Glavni meni

CBR 600 F (1,2,3,4,4i)

Započeo Gile_ExtremeBoy, 10 Decembar, 2010, 22:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Dutchman

Ko rodjeni za brusilicu ovi stariji modeli , gvozden ram milina , elem mali potroshach , kvarovi hmm nema dodushe takve su honde , jedini minus stigle godine pa vecini treba da se zameni lanac bregaste shto i nije tako jeftino ... na F1 sam vozio i sa vecim i sa manjim zupchanikom i mogu reci da snage ima , pitanje shta ko voli moze 240 i koji preko sa produzenim prenosom iako ima 20 godina ...

F4 mnogo udoban motor , lagan za voznju , lep kao R a udoban kao F i ide extra ... i isto troshi malo ...

FANTOM

           Moj F1  sam terao 260 km/h tolko je na satu i toliko je kucao ....  E sad ako se nadje neko pametan da kaze ma laze sat ili sta vec ok ja samo kazem koliko je pokazao na km-satu da ide ......  Inache prezadovoljan sam na mom je radila i brusilica jako izdrzljiv i kvalitetan motor ....

Havarisan

kad nemas maske na f1 skala od sata kada predje polovinu vetar je zalepi na drugu stranu.

FANTOM

Citat: Havarisan poslato 20 Septembar, 2012, 20:45
kad nemas maske na f1 skala od sata kada predje polovinu vetar je zalepi na drugu stranu.

      Ahaha Havarisani nasmejao si me svaka chast  :D  i mora da je bilo zbog toga  haha svi bi trebali da skidaju maske onda bi isli brse   :D 

srbac

To samo moze FANTOM i NIKI drugi.....