Glavni meni

RST jednodelni kombinezon

Započeo Kiro, 12 Jun, 2012, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kiro

 Kombinezon je u jako dobrom stanju, nema nikakva o¹teæenja. Ima protektore na podlakticama, kolenima i mekani ulo¾ak na ledjima. Svi protektori su u d¾epovima tako da se ledjni ulo¾ak mo¾e zameniti tvrdom kornjaèom. Slajderi na kolenima su skoro novi. Du¾ celog prednjeg dela nalazi se perforirana ko¾a, a na rukavima i preponama je ubaèen deo od Airflow platna, tako da je luftiranje kombinezona odlièno. Na ledjima ima grbu, a na predelu oko ramena i na donjem delu ledja je tegljiva ko¾a. Na kolenima, odmah iznad slajdera se nalaze 2 d¾epa za sitnice.


Velièina kombinezona je 52, za èoveka oko 180cm. 200 evropskih.

[attachment deleted by admin]

Kiro

Ajde akcija, mo¾da je lep¹i za 170e?

Kiro

Akcija na akciju! Iskoèilo mi je ne¹to, dok se to ne proda cena za kombinezon je 140e!

Kiro


jevta


Kiro

Dru¾e, ne ide ba¹ da ja tebe zovem da bih ti prodao kombinezon.

Ako ba¹ nema¹ krede za poziv, pusti mi sms èisto da znam da je tvoj broj pa æemo se èuti.

Kanarinac

Pa na sta covek da ti posalje kada nisi okacio broj telefona? :D

Kiro

A jebiga, nek pogodi! :D

Izvinjavam se, 063/69-69-45. Mo¾e i PP.

jevta

Ja te zbog tog propusta neæu zvati ako hoæe¹ zovi nije stavr mog tro¹ka nego tvog nekompletnog oglasa-A kombinezon pa kupiæu veæ neki gledam ih ja veæ dugo i ne¾urim.

Kiro

Kupiæe¹ neki, ovaj neæe¹. Neæu da te zovem, neæu ni da ti ga prodam.

Prevideo sam da nisam postavio broj telefona, bilo mi je èudno da mi ostavi¹ tvoj broj na temi. Mogao si lepo da tra¾i¹ broj, ovde ili na PP. Po¹to ti mene sad "ka¾njava¹" zbog mog nekompletnog oglasa, ja sam siguran da se ti i ja nikako ne bi dogovorili oko trgovine - oèigledno smo obojica te¹ki ljudi. Sreæna kupovina.

P.S. Jo¹ sam se izvinio zbog oma¹ke! Kakvog naroda ima...  [veryangry]

jevta

Izvino si se al posle napada na mene zbog svoje gluposti

Kiro

Da mi je neko prièao da æu ovako dugo prodavati kombinezon po ovoj ceni ne bih mu verovao uop¹te.

130e, fiksna ko telefon.

Kiro

120e... Da vidim dokle æe.

jevta


Kengur

Kad se vratim u Srbiju doci cu da ga probam...

Kiro


Kiro


Alex

Samo 50 da mi platis, kupujem sigurno!

Kiro

Aktuelno, nema nigde na svetu jeftinije! :/

PeraM

Uzeo bih ga sigurno ali mi je prevelik za mojih 170cm i 75kg. JBG.
Dobar kombinezon za zaista male pare.
Srecno sa prodajom.