Glavni meni

prednja viljuska cbr1000rr 2005

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Jun, 2012, 22:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

prodajem prednju viljusku za hondu cbr 1000 rr.......viljuska je stigla iz amerike i ima aftermarket gornji trougao. dakle ez mesta za drkavi elektricni amortizer volana....prodaje sa zajedno sa kandzama i prednjim blatobranom u crnoj boji....doduse krpljenim


cena 400 evra....podlozno manjoj korekciji za kes
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

ajde neko da pazari za nesto pa da registruejm motor :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 16 Oktobar, 2012, 17:58
ajde neko da pazari za nesto pa da registruejm motor :)
a kakva je to viljuska,jel srebrni escajg..?

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cbrr1 poslato 16 Oktobar, 2012, 18:22
Citat: revolution poslato 16 Oktobar, 2012, 17:58
ajde neko da pazari za nesto pa da registruejm motor :)
a kakva je to viljuska,jel srebrni escajg..?
Ne seri...ja cuvam tu viljusku dok se ti ne parkiras i sa CBRom u autobus.....ima da dignem cenu na realnu pa ces da kukas :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1


Brrka

Ako nisi daj blatobran da skinem kalup :D

ЯЭВОЛУТИОН

viljuska...bla,bla,bla....i dalje prodajem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 24 Februar, 2013, 16:39
10e
:)
za te pare sraf od blatobrana bez damper gumice i caure.....prodato
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Gaspare, daj coveku racun :P Ili nek poklanja nesto :P
Moze i taj sraf... :)

ЯЭВОЛУТИОН

poklonicu ti jedan mali sprej...prazan ali sa poklopcem....a uffa pitaj gde da ti ga gurnem.....majke vi ga alave.....rekao sam lepo do 3 oglasa dzabe...sta ste pobjbjili :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur


ЯЭВОЛУТИОН

posto kengur nije dosao da mu dam sprej i dalje aktuelno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

jel valja ona mol-ov veliki sprej? da znam da kupim sad kad budem isao za suboticu posto mi je tamo blizi mol nego ovde u BG :D

Kanarinac


perlx

Ako je isti kao mali onda je dobar.

Podmazujes patike da se manje trose ?

Kanarinac

Ahahahahaa jbt ja zaboravio da dzimi nema motor. Sta ce ti bre sprej?

dzimika

ja bi jako voleo da imam motor :D
imacu ga u najskorije vreme :D