Glavni meni

AMSS Clanstvo i pomoc na putu

Započeo UFF, 30 Maj, 2012, 13:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Da, imaju razne pakete, ja sam uzela Evropa 1, jer sam planirala prosle godine Sloveniju, Rumuniju i Crnu goru...na kraju sam isla samo do Crne Gore:( ali kako sam vozila sama i to preko Bosne, kuda ranije nisam nikad prolazila, znacilo mi je da imam bilo kakvu pomoc na putu u slucaju da se nesto desi!!

Vazi mi Vozzi jos 3 meseca, verovatno cu ponovo uzeti.

Vidim da sada u samoj aplikaciji imaju opciju da izaberes svoje vozilo, ali su samo automobili kao opcija, nigde nema motora?

Darko


navajo

Darko, a jesi li koristio njihovu uslugu za motor ili auto?

Darko

auto...realno glupost , ali trebalo mi slepanje  :)

UFF

pred stek clanrine odvezes se za picku materinu na moto skup i ubijes se od alkohola a ne zelis tamo da spavas pa prijavis kvar i dobijes isto vece za dz voznju do kuce iz pickovca? :D

DebeliZmaj

ne... ako sam ja dobro razumeo polisu, dobijes samo slep do najblizeg majstora ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Zmaje, uvek nam pokvaris zabavu :)

Prosle godine sam ozbiljno razmisljala da uradim nesto slicno je sam zaginula na moru do oktobra meseca, a temperatura je vec otisla skoro u minus na Kolasinu i Zlatiboru, plus su najavljivali sneg...srecom, dobro sam prosla:)

Darko

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Maj, 2020, 04:10
ne... ako sam ja dobro razumeo polisu, dobijes samo slep do najblizeg majstora ...


nisi razumeo :) kod vozzi -  vozi te do kice ILI do majstora gde im ti kazes

DebeliZmaj

e pa to je skroz cool ... odes negde, unezveris se od alkohola, pa zoves ove da te voze kuci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Pa nemas to neograniceno puta majke mu ga.
Ako ces da istrosis kupon zbog pijanstva , pri tom da ides da se napijes sto dalje samo da bi ostetio neko osiguranje ,- imas ozbiljan problem u glavE

Panta Zemunac

Imam clansku kartu, imam i njihovo osiguranje i za auto i za motor. Sa karticom mogu placati kao sa DINA KARD..inace, vezana je za Banku Postanska Stedionica! Imam paket od 2500d!
Za Srbiju!
Evo sta sadrzi.....
1-Slep vozila u kvaru (1 x do 140km)
2-Slep vozila u slucaju saobracajne nezgode (1 x neograniceno km)
3-Popravke vozila na putu (4 x do 40km ili 1 x do160km)
4-Smestaj u hotelu do 3 dana (saobracajna nezgoda)
5-Prevoz busom/vozom (saobracajna nezgoda ili kvar)

Za Evropu!
1-Slep vozila u slucaju saobracajke do prebivalista (1 x neograniceno km)
2-Popravka vozila na putu i/ili prevoz do najblizeg servisa (1 x )
3-Smestaj i priznavanje troskova do 200e (u slucaju saobracajke 1 x )
4-Prevoz busem/vozom (saobracajka 1 x )

A za paket od 800d!

1- Slep vozila u kvaru ili saobracajka (1 x do 40km)
2-Popravka vozila na putu (1 x do 40km)
3- Popust na slep vozila u Srbiji do 20%

E sada ono sitno (ne)napisano!
KM se racuna od njihove najblize bazne stanice a ne od mesta kvara ili saobracajke! Zatim, sve placas sam a oni posle refundiraju!
Preko 70% korisnika koji su imali ozbiljnu nezgodu su ih posle tuzili! ZASTO!!! Verovatno zbog kodeksa...''samo ti nama plati clanarinu a posle je lako, imamo nase pravnike!!

Toliko su fer da su iskljucili motocikle iz ''pomoci na putu'' a nisu i iz osiguranja kada registrujes!!!












Darko