Glavni meni

Giro d'Italia 2012

Započeo Jefta, 01 Jun, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pop

Mozes.... Vezes ranac umesto kofera ;)

"Грме танки џефердари..."


Che

na to ti pasu maxia (stara 52l i nova 55l), v46 ...

stefgi

Citat: balkanlover70 poslato 11 Jun, 2012, 22:10
pozz svima.ne bih da pametujem ali mislim da su vam rute kroz Italiju promasene-pa sva najbolja mesta ste izostavili.moj predlog:
-Venezia - Dolomiti - Lago di Garda -Bologna - Appennini - B.go San Lorenzo(pista Mugello) - Forli - Rimini - San Marino - pa ka Napoli preko Parco Nazionale del Gran Sasso - Napoli - Costa Amalfitana - Rim - Siena - Firenza - Pisa - Cinque Terre (Riviera Ligure) - Genova - Sanremo - Francia .....razmislite......u svakom slucaju zelim Vam srecan put
Mi smo upravo i otvorili ovu temu da nas savetujete kuda da idemo i sta sve da posetimo. Ako imas jos neku ideju a ti vici

dzimika

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2012, 01:45
jel ima neko da pozajmi kofer za kapa nosac na 10 dana?
i zenska jakna bi dobro dosla..
za taj nosac imam ja da ti pozajmim kofer :D

UFF

 [doh]

vec uzeh od lazica neki kapin sto mu je stajao u steku i farban sprejem

Lazic

Da mi je samo znati, gde si na¹ao da pi¹e kapa...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

ah da pise givi
spolja se ljusti farba, katadiopter slomljen, iznutra pokidano kacenje za tregere i pokidani oni konopci da se ne prevrne poklopac na drugu stranu... ali citav i radi posao :D

Lazic

I ne pominji po¹to je bio, da se onaj æelavi ne seti da mu ga nisam jo¹ platio... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

ako ti zatreba maxija javi se :D

Che

Citat: UFF poslato 13 Jun, 2012, 10:55
ah da pise givi
spolja se ljusti farba, katadiopter slomljen, iznutra pokidano kacenje za tregere i pokidani oni konopci da se ne prevrne poklopac na drugu stranu... ali citav i radi posao :D

Kljakav ali ziv  [rofl]

Variola vera - kljakav ali ziv

stefgi


dzimika


Jefta

Ima onaj v46. Maksija je mnogo bolja

AndreyRR

sta se ti javljas kad si sve zivo pokupovao za autobus sto se moze kupiti

bagzi_obr

"Ту морамо да прођемо и део Словеније и ту ми треба информација да ли за тај мали део словеније око Порторожа да купујемо и плаћамо вињете или на муфте да пролетимо. Ионако нема граница"

To je kratak deo autoputa (oko 5-6km) kroz Sloveniju. Ja sam ga prosle godine prosao bez kupovine vinjete za Sloveniju.
Sto se tice ostaka Italije ako idete rutom koju si predstavio poslusaj Charugu i Miska, ja bih vam jos preporucio da deo6 skratite
na Rim-Siena-Firenca i obaveznom posetom San Giminianu.

http://maps.google.com/maps?q=San+Gimignano,+Italia&hl=sr&ie=UTF8&ll=43.428489,11.234207&spn=0.375993,0.617294&sll=45.56791,13.754025&sspn=0.090611,0.154324&oq=sam+gimi&hnear=%D0%A1%D0%B0%D0%BD+%D0%82%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%9A%D0%B0%D0%BD%D0%BE+%D0%A1%D0%B8%D1%98%D0%B5%D0%BD%D0%B0,+%D0%A2%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0,+%D0%98%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%98%D0%B0&t=m&z=11

Izmedju Siene i Firence su odlicni putevi kroz da tako kazem vinograde. Ako vec obilazite i gradove onda u Sieni morate videti
najmanje centralni gradski trg, a Firenca je prica za sebe pa bi bilo dobro da tu prespavate.

Sto se tice troskova putovanja ja nikad ne krecem u zemlje EU bez da imam 120EURA/dan minimum,
sto se pokazalo kao dovoljno za nas dvoje (Jelena i ja), stim da nemas potrebe za nekom intervencijom
na motoru a te usluge su jako skupe u EU u odnosu na Srbiju.

Ako se setim jos necega javljam.

Srecan put!!!

dzimika

sobzirom da stefan jede i pije za dvoje onda ce mu stvarno trebati 120e po danu :P

stefgi

Citat: AndreyRR poslato 13 Jun, 2012, 13:01
sta se ti javljas kad si sve zivo pokupovao za autobus sto se moze kupiti
i sto ne moze

stefgi

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2012, 13:07
sobzirom da stefan jede i pije za dvoje onda ce mu stvarno trebati 120e po danu :P
ja rekoh da idem sa 450 e i to je to :-P

AndreyRR


Jefta

Citat: AndreyRR poslato 13 Jun, 2012, 13:01
sta se ti javljas kad si sve zivo pokupovao za autobus sto se moze kupiti
Не лажи људе. Има ту да се ставе грејачи ручица, темпомат, можда нека музика... Свашта нешто.