kod Kraljeva 01. jula 2012. voziæe se treæa ovogodi¹nja kru¾na trka koja se boduje za ¹ampionat Srbije. Moto trka pod nazivom „Nagrada Kragujevca – Castrol 2012.“ biæe u organizaciji Auto moto karting klub-a ’’Divlji’’ iz Kragujevca. Takmièari æe nastupati u klasama 125SP, 600SP, moto-hepening (600+1000) i najjaèoj klasi 1000 Stock sport.
Subota je po pravilu rezervisana za kvalifikacije dok æe se trka voziti u nedelju 01. jula u 12h. Vojna staza Beranovac kod Kraljeva je dugaèka je 2400 metara, ¹irina staze je 7 metara i vozi se levi (spoljni) krug.
Moto Klub Divlji poziva sve ljubitelje motociklizma da doðu i u¾ivaju u izuzetno uzbudljivim trkama u svim klasama.

Joker

Slike se nesto uHebala pa sam zamenio...

MM ce biti prisutan dole pa da pokusamo sa nekim live izvestavanjem da docaramo celo desavanje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur


Radanovic


Brrka

Mnogo vruce za trku, bice tu velikih problema sa gumama i ogibljenjem  >:(

Joker

Ja u nedelju ujutru oko sedam krecem iz Beograda... Subotu nazalost ne mogu da prisustvujem... Ko hoce moze da se pridruzi, krecemo sa Pevca...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur


Gašpar

Ja u subotu imam ispit i iseljavam se, tako da ne mogu da idem.
Nedelju sam tamo oko 9-10

Radanovic

Ja i subotu i nedelju visim na forumu i èekam da neko objavi rezultate  :D

Joker

#9
Ali zato nedelju posle Kraljeva ima da visis u Zaluzanima... Tu ces ti izvestavati... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Jao Marko Zalu¾ani, pa æevapi, pa tufahije i urma¹ice, pa... Jao da, ti si na dijeti  :P :P :P

Joker

Ja nisam na dijeti vec na posebnoj ishrani... :P

A ja smem Banjalucke cevape... :P Bez hleba naravno... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Æevape bez lepinje u Banja Luci? Pa to je Bogohuljenje  ;D ;D ;D

Radanovic

Citat: Joker poslato 26 Jun, 2012, 11:22
Ali zato nedelju posle Kraljeva ima da visis u Zaluzanima... Tu ces ti izvestavati... :)


Ja sam dole od petka , tako da dobijate info  ;D

A najvjerovatnije æe se voziti kao i pro¹le godine , tj. voziæe se Roguliæeva krivina . Trebala se mjenjati konfiguracija , tj. iæi nekakvom ¹ikanom , ali izgleda nema ni¹ta od toga .

Mr.Racer

Uz boziju pomoc vozimo i Kraljevo

Radanovic

Citat: Mr.Racer poslato 26 Jun, 2012, 18:54
Uz boziju pomoc vozimo i Kraljevo

Dace Bog  :D Ko vozi za vas , Bojan Nikolic ?

Mr.Racer

Citat: Radanovic poslato 26 Jun, 2012, 19:49
Citat: Mr.Racer poslato 26 Jun, 2012, 18:54
Uz boziju pomoc vozimo i Kraljevo

Dace Bog  :D Ko vozi za vas , Bojan Nikolic ?
Da , Boki vozi , a kako ja iz sale kazem , nas klub pod nazivom OUR RACING TEAM ima sve , Strucni stab u sastavu ja , mehanicarski tim u sastavu ja , fizikalci u sastavu ja i Bojan i vozac u sastavu Bojan , znaci cela ekipa je tu !

Kengur

Ako neko treba da vam smeta, navraticemo Joker i ja bez problema :D

Radanovic

©one izgleda opet ja¹e Suzuki  :D



Kengur

#19
Niste ni svesni kakvo vas iznadjenje ceka u Kraljevu od strane jednog naseg clana :D

Ne ne, necu vam nista reci, ali cak i oni koji ne prate trke neka se pojave :D

EDIT:
Naglasavam da nema veze sa mnom i da nisam kupio motor :D