Glavni meni

Giro d'Italia 2012

Započeo Jefta, 01 Jun, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Bravo! Potro¹io sam krstiæe ali raèunaj da si dobio jedan!

UFF

Citat: Poison girl poslato 29 Jun, 2012, 14:54
@topick metro u Rimu je skroz ok, Uffe nabavi kartu sledeæi put pa neæe¹ lutati  [cheers]

Imao sam kartu jbt
kako mislis da sam se snalazio ako nisam imao navigaciju?

i kao sto rekoh prevoz im qrcu ne valja

imaju samo 2 metro linije i ako zivite blizu neke od stanica i idete blizu neke od ostalih stanica onda je ok a u svim ostalim slucajevima ste se sjebali jer autobusi i tramvaji se cekaju i po 20-30minuta a i ne rade uopste posle ponoci

http://www.rome.info/metro/rome_metro.gif

UFF

Znas sta je Bec za njih sto se tice javnog prevoza? (i to ne samo sto se tice metroa)

Pa to je ko kad smo mi 90tih gledali emisiji posle 2000te   :o :o


http://www.kiat.net/travel/images/metro/vienna.jpg

mi¹ko_kolo

A meni opet nije jasno. Koj' æe ti kur metro kad si na motoru?!  :wtf:

UFF

A koji ce mi kur motor u velikom gradu gde nemam pojma gde se nalazim (a nemam ni gps) nit znam gde smem da parkiram a da mi ga ne odnesu pa da se jebem posle u pedu?

mi¹ko_kolo

Ti i ja kao da nismo bili u istom Rimu?! ;D  Parkinga za motore na svakom koraku. Jedino ¹to te je ujebala navigacija al' to si sam kriv. Jebe¹ navigacije na telefonima, klasiène su majka pa makar i kineske.

UFF

Ma to sam ja odavno govorio ali me mazzi ubedio kako ovaj igo na androidu sljaka ok jer ga je on koristio na putu po evropi
I jos se cudio kako mi to nije radio i gasio se
E pa juce smo se mazzi i ja ceo dan vozili malo kolima po okolnim drzavama i njemu se isto desilo  [rofl]  jebo ga i igo i android

kupujem pravu navigaciju



bec sam takodje obisao ceo javnim prevozom i bilo je i lakse i brze nego na motoru (plus ne briones o njemu i o prakingu i ne vuces sa sobom jaknu i kacigu)

Lazic

Ni Beè nisi obi¹ao motorom... [ludak]

UFF

niti mi pada na pamet

u majici ne vozim a da se drkam po guzvama i stojim u opremi i sa kacigom i koznom jaknom na raskrsnici i proucavam kartu na motoru dok je napolju 35 stepeni pa nisam valjda poludeo bre?

Lazic

#489
I to ¹to ka¾e¹... A odkad ne vozi¹ u majci...? :P Nemoj sad da stavim sliku kako forsira¹ viseæe mostove u kupaæim gaæama... :-*

mi¹ko_kolo


dzimika

u bec smo isli po hladnijem vremenu i isli smo kolima a vala pored onakvog javnog prevoza stvarno nema potrebe da palis kola da bi otisao bilo gde, sve najbitnije tacke u gradu su povezane metroom a tramvaji i busevi idu na svakih par minuta i na svakom stajalistu vidis za koliko dolazi sledeci autobus pa ako hoces cekas ako neces idi peske

UFF

tamo da zivim kolima bi isao samo kad nosim neke stvari
velike i teske

a motor bi imao ali ne ktm vec nesto za put
nema smisla nit razloga ici motorom po gradu

mi¹ko_kolo

Zato za Rim ima smisla. Video si i sam. :P

bucko

Crni UFFe u gradu di se vozi zilion motora ti bi isao autobusom. [glavazid]
Da vozis BMW imao bi i ove slike :P

http://img34.imageshack.us/img34/7319/dsc02385f.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/4279/dsc02384a.jpg

UFF

Nesto nisam imao zelju da se slikam sa gay-evima u helankama  :D

ostali turisti su se slikali


inace to je tacno, tamo ako pored tebe prodje nesto na dva tocka a nije skuter onda je BMW1200GS

Lazic

Citat: UFF poslato 30 Jun, 2012, 13:09
tamo da zivim kolima bi isao samo kad nosim neke stvari
velike i teske

a motor bi imao ali ne ktm vec nesto za put
nema smisla nit razloga ici motorom po gradu

Jebiga, neki su se rodili sa ðevrekom/guvernalom u rukama, od kad znam za sebe, mrzim javni prevoz...
Priznajem da sam kao i ti evoulirao iz kola na motor, al' ti ga ba¹ pretera... [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Jednostavno nije moguce da stignes brze motorm nego metro-om sa jednog kraja grada na drugi (sta god i kako god vozio)
a ni jeftinije

i kad stignes onda imas problem parking-a jer u vecim gradovima nije bas kao kod nas - stavis ga gde hoces i bole te Q

Lazic

To za metro znam, jebiga ide pravolinijski ispod zemlje, ne mo¹' ga preteæi da jebe rak raka, ali mislim da ipak nije tolika frka naæi mesto za motor, mo¾da i gre¹im... [cheers]

UFF

 [zvizdi]



samo obican parking, nije moto skup