Glavni meni

Auspuh za Suzanu

Započeo Cvele_92, 19 Maj, 2012, 04:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

cbrr1 kako mislis sam iz boce da dolije kompresiju kad nema nastavak za svecicu tj za sipanje ?  [doh]

Lazza

Nije problem kompresija, to imas na svakom cosku ali kvalitetniju moras da stavis ako vec radis motor za sebe, zamisli uvale ti neku gustu kompresiju onda motor na ladno ne pali i sta onda?!

Nastavak za suzuki je neko imao na forumu ali ne mogu da se setim ko... jel bese na suzuki i na onaj stari puch motor pase!?

Nego cbrr1 ako je to ONA yoshimura kao sto ja mislim, jel to ona niklovana verzija full karbon? to je do jaja auspuh, neunistiv...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Cvele_92

Cbrr1 objasni malo blize o tome sta se sve treba raditi, hvala unapred :)

UFF

cbrr1 se trenutno odmara na jednoj egzoticnoj lokaciji gde ljusti banane
odgovorice ti sutra kad ih sve pojede  ;D

Cvele_92


CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 23 Maj, 2012, 01:02
Cbrr1 objasni malo blize o tome sta se sve treba raditi, hvala unapred :)
imas dosta neozbiljnih ljudi pa neznaju,juce sam popio ban zbog tamo nekog UFFa,al dobro...zvao sam havarisanog da mi potvrdi da li mogu da ti posaljem nastavak za kompresiju tecnu,ali moras da mi obecas da ces ga vratiti jer je dosta skup,ne znam te licno moras da mi obecas? spremi 40 e,ja ti saljem nastavak 800ml kompresije,toliko tebi treba,i yoshimura lonac fuul carbon,onaj fabricki skines imas tri srafa,njih sacuvaj jer ti pasu na ovaj yoshimurin,za to ti treba 10 min posla,to uradi sam,a ako ne znas ali ni to nije nikakav problem,kada skines plastiku,ispod imas 4velike pohoinske svecice i ispod njih 4 male rektumske svecice,iznad svake svecice stavis nastavak za tecnu kompresiju pod uglom od 90 stepeni tako ti je najlakse,i sipaj 100ml,jer imas 8 svecica za svaku po 100ml,i za to ti treba jedno 20 min,kada sve to uradis motor ce ti sigurno to ti ja garantujem drati ko lud a ici skoro pa kao gsxr1000,ali da mi istom postom vratis nastavak,da bi ja vratio havarisanom...kada sve to zavrsis,prekidac za paljenje stavis na off i verglas bez prestanka 10 sekundi pa stanes i tako na svakih 2 sata jedno 3 puta uradis,da on promesa tecnu kompresiju po agregatu,sta god te bude zanimalo ti me pitaj...pozz  [hello] [hello]

UFF

ja bi tom uff-u odsrafio vugla da sam na tvom mestu :D

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 23 Maj, 2012, 20:41
Citat: Cvele_92 poslato 23 Maj, 2012, 01:02
Cbrr1 objasni malo blize o tome sta se sve treba raditi, hvala unapred :)
imas dosta neozbiljnih ljudi pa neznaju,juce sam popio ban zbog tamo nekog UFFa,al dobro...zvao sam havarisanog da mi potvrdi da li mogu da ti posaljem nastavak za kompresiju tecnu,ali moras da mi obecas da ces ga vratiti jer je dosta skup,ne znam te licno moras da mi obecas? spremi 40 e,ja ti saljem nastavak 800ml kompresije,toliko tebi treba,i yoshimura lonac fuul carbon,onaj fabricki skines imas tri srafa,njih sacuvaj jer ti pasu na ovaj yoshimurin,za to ti treba 10 min posla,to uradi sam,a ako ne znas ali ni to nije nikakav problem,kada skines plastiku,ispod imas 4velike pohoinske svecice i ispod njih 4 male rektumske svecice,iznad svake svecice stavis nastavak za tecnu kompresiju pod uglom od 90 stepeni tako ti je najlakse,i sipaj 100ml,jer imas 8 svecica za svaku po 100ml,i za to ti treba jedno 20 min,kada sve to uradis motor ce ti sigurno to ti ja garantujem drati ko lud a ici skoro pa kao gsxr1000,ali da mi istom postom vratis nastavak,da bi ja vratio havarisanom...kada sve to zavrsis,prekidac za paljenje stavis na off i verglas bez prestanka 10 sekundi pa stanes i tako na svakih 2 sata jedno 3 puta uradis,da on promesa tecnu kompresiju po agregatu,sta god te bude zanimalo ti me pitaj...pozz  [hello] [hello]


i tebe su vrelom vodom kupali kada si bio mali :)

Cvele_92

Hvala cbrr1 sad nemam ni nesto para tecnu kompresiju i nastavak cu da nabavim od druga ona ima to ima gsxr k2 i menjao je auspuh , za nekoliliko dana kad mi stignu neke pare saljem ti u poruci svoju adresu da mi posaljes auspuh :) hvala puno na objasnjenju : ) pa cu se posle valjda polako snaci

CBRR1

Citat: UFF poslato 23 Maj, 2012, 20:43
ja bi tom uff-u odsrafio vugla da sam na tvom mestu :D
kada ga budes video,reci mu da sam spremio krstasti srafciger...

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 23 Maj, 2012, 20:44
Citat: cbrr1 poslato 23 Maj, 2012, 20:41
Citat: Cvele_92 poslato 23 Maj, 2012, 01:02
Cbrr1 objasni malo blize o tome sta se sve treba raditi, hvala unapred :)
imas dosta neozbiljnih ljudi pa neznaju,juce sam popio ban zbog tamo nekog UFFa,al dobro...zvao sam havarisanog da mi potvrdi da li mogu da ti posaljem nastavak za kompresiju tecnu,ali moras da mi obecas da ces ga vratiti jer je dosta skup,ne znam te licno moras da mi obecas? spremi 40 e,ja ti saljem nastavak 800ml kompresije,toliko tebi treba,i yoshimura lonac fuul carbon,onaj fabricki skines imas tri srafa,njih sacuvaj jer ti pasu na ovaj yoshimurin,za to ti treba 10 min posla,to uradi sam,a ako ne znas ali ni to nije nikakav problem,kada skines plastiku,ispod imas 4velike pohoinske svecice i ispod njih 4 male rektumske svecice,iznad svake svecice stavis nastavak za tecnu kompresiju pod uglom od 90 stepeni tako ti je najlakse,i sipaj 100ml,jer imas 8 svecica za svaku po 100ml,i za to ti treba jedno 20 min,kada sve to uradis motor ce ti sigurno to ti ja garantujem drati ko lud a ici skoro pa kao gsxr1000,ali da mi istom postom vratis nastavak,da bi ja vratio havarisanom...kada sve to zavrsis,prekidac za paljenje stavis na off i verglas bez prestanka 10 sekundi pa stanes i tako na svakih 2 sata jedno 3 puta uradis,da on promesa tecnu kompresiju po agregatu,sta god te bude zanimalo ti me pitaj...pozz  [hello] [hello]


i tebe su vrelom vodom kupali kada si bio mali :)
jesu,nikada nisam imao ni jednu jedinu dlaku po telu,valjda me osurili al dobro  [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 23 Maj, 2012, 20:46
Hvala cbrr1 sad nemam ni nesto para tecnu kompresiju i nastavak cu da nabavim od druga ona ima to ima gsxr k2 i menjao je auspuh , za nekoliliko dana kad mi stignu neke pare saljem ti u poruci svoju adresu da mi posaljes auspuh :) hvala puno na objasnjenju : ) pa cu se posle valjda polako snaci
pitaj drugara koje mu je marke ta tecna kompresija i gde je nabavlja,bio bih ti zahvalan na toj informaciji...

Cvele_92

pitacu ga mislim da je uzo u svajcarsko tamo je uzeo i motor pitacu ga za marku ako  ,valjda je i on to sipao , nisam siguran koji auspuh msm da leo vince ali se mnogo bolje cuje nego pre ,verovatno ide i bolje nisam probao :))  a motor je bruka :)) i ja bi gsxr jedan al dobar i rf za pocetak : ))

nano

Citat: Cvele_92 poslato 23 Maj, 2012, 20:46
nabavim od druga ona ima to ima gsxr k2 i menjao je auspuh

cekaj, stani, pa jel to drug il je ONA il je trandza? I pazi nije ti to isto, drugacija je viskoznost kompresije za 600, 750 i 1000cc

ne znam dal su ti rekli, al kad naspes imas samo oko 10sec da zavrnes svecicu da ne bi isparila kompresija, zajeban je to posao...

Cvele_92


CBRR1

Citat: nano poslato 24 Maj, 2012, 06:09
Citat: Cvele_92 poslato 23 Maj, 2012, 20:46
nabavim od druga ona ima to ima gsxr k2 i menjao je auspuh

cekaj, stani, pa jel to drug il je ONA il je trandza? I pazi nije ti to isto, drugacija je viskoznost kompresije za 600, 750 i 1000cc

ne znam dal su ti rekli, al kad naspes imas samo oko 10sec da zavrnes svecicu da ne bi isparila kompresija, zajeban je to posao...
ako sipa pravu kompresiju ima vise vremena a i sta ce mu vise od 10 sec zato sam mu i objasnio jednu po jednu svecicu,pitaj drugara obavezno,a yoshimura fullcarbon te ceka,a nadji i nekoga saljem ti nastavak i ostalo je meni tecne kompresije saljem ti gratis da imas da sipas 800ml,samo nadji nekoga i vrati mi nastavak,i spremi 25 e za yoshimuru,i da ZNAS DA IMAS GARANCIJU NA LONAC JOS 2IPO GODINE...

markan90

mozda bi ja uzeo tu yoshimuru ako on nece  [doh] karbonska jos garancija...vrhunska stvar   [watching]

CBRR1

Citat: markan90 poslato 24 Maj, 2012, 18:41
mozda bi ja uzeo tu yoshimuru ako on nece  [doh] karbonska jos garancija...vrhunska stvar   [watching]
vec sam mu obecao jbga

markan90

i uvek propustim neku dobru stvar  [glavazid]

CBRR1

Citat: markan90 poslato 24 Maj, 2012, 18:56
i uvek propustim neku dobru stvar  [glavazid]
mozes da kupis kompresiju?