Glavni meni

09.Decembar. 2010..... dali je ovo bio zadnji lep dan.... prepodne

Započeo Charuga, 09 Decembar, 2010, 16:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Djavo mi danas nije dao mira.... odem do garaze.....sve pod uticajem vremenske prognoze...popodne pogorsanje i ZIMA pocinje....



Rekoh ajde da malo upalim u dvoristu motore... kada pocne lose vreme cirada im negine...




Kad silazi moje dete i predlozi da napravimo krug do usca.... kaze ko zna kako ce biti posle......pa malo da se zadovoljimo....jedva sam docekao.....







Vetar je prilicno duvao... a pocela je i koja kap kise.....







Posto se vec dobro namracilo...podvili smo pete na brzaka....




Zasto smo ovde stali...dok je jos bilo malo lepse posli smo kod Dzerija da popijemo kaficu na Uscu....posto nas drug nije otvorio ... a mogao je prolazilo je motora predpostavljam sa istim namerama....
Dakle preko mosta je vetar vec toliko duvao da je bilo neprijatno....
Pobegli smo kuci tj u garazu sa prvom jacom kisom....

E sada vec razmisljamo kada cemo se sledeci put provozati...posto najavljuju sneg...   [veryangry]   [srce_puklo]







misa-pei

A od Beograda, kao da æe govna da padaju ;)

Treæa slika mi je sjajna.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gremlin

Kad sam oko podne krenuo od kuce, bilo je 18 stepeni....svratio do grada, pa na NBGD na kafu, krenem kuci oko 15 casova...kad sam stigao kuci pogledam na borc comp kad ono 3 stepena...na stranu vetrustina....

Ladno je pala temperatura za 15 stepeni za nekoliko sati...

Juce sam pio najbolju neskafu kod Dzerija, ali sam se prethodno najavio telefonom i proverio jel radi,

[cheers]




Panta Zemunac


UFF

Citat: misa-pei poslato 09 Decembar, 2010, 16:52
A od Beograda, kao da æe govna da padaju ;)

Treæa slika mi je sjajna.

I meni se najvise svidja treca
ali odozdo ;)


Charuga ko vozi tog gsxr-a?

Charuga

Najvise ga vozi neki mentol matori....




Nekada je isao i na proteste....dok nije stigao Nindza.....



UFF


Charuga

Vidis da se nista ne prodaje...svi nude neke "kombinacije".....koje meni ni priblizno ne odgovaraju.....