Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m


Lazic


UFF

nema ekrana ali ima dva piva
prvo podsetih se kod ortaka na fenomenalno kinesko pivo koje sam pio kod druga u restoranu u majamiju, ko nije probao preporuka
a drugo posle pismo bosanski nektar, pitko dok pijes ali mene sutra bolela glava, toliko o kvalitetu


http://s18.postimg.org/ufgs0e8xl/IMG_20171226_193400.jpg

Hattrick


mali_zmaj

Jeste srpski Nektar nije vise kvalitetan ,nazalost,ne odstoji dovoljno,pa to nadoknadjuju hemijom,barem tako vele oni koji se kuze u pivarstvo.  Puno ga proizvode,puno prodaju,i jbg. glavobolja i mucnina i mene jebe od Nektara. Mada je okus dobar.
jin-jang

pajaxsg

Nektar je banjalucki, bosanski nije ni pod razno.

UFF

Da i BIP je Beogradski Srpski nije ni pod razno

petar357



Citat: UFF poslato 30 Decembar, 2017, 19:40
Da i BIP je Beogradski Srpski nije ni pod razno

Poredjenje je neumesno... lepo je i Zmaj gore napisao ...srpski Nektar.

Sto se piva  Nektar tice, naravno da ne moze da bude bosansko,  kao sto ni Banja Luka u kojoj se prlizvodi nije u Bosni nego u Srpskoj.

Republika Srpska je drzava srpskog naroda, dok u Federaciji Bosne i Hercegovine zive Hrvati i tzv. Bosnjaci ili Bosanci tj. poturice.



megaidiot


Lazic

[facepalm]

Svi Balkanci su iste budale... Ni manjeg prostora ni vi¹e budala... I Hrvati svojataju Teslu a pobili sve Tesle u ratu...

petar357


Zar je neko od  Hrvata ocekivao nesto drugo osim da pobiju Srbe kad im se ukaze prilika?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot


Biker-Boy

Pivo braæo pivo, a ne zvona i praporci [cheers] [cheers] [cheers]
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt


idanijel


Biker-Boy

Probao malopre ovo Englesko vesticije pivo, nisam bas odusevljen, previse gorko za moj ukus


I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot


mkt


Lazic

Citat: megaidiot poslato 08 Mart, 2018, 00:21


Pro¹le jeseni docimao dva ta iz Napulja... Bilo sme¹no jeftino u nekom mega marketu... 1.45e 1000 kubika...