Glavni meni

Auspuh za Suzanu

Započeo Cvele_92, 19 Maj, 2012, 04:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska


CBRR1

lazo u 9 veceras ispered skole ja i ti tu u kraju,ajde pizdo pa da vidimo vec jednom ko je jaci,ponavljam da ti nije bilo moje keve da te brani onda,odvalio bi te od zivota,a za to da mi je kompresija iz rusije,pa aj kad vec izazivas to sto ti i onaj havarisani prodajete yoshimure iz kine kupljene u 70om bloku,e to je prevara,veceras ja i ti  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Lazza

AJDE DA TE VIDIM !!! OVAJ PUT NECE KEVA DA TE SPASI !!! PONECU AUSPUH DA TI POKLONIM AKO MI NE VERUJES DA JE DOBAR !!! PA TI VIDI KO KOGA OCE DA ZAJEBE, NECU VISE NI DA PISEM OVDE !!!

NAPUSTAM FORUM
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazza

Vratio sam se jos da napisem cveletu da necu da mu ni dam ni poklonim auspuh jer je cbrr1 moj drug nekad bio i zbog tog drugarstva necu da mesam posao...
Toliko od mene
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

Citat: Lazza poslato 30 Maj, 2012, 20:23
Vratio sam se jos da napisem cveletu da necu da mu ni dam ni poklonim auspuh jer je cbrr1 moj drug nekad bio i zbog tog drugarstva necu da mesam posao...
Toliko od mene
Lazoooooooooo volimmmm teeeeeeeeeeeeeee  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Lazza

Javljam se ispred skole STOP  pljusak je STOP gace mi mokre STOP cbrr1 ispao picka nije dosao STOP

This message has been sent from nokia 3310 using wifi hotspot
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

Citat: Lazza poslato 30 Maj, 2012, 21:59
Javljam se ispred skole STOP  pljusak je STOP gace mi mokre STOP cbrr1 ispao picka nije dosao STOP

This message has been sent from nokia 3310 using wifi hotspot
cekaj me evo krecem tu sam za 10min..

Gašpar

Citat: Lazza poslato 30 Maj, 2012, 21:59
This message has been sent from nokia 3310 using wifi hotspot

[kralj] [kralj] [kralj]

Lazza

Cbrr1 je oljusten od batina, nece se skoro pojavljivati na forumu... auspuh vise nemam jer sam ga sa njim bio preko ledja... sve se pokrivio karbon
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF


markan90

pa ovde se ne zna ko je ludji  [rofl] [rofl] [rofl]

Cvele_92

ahahahahah nema veze cu da ga ispravim ja :)))

Cvele_92

Lazo ozbiljno ce bude taj auspuh ? :))))

Gašpar

Lazo, aj kad samo u ovoj temi odgovaras: Èuo sam da si vrstan pecaro¹ na somove, jel to istina?

CBRR1

slab mi je domet na klinickom,pa vam se javljam tek sada,a ti Lazo razbicu te kad ozdravim,slomio si mi ruku dzukelo jedna... [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Lazza

Citat: Gaspar poslato 01 Jun, 2012, 11:05
Lazo, aj kad samo u ovoj temi odgovaras: Èuo sam da si vrstan pecaro¹ na somove, jel to istina?

Sta da ti kazem brate... Kad krene da radi som, on te bukvalno sam juri... Nego kad smo kod ulova, Cvele koliko kila imas?
I may be dumb, but I'm not stupid.

Gvozden

Tekija je kerov qr za ovaj teren......

Cvele_92

187cm /87kg  a zasto pitas ? ozbiljno te pitam za auspuh  :))) jel ce bude nesto

CBRR1


Cvele_92

ahhaha sto se bre bijes u glavu :D pa pitam ga lepo nemoj da me zeza cu da mu platim ako treba , ali auspuh mi je potreban :)