Glavni meni

AMSS Clanstvo i pomoc na putu

Započeo UFF, 30 Maj, 2012, 13:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur


Taraba

Po jedan snajper na svakih 500m i da nadgledaju. Ko obori motor - u nogu.
Ko razbije staklo da ne¹to mazne u ruku.

E da, pucaju ovim http://3.bp.blogspot.com/-Mp80y3QrZts/Te28DX7uKUI/AAAAAAAAAIg/XNuO1tHIYxk/s1600/50+Cal+Sniper+Rifle+%25287%2529.jpg
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

ja se dobrovoljno prijavljujem o trosak drzave za ovaj zadatak

perlx


Slaninar

Citat: zmiya poslato 30 Maj, 2012, 17:02
Idioti na NBGu svakog dana nekome razbiju zadnje staklo da bi ukrali prvu pomoc..Pre neki dan razbili zadnje staklo na jaguaru
X-type karavanu,ko zna kolko kosta i koliko ce da ceka da nabave,zbog pisljivih 500 dinara,kolko ce dobiti za prvu pomoc..

Jebiga, kad neæe da legalizuju dop pa da sami sebi uzgajaDu. ©ta æe, boles' ne pita.

Ja sam pro¹le godine uplatio to osiguranje od 2000 za motor i propale su mi pare... nije bilo kvarova. :)
Ka¾u da za d¾ ¹lepaju i u inostranstvu, do najbli¾eg servisa. Koliko se seæam, spominjali su nekih 40 km max. Ali to nisam siguran, moram proveriti. Razmi¹ljam se da li da uplatim i ove godine. Ko misli da nije skupo: 2000 po kolima, ne po vozaèu. I nije tako malo: koliko ljudi ostane pokvareno na putu i zove AMS? Imaju oni tu pokriæe, siguran sam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

slepanje od 40km je uz osnovnu clansku od 600kinti i vazi samo u srbiji

uz super clansku je 100km u srbiji a za inostranstvo neograniceno tj do najblizeg servisa

Kengur

Koga boli tuki koliko ce oni da zarade? Nek zarade, ali ja dam 2000din, i boli me tuki... A slep bi me odrao kao vola...

misa-pei

Vidi, mislim da je 2 000din samo za ono u Srbiji, sasvim lepa ponuda. Toliko ko¹ta zeleni karton. Nije neka para, a nije prevarantska stvar kao ona ¾ivotna osiguranja i sl. Jedino lo¹e ¹to sam ¾uo za ekipu iz AMSS je da umeju da ti "preporuèe" majstora sa kojim su u talu. Nisam èuo da nisu uradili ne¹to od onog ¹to je ugovoreno.

Ko je pominjao ¹lepovanje motora sajlom? Siguran sam da to ne rade, po¹to je bilo koja kombinacija ¹lepovanja u kojoj uèestvuje motor, zabranjena.
Država je najveći neprijatelj naroda

3006

Ja sam spominjao, zezao sam se  :D
Mene je burazer jednom ¹lepao pasatom, vezao sam ga za vilju¹ku... Otpale mi ruke do kuæe...

lord_oblivion

Ja sam predpro¹le godine ¹lepao drugara na MZu, Jawom. Crkla platina. Od Ralje do Avale. Iza nas je kolega vozio auto sa ukljuèena sva 4, da nas neko ne oduva.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar

Upravo su me zvali iz DDOR-a po¹to imam registrovana tri automobila i dva motocikla, pa sam im veran  :o

Imaju dva paketa, NI JEDAN NE VA®I ZA MOTORE

Mali paket - va¾i i u zemlji i u inostranstvu.
1500 i neki dinar, ne znam taèno koliko
Polisa se vezuje uz broj ¹asije i nema veze ko auto vozi.
U sluèaju manjeg kvara automobil se popravlja na licu mesta.
U sluèaju veæeg kvara, automobil se vozi do prvog adekvatnog servisa (ne mora biti ovla¹æeni servis)
Svi putnici iz automobila dobijaju prevoz do servisa, a ukoliko je potrebno da vozilo prenoæi, dobijaju i noæenje s doruèkom u najbli¾em hotelu.

Veliki paket - takoðe va¾i u zemlji i u inostranstvu.
3050 dinara
Sve su isti uslovi, samo ¹lepovanje nije do prvog servisa veæ 200 km u Srbiji, odnosno 300 km u inostranstvu.
Ukoliko auto mora da ostane du¾e, pokriveni su i tro¹kovi za rent-a-car 24h u Srbiji, 48h u inostranstvu.
Takoðe je omoguæeno i da, ukoliko auto ostaje u servisu, vlasniku bude plaæena autobuska ili vozna karta od kuæe do servisa.

AndreyRR


Gašpar

Ne va¾i. I ja ih pitao, kako to? Ka¾e za sad samo putnièka i laka teretna vozila, a imaju u planu i ostale kategorije.

AndreyRR


Tihi_ZR

Ja sam uplatio to medjunarodno clanstvo. I od aprila mi nije stigla kartica. U AMS-u su mi rekli da nisma jedini...

Panta Zemunac

NAZALOST nas bajkera AUTO-MOTO(CIKL)-SAVEZ SRBIJE  vise ne vazi za nas!!
Danas sam bio i uverio se da su ugasiki tu opciju. Zasto, boga pitaj, zasto se ne zovu ASS a ne AMSS, takodje pitajte brigadnog Vulina!?!
Ostaje nam ili slep sluzba na br: 063 812 0 822     ili
TRIGLAV osiguranje A.D.O. kao pomoc na putu ali za detalje ne znam!

JOS nesto...Koju god opciju kupili u AMSS, dali od 900d ili 2500d, znajte da ''oni'' dolazak iz bazne stanice racunaju u kilometrazu prevoza, tj. slepovanja vaseg vozila! Kada na mapi vidite koliko oni imaju podstanica i servisa shvaticete da ce vas odrati po km. do servisa ili, nedo Bog, do kuce!!!

NEK SE NOSE U 3 RUZNE P.... MACEHINJE!

navajo

Panto, pretprosle godine, pred odlazak u Sloveniju, drugarica i ja smo uzele to osiguranje AMSS-u za motor, tada je moglo.

Prosle godine kada sam htela da obnovim rekli su da ne moze, da je ukinuto.

Kako sam imala raznorazne planove za smucanje po okolnim zemljama i bivsim republikama, na kraju sam uplatila neko sranje Vozzi i skinula njihovu aplikaciju...kako su mi se svi planovi, osim Crne Gore, preko Bosne, izjalovili, nisam posle ni pratila koliko je njihova usluga dobra i kako funkcionise...znam samo da se usluga, u tom trenutku, vezivala za broj telefona, na kom je aplikacija skinuta, a ne za konkretno vozilo, tako da su valjda pokrivali i motore.

Ako neko ima vise informacija, nek podeli:)

Darko

ja sam osetio na svojoj kozi koliko je ta aplikacija vozzi dobra ,... sve za dz i sve brzinksi . top prica

Panta Zemunac

Citat: Darko poslato 17 Maj, 2020, 10:19
ja sam osetio na svojoj kozi koliko je ta aplikacija vozzi dobra ,... sve za dz i sve brzinksi . top prica

Zvacu ih sutr, u ponedeljak, da vidim za detalje!
Imam drugara ali 20e da te otslepa do kuce ili majstora...toliko das i miran si cele godine u nekoj  ''VOZZI'' ili sl.
Lako je za BGD ali nama trba na putu, barem po Srbiji!

Darko

vozzi je po paketima .. mislim da je paket od 2500 din vazi za veci deo evrope...bar ovde gde putujemo..
pored slepa imas isto , lacen hotel ako si daleko , neke sitne popravke , nabavke delova itd