Glavni meni

Akrapovic ?

Započeo ©OMI-87, 01 Jun, 2012, 19:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

©OMI-87

Al ima ima kod nas da se kupi Akrapovic za Kawasaki zx-6r 2007 i koja je cena?
Ako zna neko pa da uporedim cene dole i ovde da vidim gde mi se isplati. Moze samo top ili kompletan  [slomljenzid]

MotoManijak

Sta je to acrapovic?

©OMI-87

Pa valjda auspuh hehehe

©OMI-87


easy

stvarno bi se iznenadio kada bi nesto bilo jeftinije kod nas nego u inostranstvu

©OMI-87

Ovde je oko 1100 chf oko 900 € :)

castor

Baci pogled ovdje - derastiæno jeftinije... ;)

Za razliku u cijeni æemo se dogovoriti za neke rukavice ili ne¹to slièno... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Conti-Moto

Yamaha PLATTNER je zvanicni uvoznik Akrapovic auspuha . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

©OMI-87

Eeee ovo je primamnjivo!!!! Samo al ima papire za auspuh bez toga bice teze ali moze :) za rukavice no problem!

©OMI-87

Citat: gdjole poslato 01 Jun, 2012, 21:39
Baci pogled ovdje - derastićno jeftinije... ;)

Za razliku u cijeni ćemo se dogovoriti za neke rukavice ili nešto slično... :P :P :P

Koje hoces molerskr zidarske :) sala to je najmanji problem ima toga dosta :)

castor

Citat: Milos-kawasaki poslato 01 Jun, 2012, 22:46
Eeee ovo je primamnjivo!!!! Samo al ima papire za auspuh bez toga bice teze ali moze :) za rukavice no problem!

Kakvi te papiri interesuju? Koliko ja znam - imaju sve ¹to treba. Ti samo treba¹ da ima¹ lovu...
It's the ride that matters, not the bike…

©OMI-87

Ma to za lovu vadim iz slamarice ako treba hehehe. Treba mi sto se ovde kaze biblat. Da je taj auspuh dozvoljen za taj motor :)

castor

Pa pi¹e ti u nazivu modela auspuha da su Street Legal, dakle imaju homologaciju za ulicu. Sa onog linka ¹to sam ti postavio, drugi i treæi su street legal, drugi je komplet sa granama, a treæi je samo top.
It's the ride that matters, not the bike…