Glavni meni

Giro d'Italia 2012

Započeo Jefta, 01 Jun, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

I opet stavlja¹ slike iz Venecije u koju mo¾e¹ da uðe¹ samo pe¹ke ili brodom. U ostalim gradovima uop¹te nije tolika frka i gu¾va.

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mi¹ko_kolo

Ma da, bre! Ja se nisam skidao s motora u Rimu. Dam ¾eni navigaciju i ona samo preko ramena pokazuje rukom u kom pravcu treba iæi. Ja mrzim gradski prevoz iz dna du¹e pa sad u gradu dvotoèka¹a da se vozim istim - nema teorije!

UFF

 :P


nek se vozi kako ko vise voli

Lazic


stefgi

Jel zna nzko gde je taj najbolji autoput u Italiji sto koriste u Top Gearu? I da li ima neko preporuku kuda ici iz Marseja ka Milanu....neki dobri putevi kroz Nacionalne parkove?

Ivan1979

Ti se jos nisi vratio ?  [ludak]

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Taraba

Citat: stefgi poslato 03 Jul, 2012, 13:41
Jel zna nzko gde je taj najbolji autoput u Italiji sto koriste u Top Gearu? I da li ima neko preporuku kuda ici iz Marseja ka Milanu....neki dobri putevi kroz Nacionalne parkove?


Stelvio Pass
mapa
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stefgi

Citat: Ivan1979 poslato 03 Jul, 2012, 13:49
Ti se jos nisi vratio ?  [ludak]

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Nit cu se vracam :) sad sam u Nici pa popodne palim za Monte Carlo treba nesto da dogovoram sa Djokovicem al posto on igra tenis,moracu sa Jelenom da dogovaram

bucko


Gašpar


castor

©to ka¾e Laziæ - jes', milion...
It's the ride that matters, not the bike…

Kengur

Siba babe za kintu.
Snalazi se covek... I to sve zbog MMa, da napravi kvalitetan putopis.

UFF

ne bih rekao da je to autoput tj autostrada

dzimika

kad bi on znao razliku on bi znao i gde je put :D

Gašpar

Marmun postavio sliku na gejsu  [facepalm]


Lazic


stefgi

jednu da se vidi ko sta gde i kako

Lazic

Ma, jeb'o te fejsbuk... [rofl] [rofl] [rofl]

mazzi

Ako si stigao dotle za 450e i vracas se nazad za iste pare, ja sledece godine tebe zovem da mi organizujes smestaj i put ;) Ovaj Uff je rasipnik :P