Glavni meni

prsti prsti bela staza

Započeo DebeliZmaj, 09 Decembar, 2010, 21:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzambo


Gašpar

veju veju pahulje sneg po staklu sara stize nova godina,a odlazi stara...

'ebo vas sneg  [ljutko] [ljutko]

Lazic


misa-pei

meseci na J

Jebeni januar
Jebeni februar...
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

a tek je poceo Jebeni decembar... Do Jebenog marta, ce morati gomila alkohola da se popije, da brze prodje vreme...MRZIM ZIMU...

WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 12 Decembar, 2010, 02:13
a tek je poceo Jebeni decembar... Do Jebenog marta, ce morati gomila alkohola da se popije, da brze prodje vreme...MRZIM ZIMU...

Ne radi ti grejanje?   [neampojma] [neampojma] [neampojma]   :P  [rofl] [rofl] [rofl]

Charuga

Ima li sta sladje nego izgurati motor ponekad iz garaze kada pada sneg................  [ljutko] :'(


Nadalina

Citat: Charuga poslato 12 Decembar, 2010, 02:21
Ima li sta sladje nego izgurati motor ponekad iz garaze kada pada sneg................  [ljutko] :'(

Verujem da je od toga sladja i kafa... bez secera... koju ti skuva tasta.... ali ona koja te ne voli i koja je ubedjena da je onaj arhitekta sto sad ima svoj biro mnogo bolji bio njenoj ceri nego ti...   [rofl]
Dzukela u podznaku

Gašpar

Citat: Charuga poslato 12 Decembar, 2010, 02:21
Ima li sta sladje nego izgurati motor ponekad iz garaze kada pada sneg................  [ljutko] :'(



Ima, ima... Sladje je provozati motor, a temperatura da bude u plusu ;D

Lazic

Citat: WOLVERINE poslato 12 Decembar, 2010, 02:16
Citat: Lazic poslato 12 Decembar, 2010, 02:13
a tek je poceo Jebeni decembar... Do Jebenog marta, ce morati gomila alkohola da se popije, da brze prodje vreme...MRZIM ZIMU...

Ne radi ti grejanje?   [neampojma] [neampojma] [neampojma]   :P  [rofl] [rofl] [rofl]

Grejanje je odlicno, ali ne mogu da vozim motor po stanu(probao, nema mesta), a kad zagudi, vreme kao da stane, 100 puta na dan, gledam u nebo, pa u prognozu, pa opet... [doh] Kad se napijes, manje boli zima...

Popsy

sutra +6 pa ko je danas propustio anðanje po pahuljama mo¾e sutra da ukrade malu vo¾nju ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

Samo mi treba da se na ovu besparicu skrljam negde... Kad sam morao da prodam kineza, sad bi me bas bolelo dal cu da padnem...

K_A_W_A

Sneg jedino volim kad odem na zimovanje. Po meni trebao bi da bude jedno mesec dana i dosta.