Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

apu

evo, da ne bude da neæemo da se igramo sa tobom :D

[attachment deleted by admin]

iva749

Za smirenje..  ;D

[attachment deleted by admin]

cone

pivo nema nikakav ukus kad je iz plasticne flase, dal je to meni samo trip ne znam, al je ocajno..

baha

Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

cone

ocekivao sam minuse, al meni to pivo nije :)  [cheers]

Ruza-Bandit

Za dobru svinju nema lo¹ih pomija

UFF

Citat: cone poslato 30 Jun, 2012, 01:28
pivo nema nikakav ukus kad je iz plasticne flase, dal je to meni samo trip ne znam, al je ocajno..

od mene si dobio ogroman +

ta govna iz plastike ja ne pijem  [nono]

bez uvrede ali ko nema para za staklenu flajku ili konzervu taj nek pije vodu

apu

takoðe, sla¾em se u potpunosti.
elem, ovo pivo je preteklo od nekog ro¹tiljanja od pre nedelju dana a obzirom da NIKAD ne sedim kod kuæe i solo cugam(kad cugam to je kafana + ekpa) i ne znam ¹ta mi bi da uzmem pivo juèe.
paklena vruæina u toku dana me naèinila u alkosa iz krmaèe :D


@uff
nisu ovde pare u pitanju nego je bila kolektivna kupovina pa ¹ta je ko ubacio u korpu to smo kupili :D

UFF

ma ok nije bilo upuceno tebi vec samo kazem da to pivo kupuju ili oni koji ga ni ne piju pa uzimaju za goste jer je tako jeftinije ili ga kupuju oni kojima je bas sve jedno koje ce da piju a to onda bas i nisu neki ljubitelji
ja bre ni coca colu ne kupujem od 2 litre jer dok pola popijem druga polovina izvetri pa mozes samo da je bacis posle
a i ortak koji radi u coca coli mi je rekao da u 2l pakuju ona koja nije zadovoljila njihove kriterijume kvaliteta tj ima premalo ili previse nekih od sastojaka

cone

#49
znaci nisam jedini, meni je to cista bljuvotina, al ukusi su razliciti :)

negoo, da malo osvezimo temu  [cheers]


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Che


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


Lazic

Citat: UFF poslato 30 Jun, 2012, 04:04
bez uvrede ali ko nema para za staklenu flajku ili konzervu taj nek pije vodu

Ser¹, jede¹ gomna, posle par piva, ako nema drugog, popio bi i ¹to bi moj deda rekao, piswasser...  [rofl] [rofl] [rofl]
©ta je bilo kod Fenixa ono veèe, kad si presu¹io sa tvojim snobovskim pivom i apatinsko ti je valjalo, d¾ukelo moja... [rofl] [rofl] [rofl] :-*



edit:
ah da, nemam para veæ mesecima, ne bi valjda dozvolio da ti drugar pije vodu...:D

UFF

Ja flajke od 2l ne kupujem al ako mi se pije a drugo nema... jebi ga daj sta das

isto tako i za onaj mesni narezak na uvcu to jedem samo kad je ratno stanje, pojeo bi ga i tamo ali ako nijedna radnja ne bi radila u kuru od 10km a da mi nemamo ni jedno prevozno sredstvo pa da ne umrem gladan..

Lazic

#56
©ta fali mesnom naresku... :D

UFF


Bishke

Koja je ovo velicina monitora ? :P

limenka izgleda majusno
You should do one thing every day that scares you

UFF


Jbg nije u pitanju monitor

mada ga jedino u te svrhe i koristim

kengur me video prosle godine na parkingu kad sam ga iznosio iz delta city-a i pokusavao da ga ubacim u auto  ;D