Glavni meni

MM Voznja Dunavska Tura 7-08.07.2012

Započeo UFF, 19 Jun, 2012, 12:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Nema ti meni sta da das, pazi kad cu slucajno proci pored Honda sa pijanim UFFom, i slucajno ce motor pasti... Tri puta.. :D

Major

Ma bre nema i nema ;D Ima da dezuram s' [ludak_sa_puskom]



The One

Citat: UFF poslato 19 Jun, 2012, 14:56
Sta kazete da pomerimo dunavsku turu za 14-15.07 samo zbog gase a?  ;D
reæiæu samo jedno Moto skup Panèevo!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF

znam
zato sam i zakazao za nedelju dana ranije ;)

da bi mogao da repriziram dve cadjave dvocevke  8)


[attachment deleted by admin]

dzimika

Citat: Ga¹par poslato 19 Jun, 2012, 14:45
Citat: UFF poslato 19 Jun, 2012, 14:39
gaso aj nam daj datum u avgustu kad nemas trke i ispit
neka bude i radni dan ako mora
a ja cu onda da zanakazem neku voznju pa da dodjes
samo da znas da nece biti u blizini vrsca i beograda :D

Od 09.07. do 15-16. avgusta.
A po¹to se ove godine i¹lo samo ju¾no, ja predla¾em da bude Paliæ  ;)


jebo te palic, em nema nista da se vidi, em ne mozes da se kupas em sve sami penzosi i najbitnija ali stvarno NAJBITNIJA STVAR

NEMA KRIVINA

ima da mi otpadne dupe a guma ima da bude kockasta do tamo

Gašpar

Ajde onda D¾imika, ti davaj predlog :D

Nadalina

Citat: MajorSoul poslato 19 Jun, 2012, 14:40
Ne¾na zenska ruka izgleda nemoze da ga kontrolise ;)

A, ko je rek`o da sam ja nezna?! ;D

A, ponuda za voznju - ccc... Pa zar pred muzem?! :D Za sta ti sluzi pp!? [rofl] [rofl] [rofl]
Dzukela u podznaku

Kanarinac

Ako se vec ide za V. Gradiste, bolje je da se ide preko S. Palanke pa onda na Pozarevac i Gradiste. Ceo taj put mi je malo smor, nema ni sta da se vidi ni nekih krivina, a do Gradista je pravac pa par krivina, pa nekoliko sela :)

Ali preko Palanke ce biti zanimljivije

Silvana

Samo da se obratite s pa¾njom kad prolazite Rgotinu prema Boru. Ako na drugoj desnoj serpentini stanete i bacite pogled na kukuruzno polje pored, mo¾da ugledate polovinu ploèe od top-kejsa s mog transalpa i Nelin retrovizor.  :D :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

goranvojska


dzimika

Citat: Ga¹par poslato 19 Jun, 2012, 20:35
Ajde onda D¾imika, ti davaj predlog :D
nisam rekao jer ne znam, znam skoro svaki put do subotice vec napamet i veruj mi da nema nista zanimljivo, ako ti se bas ide do subotice zena ide sledece nedelje pa mozes sa njom :D

dunavska magistrala mi je super ideja jer nisam bio a verujem i jos par ljudi koji sada zele da idu da nisu bili vec smo samo slusali price o odlicnim krivinama i dobrom peglanju

AndreyRR

Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2012, 09:27
Citat: Ga¹par poslato 19 Jun, 2012, 20:35
Ajde onda D¾imika, ti davaj predlog :D
nisam rekao jer ne znam, znam skoro svaki put do subotice vec napamet i veruj mi da nema nista zanimljivo, ako ti se bas ide do subotice zena ide sledece nedelje pa mozes sa njom :D

dunavska magistrala mi je super ideja jer nisam bio a verujem i jos par ljudi koji sada zele da idu da nisu bili vec smo samo slusali price o odlicnim krivinama i dobrom peglanju

dzimika ONA slika vredi trilione reci  ;D ;D

dzimika


AndreyRR


prpa_zr

pre nekih desetak dana sam se vozao sa drugarima ErnestM i Mi¹a BMW do Golupca i to putanjom ZR - Panèevo - Kovin - Smederevo - Po¾arevac - Veliko Gradi¹te - Golubac

e sad.. mi smo tu tek naèeli taj put uz Dunav i mogu vam reæi da super za vo¾nju.. asfast nije neki kvalitet ali mo¾e lepo da se tera.. jedino ¹to treba paziti nakon ki¹e ima ¹anse za odrone na X mesta

Che

Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2012, 09:27
dunavska magistrala mi je super ideja jer nisam bio a verujem i jos par ljudi koji sada zele da idu da nisu bili vec smo samo slusali price o odlicnim krivinama i dobrom peglanju

Khm ... cime ides? :D

neskez

Jel' ostaje datum 07.-08. ?

Da se prijavim kao vodja penzionerske grupe.

primedba:  zar nije bolje ici do BGD do Smedereva starim smederevskim putem preko Grocke, umesto izlaska na auto put

Che

Citat: neskez poslato 20 Jun, 2012, 11:49
primedba:  zar nije bolje ici do BGD do Smedereva starim smederevskim putem preko Grocke, umesto izlaska na auto put

Jeste, ali ako se ide preko Avale onda se izlazi na autobahn kod Malog Pozarevca i ide njime do iskljucenja za SD sto je nekih 10ak km max.
A Avalski put vredi vise za voznju nego Beograd - Smederevo preko Grocke.

UFF

ostaje datum
i jeste bolje bez auto puta ali taj deo je kratak i ako idemo smederevcem nema voznje preko avale...

edit

hvala che  :)

dr32

E ja sam prosle godine radio taj reon i znam ponesto, bas mi je bila zelja da ove god za odmor odvozam ovu trasu i BUM vidim ovu temu  [talas]
Datum (prvo pomenuti) odgovara,trasa odgovara,ma sve odgovara, jos samo ako ste i da se uzivo upoznamo,eto mene. :D I moj predlog je smederevski put jer je puno zanimljiviji. Predlozio bi i da se svrati do Viminacijuma, samo bi to moralo da se zakaze malo unapred. Imam broj zene koja tamo radi,cisto zbog zakazivanja,a tura ne traje duze od 1-1,5h,sto je idealna pauza. A posle ima nov proslogodisnji put odande do glavnog puta Po-Vel.plana. Jbt kolko sam tad mastao da poteram Hondicu tuda,al ne bese slobodnog vremena.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy