Glavni meni

Èortanovci 2012 tehno ¾urka

Započeo Vlajko, 22 Maj, 2012, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Èortanovaèka ¹uma..zabava u d¾ungli..  [yahoo]
Miri¹e mi na dobru zabavu..  [cheers]
...

Poslednji  vikend Juna mi se okupljamo u cortanovcima na sada drugom po redu  festivalu zabave. Cortanovacka suma je divan ambijent, nedaleko od Novog  Sada i Indjije. Za sada je ideja da "okupiramo" planinarski dom ali te  detalje cemo znati uskoro. Ima vise lokacija u Cortanovcima  gde bi mogli da se postavimo i o tome cete svi biti blagovremeno  obavesteni. Petak 29ti pocinje okupljanje a razilazimo se u nedelju 1vog  Jula. Bice obezbedjena mesta za satore, bar, kotlici i rostilji i  naravno bina sa super zvukom i Line Upom koji ce vam se, siguran sam,  mnogo svideti. Vise Informacija uskoro!


http://www.facebook....63637983677938/



Dragi moji drugari evo svih detalja vezanog za Cortanovce 2012.
Dakle, okupljamo se u Cortanovcima u petak 29tog Juna na plazi pokraj  Dunava negde oko 15h. I iz Beograda i iz Novog Sada na parti je najlakse  doci vozom. Stanica CORTANOVCI DUNAV je ta na kojoj silazite i treba  vam ne vise od 10 minuta da peske stignete na lokaciju, tj plazu.
Moj predlog je da sa sobom ponesete nesto hrane i pica a u  slucaju da vas to mrzi da radite, bice pravljen rostilj 3 puta dnevno i  sendwich ce uvek moci da se kupi po veoma povoljnoj ceni a bar ce biti  montiran u uglu plaze gde ce uvek biti hladnog pica po takodje  prijateljskim cenama. Ceo dogadjaj je smisljen tako da bi trebao samo  sebe da isplati i nikakva zarada novca nije planirana i zato ce cene  pica i hrane biti bas niske, koliko da se pokriju troskovi koji ipak  postoje.
Sto se tice smestaja, mi cemo pokusati da zagradimo jedan  deo plaze i da organizujemo da se tu postave satori, koje naravno treba  da ponesete  Potrudicu se da obezbedim par satora za one koji se ne  snadju... Za izvodjache cu probati da iznajmim par vikendica u  okolini...
Sto se ulaza tice, nece biti nekog organizovanog  naplacivanja jer bi to onda komplikovalo mnoge stvari ali ja ocekujem da  svi ispadnemo fer i da kupovinom narukvica, koje ce kruziti okolo  podrzimo odrzavanje ovog eventa. Ja necu nikoga terati napolje, niti  pokusati da izbacim ali se nadam da ako smo mi svi fer koji cemo tu  doci, namestiti sve i pustati muziku za vas, treba i vi da budete fer i  da kupite narukvicu koja ce na sebi imati logo ”Cortanovci 2012”,  takodje imacemo i majice negde na baru sa logom i LINE-Upom ali to cete  kupovati dobrovoljno u slucaju da zelite da imate uspomenu na dogadjaj i  druzenje...
Bar i hrana: Takodje necemo imati neko organizovano  prodavanje jer je akcija skroz privatna ali ce bar postojati i moci ce  da se kupi pice tu ali ce sve ici u svrhu podrske zurci i vasim dolaskom  se slazete sa tim da kupovinom hrane i pica dobrovoljno podrzavate ovaj  dogadjaj...
Neki od vas su ponudili pomoc i to je sjajno,  zahvaljujuci tome imamo montazni bar, binu i neke ograde, stize dobar  zvuk i mislim da je to dovoljno... Selo je veoma blizu tako da moze da  se kupe namirnice ukoliko zatrebaju...
Pomoc: Potrebni su volonteri  koji ce da rade na partiju, skupljanje smeca, bar, prodaja narukvica,  montiranje, molim vas javite se na moj facebook ukoliko ste voljni da  pomognete!!!
Sve u svemu, nadam se da cemo se okupiti u velikom broju i lepo se druziti...
Line Up:
Veoma dugacka lista, mora na poseban mail, stize veoma uskoro!
Hvala vam veseli narode!



Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Kome se ovo sviða.. ovo je otprilike poèetni line-ap  [yahoo]

Heppy People/Serious Fun Predstavlja najvece druzenje domacih DJeva + gosti!

Sleeper - Beograd
Petar Cvetkovic - Beograd
Gregor – Novi Sad
Mandarina – Beograd
Fakir – Novi Sad
Marko Vukovic – Beograd
Minimalistic – Subotica
Nikola Vemic – Beograd
Sale Popovic – Beograd
Zoran Lukic _ Beograd
SecretGroovers - Kopenhagen
Nikola paunovic – Beograd
Christian Rutz - Kopenhagen
Ritchard Riki Dobranic – Zagreb
Shekimon – Beograd
Gemini – Novi Sad
DJ Simon – Sombor
Goya – Subotica
Respect DJs – Novi Sad
Lale – Beograd
Aleksandar Predragovic – Malmö
Girly Nights crew – Beograd
Nikola Batric & Bojana – Subotica
Joma Maja – Banjaluka
Branko Kostic – Indjija
Damir zekiri – Novi Sad
Igor Milosavljevic – Novi Sad
Boki Kinetic – Beograd
Battric&Mivu – Beograd

Line up nije konacan, ako sam nekoga zaboravio neka mi kaze, puno nas je pa moguce da sam nekoga propustio...
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

The One

interesantan line up
[watching]
èortanovaèki bermet mmmmm
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Taraba

Ja neæu da idem... tamo ima drogiranata... onih ¹to slu¹aju tuc tuc muziku [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

The One

aj to, nego kad saznaju da si gej
nagrabusio si :P
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Panta Zemunac

Vlajko....svaka èast! [thumb_up] [thumb_up]
Ni¹'ne obecavam ali ako se bude moglo, navraticu!

Drago mi je da vidim da se stara vremena polako varaæaju...Secam se prve polovine '90tih, tacnije 1980-1985g....pa onih zelenih, te¹kih kao tuè ¹atora...pa Fru¹ke gore, Bojcinske ¹ume....Dunava kod Èortanovaca....neu¹togljenog pona¹anja, zevzecenje do zore, pa nanovo do sledece...pa prosidba od me¹tana za klopu. Poneki kotlic a najèe¹ce salama i èetvrt hleba....a obavezno i po nekog rasturanja u delice...14tice, 15tice...elektronik je bila makina, idii!!
Ni nalik sada¹njim skupovima... deratizovanim, pozerskim... [thumb_down] [thumb_down]

ba¹ cu gledati da navratim, makar na dan! [cheers]

easy

kakav bre kotlic, salama i leba hahahh?!
na rejvu se jedu ekseri
ccc

Lazic


gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Vlajko

Aleksandar Predragovic

E,  ovako.... Zvuk i lajt sredjeno i bice bas zajebano tako da svima koji  ce da rade na ovoj zurci obecevam sjajan uzitak... Sto se smestaja tice,  u Cortanovcima postoje vikendice tj sobe koje se mogu iznajmiti ali ja  vam savetujem da se organizujete sa satorima. Videcemo da ususkamo  prostor za kamp tako da u slucaju neke kise opet to bude OK... Hrana,  hm, ponesite toga sto vise a pice ce moci da se  kupi tamo... Hranu mozemo organizovano da pravimo i to se dogovaramo na  licu mesta uglavnom gledacu da se postavi neki ogroman rostilj pa ko  hoce samo nabaci nesti i prijatno mu bilo.... Dakle, sto vise satora i  hrane a josh cu vas uskoro obavestiti o tome da li cemo biti u  mogucnosti da iznajmimo neke vikendice pa da tu moze dosta vas da se  smesti... Sve detalje znamo tamo oko 20tog, ja sutra letim dole i final  update stize desetak dana pre zurke.... DJ satnica i flajer on the way.  Hvala veseljaci!

LINE UP:

18:00 – 19:00 Aleksandar Predragovic /welcome set
19:00 – 20:00 Nikola Vemic
20:00 – 21:00 Steady Beats
21:00 – 22:00 Gregor
22:00 – 23:00 Branko Kostic
23:00 – 00:00 Gemini
00:00 – 01:00 Sale Popovic & Zoran Lukic
01:00 – 02:00 Lea Dobricic
02:00 – 03:00 Christian Rutz
03:00 – 04:00  Secret Groovers
04:00 – 05:00 Goya
05:00 – 06:00 Respect DJs
06:00 – 07:00 Vid Marjanovic & Simon Roge
07:00 – 09:00 Mandarina

Pauza za rucak, svira ko bude inspirisan

12:00 – 13:00 Damir Zekiri
13:00 – 14:00 Jovana Milankovic
14:00 – 15:00 Nikola & Bojana
15:00 – 16:00 Tijana Kabic
16:00 – 17:00 Damjan Eltech
17:00 – 18:00 Hamush
18:00 . 19:00 Boki Kinetic
19:00 – 20:00 Igor Milosavljevic
20:00 – 21:00 Battric & Mivu
21:00 - 22:00 Girly Nights
22:00 – 23:00 Shekimon
23:00 – 00:00 Petar Cvetkovic
00:00 – 01:00 Fakir
01:00 – 02:00 Aleksandar Predragovic
02:00 – 03:00 Lale
03:00 - 04:00 Marko Vukovic
04:00 – 05:00 Sleeper
05:00 – 06:00 Nikola Paunovic
06:00 – 07:00 Richard Riki Dobranic
07:00 – 08:00 Mr Flowers
08:00 – 09:00 Joma Maja
09:00 – 10:00 Minimalistic
10:00 – 11:00 Positive Vibration Crew
11:00 – 12:00 Secret Groovers
12:00 – 17:00 Happy People Crew Closing Sessions

[yahoo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor