Glavni meni

MM Voznja UVAC 16.06.2012

Započeo UFF, 24 Maj, 2012, 02:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

neskez

Sto je ova tema umrela???

Ide li neki manijak iz zapadne Srbije ili severne Srbije (neki je jos zovu i Vojvodina) da mi pravi drustvo ?

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

aleks89rd

primate li novajliju na 250ccm? :) koja suma dukata je u pitanju?

Taraba

Koliko potro¹i¹. Nema ovde kotizacije... svako tro¹i svoje gorivo i pare. Jedino ako hoæe¹ da èasti¹ pivo [cheers] ali za to ti treba mnoooogo para [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

milion  ;)

edit: preduhitri me Taraba  ;D

aleks89rd

hahahahah ce da sredimo nesto :D ako nisam spor sa mojim xciting250 99% idem, taman da upoznam ekipu :)

Taraba

Ne vozimo u grupi - peglamo svi ali se èekamo na ugovorenim lokacijama.
Vozi svoj tempo - nemoj da juri¹ ostale da ne proðe¹ kao Stilgar.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

stilgar? sta je njemu bilo?

Lazic

Ni¹ta, malo je slomio prst u ¾urbi... :D

Kljucar

Uvac, nisam nikad bio tamo, to se ne propu¹ta!!! Ne idem samo ako umrem !!!



Lazic

#73
Medeni mesec, ¹ta ti nije jasno...? :D Vi'¹ kako su slatki... :D

Jefta

Аууу једва чекам, сигурно је прелепо!

neskez

Zamolio bih druga Misu-pei da napise gde je ovo, da bi ja mogao da vam se pridruzim (idem dan ranije da stavim pasulj da se kuva)

misa-pei

Vrlo je prosto... Krene¹ iz Sjenice za Ivanjicu i posle desetak, dvadesetak kilometara, skrene¹ sa asfaltnog na makadam levo. Tu ide¹ pravo, na trokr¹æu skrene¹ pravo, i na raskr¹æu levo. Onda samo prati¹ put i kad ga vi¹e nema, tu je ogradica, i pored nje kuæa. Tu se parkiraju motori, po¹to je dalje vrlo nezgodno za vo¾nju, a ne treba ni da se uznemiravaju supovi. Dakle, proðe se kroz ogradicu i obiðe brda¹ce. Iza njega se vidi Uvac i meandri. Na nebu supovi, na zemlji kamen. Ima dva vidikovca, ovo je snimljeno na onom bli¾em. Do drugog ima oko kilometar, ¹to nije stra¹no kada se ide na njega, ali je od njega do motora gadno uzbrdo, tako da to preporuèujem samo onima koji su u dobroj kondiciji.

Do¹ao sam malopre, tako da ne zamerite, nemam snage sad da postavljam slike. Ujutru æu.
Država je najveći neprijatelj naroda

neskez

Hvala!

Sve u svemu ja manijake sacekam u Sjenici, pa onda pod vodjstvom Mise-pei obidjemo vidikovce

lord_oblivion

Malo da dopunim Mi¹ino obja¹njenje  ;D



Slatki medvedi iz drugog ugla  [rofl]




ps. Ako je Landser uspeo da se odvuèe do vidikovca i vrati nazad na asvalt bez vi¹ka delova i ja sa koferima i ostalim stvarima, mo¾e proæi bukvalno svaki motor  [cheers]



Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vlajko

E bogami smo se namuèili dok smo ih na¹li..  [yahoo]

Trebalo nam je nekoliko poku¹aja iz vi¹e vo¾nji  :D

www.youtube.com/watch?v=QTlfxZoqBv4





Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor