Glavni meni

Suzuki GSXR600 i 750, modeli za 2011. godinu

Započeo Gašpar, 19 Oktobar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


Kako smo veæ navikli od Suzukija, svake neparne godine predstavljaju se novi modeli u klasi 600 I 750. Ovoga puta nije reè samo o promeni boja I spoljnjeg izgleda, ovog puta reè je o totalnoj promeni.
Osim ¹to su na novom modelu sada mnogo jednostavniji I aerodinamièniji oklopi, ispod njih krije se mno¹tvo iznenaðenja. Potpuno novi aluminijumski ram, sada  je dosta lak¹i, èime je model od 750 kubika smr¹ao  8 kilograma, dok je ‘’manji’’ model lak¹i za celih 9 kilograma od prethodnika. Rastojanje meðu toèkovima je smanjeno za 15 milimetara, a detaljnije podatke o ova dva modela objaviæemo èim stignu proverene informacije iz Suzukija.

kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green


RRa¹ko

prednji deo i auspuh = k5 1000, zadnji deo = k9 1000.. grdan je al bi trebalo da ide bloje od ovih predjasnjih modela, ako je istina da je 9kg laksi! 750 ima da delje!

Mikelandjeko

Pedala

Maki

Znaci li to da ako JA smrsam 8kg, apgrejdovao sam Suzu na L1 specifikaciju?!  ;D
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

RRa¹ko

pa nisu dzabe svi profi vozaci kepeci... eo ti ga dani pedrosa prvi pa biaggi, rossi...

Gašpar

Citat: Maki poslato 18 Februar, 2011, 19:52
Znaci li to da ako JA smrsam 8kg, apgrejdovao sam Suzu na L1 specifikaciju?!  ;D

DA  ;D
Citat: RRa¹ko poslato 18 Februar, 2011, 20:28
pa nisu dzabe svi profi vozaci kepeci... eo ti ga dani pedrosa prvi pa biaggi, rossi...


Rossi je, Boga mi, za po glavu visi od obojice  ;D

RRa¹ko

je je upravu si, rossi je malo visi, al u glavnom su kepeci, kao i u formuli 1..

UFF

A sta su kosarkasi?

Sta su sumo rvaci?

jbg svako telo ima prednost ili manu u odredjenom sportu pa ga za isti treba i iskoristiti

Veske

po meni su da izvinete zasrali sa ovim motorom po izgledu,od napred je bljak,rep je ok,i brembo naravno :D,a i bilo je vreme da poboljsaju kocnice..i svidja mi se sto je smrsao 9 kg,nije to malo..a kako ide,videcemo,verujem da je bolji od predhodnika..

kawa ninja


GSX-R + YOSHI.... :)   ..R-77J Race Slip-On

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Veske

iz ovog ugla izgleda extra,ali od napred..