Glavni meni

Giro d'Italia 2012

Započeo Jefta, 01 Jun, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

sta bre da zavidis?
sto si kupio taj avtobus koji qrac ako nesces da putujes?

gubis po 2000eur na njegovoj vrednosti godisnje bolje bi ti bilo da to amrtiozujes bar

Major

Znaci za 6-7 godina mogu samo da ga poklonim :P

Na takve destinacije sigurno jos uvek necu ici tj necu bar sa zenom jer ona vise voli komfor kola.

UFF

pa ove god ces sigurno da izgubis 2k eur
sledece 1k
onda minimum po 500e godisnje..

AndreyRR

Kako je lepo kad imas kesa i kupujes sta ti srce zeli,a ne znas da uzivas u tome

Hohštapler

...ti ga sad pretera..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: AndreyRR poslato 01 Jun, 2012, 22:55
Kako je lepo kad imas kesa i kupujes sta ti srce zeli,a ne znas da uzivas u tome

mozda je preterao ako se odnosilo na majora.. mozda ali mislim da je za jeftu mozda u pravu
bez omalovazavanja jefte
jos je mlad i ne zna sta hoce
ali bar se trudi da sazna i kes ce mu to omoguciti
resio covek da putuje pa makar i na skuteru  [thumb_up]

da sam na majorovom mestu ja bi ili vozio minimum 30k na vfr-u godisnje ili ga prodao... ali nisam na njegovm mestu tako da je bolje da svako gleda svoja posla  ;)

PS. jefto, stefgi ja krecem 19tog :)  ali cepam highway only



Jefta

Pa ti nas onda stizes i prestizes sigurno. Mi smo u budvi ili becicima 19, a 20. Krecemo dalje.
Mislim da je andrej hotstepper tebi namenio ono preterivznje, jer predpostavljam da je mislio na tvoj komentar o padu vrednosti vfr-a

stefgi

Poenta motorcikla je da uzivas u njemu...mozda neko uziva i dok ga ima u garazi i povremeno uglanca. Ja bih putovao i skuterom ako mi se to svidja,tomosom......pa kako su nasi roditelji putovali na 100 ccm po celoj evropi. S druge strane jeste grehota da vfr sedi u garazi jer je motor iskljucivo za daleke puteve namenjen

Major

Ja na njemu uzivam gde god da ga vozim, pa makar i samo do prodavnice da odem ;)

niikolanixy


Lad

®elim vam lep provod,a stefgi ija se vidimo jo¹ pre puta (i normalno ako vam treba kompresor-radi na 12v-tu je).

Jefta

Hmm ko zna zasto bi dobro dosao taj kompresor. Hvala uzecemo :-)

stefgi

Da kompresujemo nesto

UFF

jel ima neko da pozajmi kofer za kapa nosac na 10 dana?
i zenska jakna bi dobro dosla..

mi¹ko_kolo

monolock ili monokey?

UFF

mislim da je monokey..
videcu kad dodjem kuci.. a vec sam i nasao ko ce da mi pozajmi ako odgovara kacenje..

balkanlover70

pozz svima.ne bih da pametujem ali mislim da su vam rute kroz Italiju promasene-pa sva najbolja mesta ste izostavili.moj predlog:
-Venezia - Dolomiti - Lago di Garda -Bologna - Appennini - B.go San Lorenzo(pista Mugello) - Forli - Rimini - San Marino - pa ka Napoli preko Parco Nazionale del Gran Sasso - Napoli - Costa Amalfitana - Rim - Siena - Firenza - Pisa - Cinque Terre (Riviera Ligure) - Genova - Sanremo - Francia .....razmislite......u svakom slucaju zelim Vam srecan put

UFF


Che

Monorack ti je nosac za topcase.

Ploca moze da bude monolock ili monokey, u zavisnosti od kacenja. (isto je i za Givi i za Kappa kofere)

Ovo na drugoj slici: Gornje dve su MONOKEY, a donje dve MONOLOCK.

http://www.giviluggage.co/givi-luggage-explained/the-difference-between-the-givi-monolock-monokey-technology/

UFF

onda ja imam monokey

ebeni koferi nikad ih nisam voleo niti imao ali jbg ne mozes na dalji put bez njega..

[attachment deleted by admin]