Glavni meni

Stipse...

Započeo pit, 09 Jun, 2012, 09:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: pit poslato 11 Jun, 2012, 16:28
Citat: MajorSoul poslato 11 Jun, 2012, 09:15
Ma de me boli usi da razmisljam ko se stiska, a ko ne.. ako sam se ja dobro proveo pare nisu ni bitne zato se i radi da se potrose, a ne da se broje ;)


         Pa ako si takav dobrotvo [kralj] nema problema ima da te upoznam sa ''Tuborgom'' i Suncobranom''....vrlo brzo bi demantovao sam sebe. [rofl] [rofl]

Ja bas volim da pijem Tuborg i jos ako je pod suncobranom ;D

SSZGO

znao sam ja jednog sto je uvek vozio najnoviji R motor pa mu je bilo mnogo da plati nalepnice za isti koje sam mu doneo - 1000 din, kao, ma salis se, ne mogu nalepnice da kostaju 1000 din...

znao sam jos jednog sto vozi najnoviji nadrkani R pa smo se prebijali oko 5 eura za rukavice koje sam prodavao, ja trazim 25e on mi daje kontra ponudu 2000 din

primetiti proslo vreme, znao sam - vise ih ne poznajem ;)

znam i jos neke sto voze kola od 20-30 hiljada eura pa se uvek sa njima prebijas za par dinara...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Che

Citat: Nadalina poslato 11 Jun, 2012, 23:56
Aaaa, pa, taj i mene izbris`o iz istog razloga! ;D

Citat: zmiya poslato 11 Jun, 2012, 22:56
Jedan moj biv¹i prijatelj,koji me izbrisao iz prijatelja

Lakse mi je kad znam da nisam samo ja u pitanju (hug)

zmiya

Daj da se stavimo na spisak,da osnujemo udru¾enje gradjana obrisanih prijatelja..

AndreyRR

To nisu prijatelji,nego poznanici i oko njih se ne potresam uopste.

zmiya

Ja se potresam,evo veæ danima ne jedem..od kako me obrisao..to mi je bio jedini prijatelj..

AndreyRR

ne dozvoli sebi da losi ljudi uticu na tebe,nacices vec nekog ko ce ti biti pravi i jedini prijaltelj

El Jefe

Najvece stipse koje sam upoznao su uglavnom stranci koji dolaze u nase moto drustvo.Mada su vecinom neuporedivo bogatiji od nas ,svi se polomise da ih caste,Naravnoi strancima to ne pada na pamet.Jednostavno oni su bogati zato sto nikome nista ne placaju.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: SSZGO poslato 12 Jun, 2012, 09:36
znao sam ja jednog sto je uvek vozio najnoviji R motor pa mu je bilo mnogo da plati nalepnice za isti koje sam mu doneo - 1000 din, kao, ma salis se, ne mogu nalepnice da kostaju 1000 din...

znao sam jos jednog sto vozi najnoviji nadrkani R pa smo se prebijali oko 5 eura za rukavice koje sam prodavao, ja trazim 25e on mi daje kontra ponudu 2000 din

primetiti proslo vreme, znao sam - vise ih ne poznajem ;)

znam i jos neke sto voze kola od 20-30 hiljada eura pa se uvek sa njima prebijas za par dinara...

Odakle bi i imali kad bi tro¹ili kao mi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 12 Jun, 2012, 10:54
Najvece stipse koje sam upoznao su uglavnom stranci koji dolaze u nase moto drustvo.Mada su vecinom neuporedivo bogatiji od nas ,svi se polomise da ih caste,Naravnoi strancima to ne pada na pamet.Jednostavno oni su bogati zato sto nikome nista ne placaju.

Moj burazer je pre 5 godina radio u nekom Italijanskom restoranu, prièao nam kako su mu jednom seli neki Slovenci i naruèili porodiènu picu, kad su je izjeli uzeli jelovnik i pogledali cenu i platili svaki proporcionalno koliko je pojeo parèadi...
A oni neki japiji, sako&kravata...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Jun, 2012, 12:40
Citat: El Jefe poslato 12 Jun, 2012, 10:54
Najvece stipse koje sam upoznao su uglavnom stranci koji dolaze u nase moto drustvo.Mada su vecinom neuporedivo bogatiji od nas ,svi se polomise da ih caste,Naravnoi strancima to ne pada na pamet.Jednostavno oni su bogati zato sto nikome nista ne placaju.

Moj burazer je pre 5 godina radio u nekom Italijanskom restoranu, prièao nam kako su mu jednom seli neki Slovenci i naruèili porodiènu picu, kad su je izjeli uzeli jelovnik i pogledali cenu i platili svaki proporcionalno koliko je pojeo parèadi...
A oni neki japiji, sako&kravata...

Ljudi, mo¾da to nije tako glupo. Vidite gde su oni, a gde mi :)

Mada, ja æu jo¹ neko vreme da budem glupi balkanac...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

nema to veze sa time nego mentalitetom i ekonomskom razvijenoscu.burazer i ja smo
uspeli da iskvarimo njegovog druga italijana u americi.sve striktno svako svoj pa kad je video
burazera i mene da okrecemo ture placamo mu go go igracice posle par dana omeksao
i samo vadio kes  ;D ;D ;D [djavo]

rboban

Ja sam izbrisao samog sebe iz svog spiska prijatelja....
Ride It Like You Stole It

Plazma Keks

aj sto ima stipsi, nego sto ima lazova! to je tek ludo... da bez ikakvog razloga pricaju takve nebuloze.
poznavao sam vise takvih faca. zanimljivo je da sta god da rade, uglavnom je to auto, motor, kuca... od brata, tate, sestre, kuma... najbolja su mi njihova izvlacenja kad krenes da mu kontriras kako je to nemoguce pa pocne jos vise da laze samo da bi se izvukao iz zbrke koju je sam sebi namestio. ili kada prolazite sa tom osobom pored nekog zanimljivog objekta, dogadjaja itd, onda pocne pricu kako njen, brat, cale to radi bolje, ili ima jos veci objekat.

imao sam u srednjoj 2 takve lujke.
evo nekih bisera.
vozio sam burazerov BMW 5 kroz knez 120kmh i ljudi su skakali sa puta kao u GTA. kad smo mu rekli, aj ne rise jer je u knezu gomila ljudi i zardinjera. odmah je usledio odgovor: "pa bilo je 5 ujutru"  [dunce]
vozio sam motor preko pancevackog mosta, prilikom preticanja me je isekao auta i ja sam pao preko ograde i u zadnjem trenutku sam se uhvatio za ivicu, onda je shvatio da se jednom rukom drzao za ivicu, a u drugoj ruci je drzao motor, i posto nije znao sta da radi, poceo je da vezba zgibove sa tom jednom rukom.  [rofl] [rofl] [rofl]
jedan petak nije bio u skoli, onda je sledeci ponedeljak bio u skoli i na prvom casu odeljenskog staresine ga razredna pita gde si bio? "bio sam u svajcarskoj na operaciji srca!"  [dunce] onda naravno pitanja, kako si se tako brzo oporavio? gde ti je oziljak? pa znate, radili su nekim laserima i nekim Q, pa to nije kao kod nas da je sve zastarelo...
tragicno mi je da se podsecam jos X takvih bisera

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 12 Jun, 2012, 19:24
vozio sam motor preko pancevackog mosta, prilikom preticanja me je isekao auta i ja sam pao preko ograde i u zadnjem trenutku sam se uhvatio za ivicu, onda je shvatio da se jednom rukom drzao za ivicu, a u drugoj ruci je drzao motor, i posto nije znao sta da radi, poceo je da vezba zgibove sa tom jednom rukom.  [rofl]

Ja zgibove radim samo ako preko mosta prelaze dobre ribe, da ne ispadne da visim bez veze.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

najgora od svih lazi!
lete on i njegov cale helikopterom (tada je leteo beli pandurski helikopter iznad nas) preko nasipa u krnjaci, belim pandurskim helikopterom (u ovoj prici mu je cale neki mudonja u policiji) i vide puno sase na nasipu, i kao, ajde da je osisaju. njegov cale okrene helikopter naopacke i pocnu da kose sasu...

Gašpar

Citat: Plazma Keks poslato 12 Jun, 2012, 19:33
najgora od svih lazi!
lete on i njegov cale helikopterom (tada je leteo beli pandurski helikopter iznad nas) preko nasipa u krnjaci, belim pandurskim helikopterom (u ovoj prici mu je cale neki mudonja u policiji) i vide puno sase na nasipu, i kao, ajde da je osisaju. njegov cale okrene helikopter naopacke i pocnu da kose sasu...

Cudno je da svi lazovi koriste ovu pricu, ne znam zasto i ne znam kako, ali svako od njih je bar jednom isprica :D

Plazma Keks

znam, cuo sam je sa vise strana... ;D

Slaninar

"Idem ja tako u lov, vidim jelena na kilometar. Trèi. Stavim pu¹ku na rame, nani¹anim... BAM! Pravo u srce, odmah pade! Doðem do jelena, izvadim no¾ da derem ko¾u, stavim noge na ramena... ZVVRRRRR
uto zazvoni telefon... blablablabla, laganje, mazanje, blablabla....
...gde sam ono stao?"
- Stavi¹ noge na ramena.
"...Da... stavim noge na ramena, i jebi, jebi, jebi..."

Fazon, ¹tos, ovaj, geg, sine. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks