Glavni meni

Noam cestitamo!

Započeo UFF, 09 Decembar, 2010, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Upravo si postao moderator i time dobio mogucnost da uredjujes domace i strane butove i guzove - cestitamo  [clapp] [clapp]   [cheers] [cheers]  ;D

noam chomsky

Ja sam vrlo pocastvovan ovom pre svega lepom, ali nicim izazvanom bujicom postovanja...Inace, posto je slavlje na pomolu, molio bih da mi DJ pusti pesmu od Marmuta Soskurcevica "I tebe sam sit Paprikoooooo, dabogda se popravilaaa"...Hvala
lepota prirode je refleksija lepote nauke

WOLVERINE

  

  Pa nije ni cudo sto je postao mod, i ja da sam za svoju urednicku poziciju takodje pevao kao "Lepa Brena" sto se tice Blow Joba,,,,  
 samo interesuje kako ces igrati CS kad ti se tamo uskoro smesi   ?

noam chomsky

A otkud ti zna¹ da nisu oni mene ubacili kod vas? Eh...Lepa Brena ne peva nikom zbog lepih oèiju ngo zbog sve¾nje èrvenih...Ko zna za¹to svi vi banovani i ko vam je to namestio.
lepota prirode je refleksija lepote nauke

UFF

Citat: noam chomsky poslato 09 Decembar, 2010, 19:40
A otkud ti zna¹ da nisu oni mene ubacili kod vas?

Pa da
Sad tek sve ima smisla..
I sad m je jasno zasto si nam tako ruzan logo napravio  [rofl]

Kengur

Cestitam!

A sto se tice bana, neces se ni okrenuti a popices ga...
Jedino ako spijuni ne urgiraju kod Petra Pana, pa se on sazali na tebe, tj da ne ispadne da bas sve nase moderatore tera sa blowJoba... ;)


dzimika


Nadalina

Oooo, kooolega, ceeestitaaam! ;D
Dzukela u podznaku

Panta Zemunac

Mislim..pa kakve su ovo protekcije, na ¹ta vam ovo lièi...pa je li on ima papire od doktora da mo¾e da vr¹i takve struène i odgovorne poslove!?! :o
Pa znate li da je skoro tresnuo glavom o asfalt...hmm, pa zato je i pristao! [ludak]
Neverovatno!!    Glavni dvostruki agenti sa BJBa ovde dobijaju èvarke!! :P :P :P :P :P

DebeliZmaj

ako tako gledamo .. ko zna za koga ja radim...
strani placenik ... bukvalno :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dr. Pop

Èestitke prijatelju.....
MK Arhangel

Ivan1979


WOLVERINE