Glavni meni

1.2.3. jun "La moto" Lazarevac

Započeo gnjat, 25 Maj, 2012, 13:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gnjat

Veæ po tradiciji prvi vikend juna "La moto" organizuje svoj VII moto skup, svi ste dobrodo¹li.





Vidimo se....

gnjat

Pripreme polako ulaze u zavr¹nu fazu.
Juèe smo ¹tampali marame koje æe se deliti kao poklon na kapiji.








AndreyRR


BOKYBOY

...hehehe...sto je vredna ova Danijela...Pozzz... [hello]

UFF

ko sve ide iz bg da idemo zajedno?

ako bude kao sto prognoza kaze ja bi isao u nedelju  (moze i subota ako ne bude padalo)

http://www.weather2umbrella.com/sr/w2u-meteo-team-tekstualna-prognoza/eta/9/318

PexRCV211

Citat: UFF poslato 31 Maj, 2012, 00:59
ko sve ide iz bg da idemo zajedno?

ako bude kao sto prognoza kaze ja bi isao u nedelju  (moze i subota ako ne bude padalo)

http://www.weather2umbrella.com/sr/w2u-meteo-team-tekstualna-prognoza/eta/9/318

Uff ne mora da znaci da ce biti lose vreme sve zavisi  :D

http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-lazarevac/eta/1/1930488/0/6h








BOKYBOY

...mogao bih i ja u nedelju... [dancing]...kazu da ce biti 30 stepeni i bez kishe... [yahoo]

BOKYBOY

Odlican moto-skup...bravo za LA moto i za Lazarevac... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

mareskin


Vreme bilo dobro. Skup dobar, ali kratko smo bili.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

bio,  najvise mi se svidelo sto nije kao na nekim mestimo bilo samo "propis je propis" nego mo¾e malo i opu¹teno jer najbitnije je dru¾enje

niikolanixy

bilo vrh i upoznah dva manijaka perlx i jo¹ jedan al zaboravi mu nick upropasti me pivo

Mito_Maniac

Ogromna zamerka na cene pica i ponasanje momaka koji su prodavali.Prvo je u petak u 17h pivo u limenci kostalo 120din,da bi u 20h kostalo 140din.Onda u subotu u 20h NESTAJE casa za pivo i normalno ne mozesh da kupish pivo od 100din nego morash limenku koja je opet kostala 120din.Normalno i te limenke koje si na "silu" morao da kupish nisu bile ohladjene nego dobijesh mlako pivo,a pored toga i sokovi nisu stigli da se ohlade.Valjda ih je iznenadio skup pa nisu stigli da ohlade.I da prilikom placanja pica evrima,racunaju po kursu 90din.Razumem da malo zakinu kurs ali ovo je bash preterano.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

jumbo

Nazalost prodaja pica i hrane su veliki problem na nasem skupu. To ne radimo mi vec us*ana drzavna firma "Kolubara sport" koja i gazduje jezerom Ocaga.

Da bi nam dalii prostor za odrzavanje skupa uslovljavaju nas sankom i rostiljem. Nekako su do ove godine sa cenama i kvalitetom bili skoro OK, ali ove godine su katastrofalno odradili posao. Npr rostilji su zatvoreni jer je na jednom nestalo mesa , a na drugom hleba, pa su magarci zatvorili oba? To nisu jedini problemi sa njima. Prethodnih godina je bilo bisera  tipa "ne mogu da ulaze kamioni i kombiji unutra zbog trave, nosite opremu sa parkinga na ruke"!!! Ili upropasticete nam travu postavite neke itisone!!?!

Posto su svi direktori te firme do sada bez izuzetka bili teski ma*muni, cekamo jednog normalnog da konacno uspostavimo odnose kako treba. Da ne spominjem da se menjaju svake godine pa svakom od pocetka treba objasnjavati kako sve to funkcionise , koliki je znacaj manifestacije za grad itd itd.

Nadam se da sam vam bar malo priblizio nase muke i da cete imati razumevanja za nas.

Hvala svima sto ste bili na skupu, vidimo se i dogodine Ziveli!

UFF

napusite iz qrcem i promenite lokaciju
na nekoj livadi pored

goranvojska

Citat: UFF poslato 04 Jun, 2012, 16:04
napusite iz qrcem i promenite lokaciju
na nekoj livadi pored
a sto mora pored jezera?

jumbo

Ne mora pored jezera, bilo je vec predloga da se po zavrsenom skupu pojavi nekoliko nasih endurasa i da malo "dorade" ceo onaj prostor sa sve napusavanjem i aufiderzen, i da se promeni lokacija. Ipak je pobedila razumnija struja koja bi da saceka promenu vlasti, pa samim tim i nekih odnosa u opstini.

Krajnji cilj nam je da prostor dobijemo u zakup i da se svi oni retardi uklone odande na tri dana, sa sve onim brkatim babama u borosanama sto prave one minijaturne pljeskavice.

Ako ne bude razumevanja ne ostaje nista drugo nego promena lokacije.