Glavni meni

AMSS Clanstvo i pomoc na putu

Započeo UFF, 30 Maj, 2012, 13:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Verujem da ima amss clanova medju nama

za 600 kinti godisnje besplatna popravka i slepovanje u slucaju udesa ili kvara
http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=64

i za jos 1400 kinti tj 2000din ukupno sve to i u celoj evropi + plate vam hotelski smestaj do 300eur i prevoz do kuce
http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=65

Definitivno se isplati i za po srbiji i a pogotovo za one koji ce da putuju a mene interesuje da li je neko koristio pomoc na putu i da li je stvarno kao sto kazu jer mi zvuci kao da nude previse za malo novca?

mrle

ja sam letos i¹ao u grèku i uplatio sam ovo skuplje osiguranje.
Ba¹ zbog kvara i one opcije gde ti daju kredit do 1000eura za popravku.

U povratku negde posle Vranja, udario sam u neku le¹inu na putu koja mi je otkinula pancir crevo na auspuhu. Stao u AMS od Naisa i privezali mi i osposobilili me za d¾.
U Bg-u oti¹ao alternator i jo¹ sva¹ta ne¹to, ja okrenuo fon , do¹li po mene, pauk digao auto i pravac servis, gospodski.

ba¹ sam juèe gledao ponudu, da uplatim za motor. Planiram Kosovsku Mitrovicu, pa ako bude ne¹to uz put, da ih cimnem za pomoæ. za 600kinti je povoljno.

AndreyRR

jel to clanstvo vazi i za motore ili samo automobile

misa-pei

Va¾i za SVA motorna vozila. Jedino mi reèe èovek u AMSS da oko motora njihovi majstori ni¹ta ne znaju, ali da æe da se potrude, a sve ostale opcije (prevoz, sme¹taj itd) va¾i u potpunosti.

Treba se raspitati da li u inostranstvu mora¹ sam da plati¹ popravku/sme¹taj, pa ti se posle refundira ili se dobija neko garantno pismo, ¹ta li veæ.
Uplaæuje se za vozilo, va¾i godinu dana, nezavisno od registracije.
Država je najveći neprijatelj naroda

Major

Ja sam pre par godina imao par puta slepovanje i stvarno je besplatan nema lazi nema prevare.
Pomoc na putu nisam koristio i nadam se da necu ;)



AndreyRR

sobzirom da uff nista ne radi za dz,sve mi se cini da ima mali udeo u svmu ovome.

davidoff

Ja placam svake godine ono "veliko" od 2000 din za kola...Hvala Bogu nisam imao potrebe da koristim njihove usluge ali zlu ne trebalo....pitao sam za motor kazu sve isto kao i za kola i pod istim uslovima...
We won't forget you Marco....


AndreyRR

to mi se svidja,u opste nije lose imati to za nedaj boze

UFF

Citat: misa-pei poslato 30 Maj, 2012, 14:12
Treba se raspitati da li u inostranstvu mora¹ sam da plati¹ popravku/sme¹taj, pa ti se posle refundira ili se dobija neko garantno pismo, ¹ta li veæ.
Uplaæuje se za vozilo, va¾i godinu dana, nezavisno od registracije.

kako mislis refundira popravka?

ako mi je neki skuplji deo pred izdisajem ja odem preko grane i tamo ga pokvarim a oni mi kupe nov?
pa nigde ne kazu da je popravka besplatna vec samo prevoz do servisa
e sad sta ako je taj servis u koji su te prevezli ovlasceni pa popravka kosta 5 puta vise? ne veruje da ce da te voze do servisa do kog ti pozelis.. i u kom slucaju se placa hotl do 300e? sto znaci par dana?
verovatno samo ako je potrebno vise od jednog dana da se kvar otkloni..

ovom logikom izazovem saobrcajnu nezgodu i dobijem hotel za dz 3 noci i prevoz za sebe autobusom za dz do kuce i slep do kuce motora jer sam zapalio gumu npr :)


imam zutu karticu i kaze u slucaju kvara besplatno slepovanje od 100km
znaci odem na manijacenje do 100km od bg, olesim se od alkohola, otkacim svecicu i pozovem slep sluzbu da i mene i motor voze kuci za dz :D

UFF

Citat: AndreyRR poslato 30 Maj, 2012, 15:31
sobzirom da uff nista ne radi za dz,sve mi se cini da ima mali udeo u svmu ovome.

ne radim nista za dz (osim servise za ladno pivo :) ) vec imam obe kartice koje vaze jos 2 meseca pa da vidim sta sve mogu da iskoristim :)

mrle koliko slepovanja imas na osnovu kartice? za popravke pise 3 ali ne i za slepovanje

mrle

valjda jedno i jednu pomoæ na putu

mrle

Citat: UFF poslato 30 Maj, 2012, 15:49
olesim se od alkohola, otkacim svecicu i pozovem slep sluzbu da i mene i motor voze kuci za dz :D

pazi kad je tako.
mojoj ¹efovici crkli brisaèi kada je bio pljusak,ona pozvala ams, do¹li i popravili joj za d¾.
Mada ka¾e da je ovaj pobesneo kada je video zbog èega ga je iscimala.

UFF

ma za motor je valjda dovoljno da kazes ne radi i gotovo
necu nista sami da popravljamo to mora u ovlascenom servisu i on mora da te slepa... valjda

korisno za one sa losim gumama, lacem, akumulatorom, starim agregatom, kineskim motorciklima..

ranko

mogao bi i Plazma da uplati za bajs pa kad se umori od pedaliranja ili pocne rostilj da ga muci, lepo pozove i prevoz do kuce, da se ne muci :)

zmiya

Citat: UFF poslato 30 Maj, 2012, 16:21
ma za motor je valjda dovoljno da kazes ne radi i gotovo
necu nista sami da popravljamo to mora u ovlascenom servisu i on mora da te slepa... valjda

korisno za one sa losim gumama, lacem, akumulatorom, starim agregatom, kineskim motorciklima..

Samo na neke prevare misli¹ i dinar da ne da¹..

UFF

vec dato 2000din


istice uskoro pa ako mi se u jevropi nista ne desi onda da nadoknadim drugacije :D

zajebavam se necu ih sigurno zvati za glupost ali je dobro znati sta sve mozes i koliko

3006

Motore samo ¹lepaju sajlom... :D
Ja konj nisam se setio pri registraciji da osiguram stakla, ukapirao kad su mi èuknuli auto zbog muzike, jebala ih muzika. Desno staklo bilo 50 eura, a osiguranje ne¹to malo, ne seæam se, mislim oko 1000 din. Moj ¹ef zamenio ¹oferku na Lexusu, izuva sa cifrom, ali osigurao èovek.

UFF

ja osigurao na bmw-u
treba da menjam soferku :)

osiguranje oko 2000rsd + ucesce 10-20% ne secam se tacno tj dam jos 3000rsd i zamene mi je
inace to je osiguranje do odredjene cifre mislim da je do 15.000rsd
ako je soferka skuplja pored ucesca koje moras da platis ti placas i razliku

nije vise kao sto je nekad bilo..

Kengur

Ja sam osiguravao stakla. Izasla me soferka oko 5/6000din, umesto 12000...

zmiya

Idioti na NBGu svakog dana nekome razbiju zadnje staklo da bi ukrali prvu pomoc..Pre neki dan razbili zadnje staklo na jaguaru
X-type karavanu,ko zna kolko kosta i koliko ce da ceka da nabave,zbog pisljivih 500 dinara,kolko ce dobiti za prvu pomoc..