Glavni meni

MM Voznja Dunavska Tura 7-08.07.2012

Započeo UFF, 19 Jun, 2012, 12:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

Citat: dr32 poslato 20 Jun, 2012, 12:21
E ja sam prosle godine radio taj reon i znam ponesto, bas mi je bila zelja da ove god za odmor odvozam ovu trasu i BUM vidim ovu temu  [talas]
Datum (prvo pomenuti) odgovara,trasa odgovara,ma sve odgovara, jos samo ako ste i da se uzivo upoznamo,eto mene. :D I moj predlog je smederevski put jer je puno zanimljiviji. Predlozio bi i da se svrati do Viminacijuma, samo bi to moralo da se zakaze malo unapred. Imam broj zene koja tamo radi,cisto zbog zakazivanja,a tura ne traje duze od 1-1,5h,sto je idealna pauza. A posle ima nov proslogodisnji put odande do glavnog puta Po-Vel.plana. Jbt kolko sam tad mastao da poteram Hondicu tuda,al ne bese slobodnog vremena.

bio u viminacijumu i dobra je fora, taman za pauzu
[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

podrzavam  ;) ;) ;) ;)

Taraba

Smederevac vs avalski put...  mislim da smederevac ne mo¾e da se poredi sa avalskim ni po krivinama ni po kvalitetu puta, ni po saobraæaju.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dr32

Onda avalski u odlasku,svi su odmorni i svi bi da prze kolko znaju i mogu,a Smederevac i one kafane pored Dunava su prava stvar za povratak.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

goranvojska

ja bi cekao u pozarevcu pa dalje zajedno.neskez da vodi penzionere.mi nebi terali preko 150.onako opusteno.

dzimika

Citat: Che poslato 20 Jun, 2012, 11:44
Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2012, 09:27
dunavska magistrala mi je super ideja jer nisam bio a verujem i jos par ljudi koji sada zele da idu da nisu bili vec smo samo slusali price o odlicnim krivinama i dobrom peglanju

Khm ... cime ides? :D

snaci cu se valjda nekako :D ako nista drugo ici cu biciklom :P

Che

Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2012, 13:53
snaci cu se valjda nekako :D ako nista drugo ici cu biciklom :P

Cestitam u svakom slucaju, a koliko cujem vidimo se sutra :)

jevta


dzimika

Citat: Che poslato 20 Jun, 2012, 14:26
Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2012, 13:53
snaci cu se valjda nekako :D ako nista drugo ici cu biciklom :P

Cestitam u svakom slucaju, a koliko cujem vidimo se sutra :)

pa da, vidimo se sutra u svakom slucaju, ako zatreba mapa slobodno javi mada verujem da cete se snaci

Che

Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2012, 15:13
pa da, vidimo se sutra u svakom slucaju, ako zatreba mapa slobodno javi mada verujem da cete se snaci

Long Live Igo for Android :D

Gašpar

Ako bude¹ tra¾io D¾imikinu gajbu, te¹ko da æe ti Igo for Android pomoæi. Barem meni nije  ;D

AndreyRR

tebe i da da dovedu na odrediste ne bi znao gde si

dzimika

Citat: Che poslato 20 Jun, 2012, 16:05
Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2012, 15:13
pa da, vidimo se sutra u svakom slucaju, ako zatreba mapa slobodno javi mada verujem da cete se snaci

Long Live Igo for Android :D
dolazi sale - raptors sutra kod mene ako vam je tako lakse :D

Jefta


TOECUTTER71

Jel mo¾ mali info za mesto okupljanja "I'ljadu ru¾a"

Che

Citat: TOECUTTER71 poslato 22 Jun, 2012, 14:09
Jel mo¾ mali info za mesto okupljanja "I'ljadu ru¾a"

Pa kod motela soma ruza na Avalskom putu.

Che

http://www.1000ruza.com/

Ako dolazis iz NS, najlaske je obilaznicom oko Bgd-a i izlazis maltene pravo na njega.

dzimika

ako dolazis iz NS idi preko iriskog venca pa onda kod dobanovaca na obilaznicu i izlazis u resniku i samo pravo na vr brda :D

TOECUTTER71

VRBA MRDA....fala vi na obave¹tenju...vrlo æe lako moguæno je da æe biti ja da dojdem

goranvojska

Citat: TOECUTTER71 poslato 22 Jun, 2012, 20:25
VRBA MRDA....fala vi na obave¹tenju...vrlo æe lako moguæno je da æe biti ja da dojdem
pa sto i da ne dodjes.ovde nas ima mnogo a malo se voze.daj da poboljsamo statistiku.

goranvojska

ajde da osvezimo temu.nesto ste se ucutali.el to od priprema ili sta je uzrok?