Glavni meni

Gume za skuter

Započeo Raptor, 12 Jun, 2012, 16:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Raptor

Jel' imaju kakve gume za skuter da im je bocna strana manja, a gaziste vece kao kod motocikla. Npr ovako http://www.totalmotorcycle.com/photos/tire-tyre-guide/Pirelli-Diablo-Stradaa-small.jpg a ne klasicne za skuter da se ne moze spustiti u krivinama kao kod npr. ovih http://www.maxxis.com/Repository/Images/M6029.jpg

B@ne

Za tvoj skuter SYM Citycom 300i , Heidenau K66 u dimenzijama 110/70-16 i 140/70-16.

Raptor

Ove gume su mi zanimljive kao "zimska" varijanta, samo ne znam kakve su ljeti. Ali to nije to sto trazim jer ovakve (samo ljetna sara) imam, Maxxis i cim ga malo spustim u krivini proklizem i umalo padnem

Major

Michelin City Grip.. jedne od najboljih guma za skutere.

UFF


Raptor

Kakve su ove gume kad se porede se Pirelli Diablo Scooter? I opet ni one nemaju gaziste koje je siroko pa da mogu dosta naginjati skuter

Major

Diablo su dobre gume ali Michelin nekako bolje prijanjaju. Koliko god gume imaju uticaja da ti skuter ne prokliza opet najveci uticaj je tvoja voznja.

Raptor

Znam, ali recimo ove Maxxis koje su dosle na skuteru su blagi uzas cim je lijepo vrijeme. Danas 2 puta umalo nisam pao, a ja bas nisam pretjerano agresivan vozac. A proteklih dva mjeseca su bile odlicne dok je bilo vlazno i/iili hladno :(

Nista, vidjecu dal' je u BL moguce nabaviti Michelin

Major

Michelin nabavi i nema da brines. Dobre su i po suvom i po kisi.
Naravno prvim 50ak km moras da ih malo razradis nemoj odmah da obaras skuter da ga stvarno ne bi oborio ;D

UFF

I da dolijes kompresiju obavezno

El Jefe

Citat: MajorSoul poslato 14 Jun, 2012, 09:20
Michelin nabavi i nema da brines. Dobre su i po suvom i po kisi.
Naravno prvim 50ak km moras da ih malo razradis nemoj odmah da obaras skuter da ga stvarno ne bi oborio ;D

Pa takav je svaki Michelin iz Tigra ,to svi znaju.
Друштво за заштиту од животиња

Major

Citat: UFF poslato 14 Jun, 2012, 10:58
I da dolijes kompresiju obavezno

Kompresija je neophodna!

Raptor


Major

Nije valjda da nisi sipao kompresiju?? jbt sjebaces masinu!!

Raptor

Molio bih bez spama i bezze odgovora, pokusavam pronaci dobre gume za svoju masinicu. OK? :)

A gledao sam malo po netu, ove Michelin City Grip su bas dobro ocjenjene, jel' imao iko prilike da ih voza?

Gašpar

Citat: Raptor poslato 14 Jun, 2012, 23:48
Molio bih bez spama i bezze odgovora, pokusavam pronaci dobre gume za svoju masinicu. OK? :)

A gledao sam malo po netu, ove Michelin City Grip su bas dobro ocjenjene, jel' imao iko prilike da ih voza?

Ambiciozno, vrlo ambiciozno  ;D

Tihi_ZR

Imas i ContiTwist, mekse su malo.
Iz njih najsporije izlazi kompresija tako da leze dobro u krivini i kada hoces da zabodes na prednji.

nano

meti ovu ima bas siroko gaziste ko stepenice


Major

Citat: Raptor poslato 14 Jun, 2012, 23:48
Molio bih bez spama i bezze odgovora

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Citat: Raptor poslato 14 Jun, 2012, 23:48
ove Michelin City Grip su bas dobro ocjenjene, jel' imao iko prilike da ih voza?

Pa ne bi ti napisao da ih kupis da sam citao o njima u magazinu!

AndreyRR

Citat: Raptor poslato 14 Jun, 2012, 23:48
Molio bih bez spama i bezze odgovora, pokusavam pronaci dobre gume za svoju masinicu. OK? :)



Ko me zvao  ;D