Glavni meni

Auspuh za Suzanu

Započeo Cvele_92, 19 Maj, 2012, 04:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cvele_92

Jel ima neko na prodaju neki sportski auspuh na 3 srafa za moj suzuki rf 600 r da nije bitna marka samo da nije skup :D :D nisam pri parama ili da mi neko kaze da li moze ovaj fabricki da se nekako preradi da se bolje cuje ,vozio sam u glavnom 2 t motore do sad i nisam nesto upucen u auspuhe :)

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 19 Maj, 2012, 04:12
Jel ima neko na prodaju neki sportski auspuh na 3 srafa za moj suzuki rf 600 r da nije bitna marka samo da nije skup :D :D nisam pri parama ili da mi neko kaze da li moze ovaj fabricki da se nekako preradi da se bolje cuje ,vozio sam u glavnom 2 t motore do sad i nisam nesto upucen u auspuhe :)
i opet lazes ljude,pa ti i nemas suzanu,auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [bejzbolka]

UFF

jel si nasao staklo fara?

lazin ortak ima jednu u delovima pitaj njega

CBRR1


Lazza

Brate ovaj ima auspuha 2 ali su akrapovic... ne verujem da bi ih dao ispod 30-40 evra
I may be dumb, but I'm not stupid.

Cvele_92

imam bre suzanu sutra idem da je carinim far su mi zamenili tamo u svajcarskoj o trosku osigruanja msm da je far bio oko 400 franaka : ) cim ga carinim za nekolko dana kacim slike ,lazo pitaj tog druga pa javi koliko trazi za auspuh : )

Lazza

Ma ovo je akrapovic, dao bi mi i za dzabe ako bi trazio za sebe nego to ti ne vrsi posao, tu posle dobijas par konja pa moras da menjas svecicu zbog toplotne razlike izduvnih gasova a da ne pricam o gustini kompresije... Ako si raspolozen da menjas sve to, svakako ces dobiti jaci motor, ja cu da vidim sa njim ;)
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

koji bre motor,pa on i nema motor...

Havarisan

ako bude trebao nastavak za dolivanje javi da ti posaljem, ali da mi vratis OBAVEZNO!

CBRR1

Citat: Havarisan poslato 20 Maj, 2012, 11:31
ako bude trebao nastavak za dolivanje javi da ti posaljem, ali da mi vratis OBAVEZNO!
e kad pomenu nastavak,nastavak ti je jos kod mene,kada sam ga uzeo da dolijem u yamahu,saljem ti na PP broj burazera pa se cuj sa njime da ti ga donese,hvala ti jos jednom  :D [thumb_up]

Lazza

Ma nije problem za nastavak ali kompresija veceg viskoziteta je problem da se nadje...
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

Citat: Lazza poslato 20 Maj, 2012, 11:40
Ma nije problem za nastavak ali kompresija veceg viskoziteta je problem da se nadje...
ne budi sisa,izadji decku u susret...

Lazza

Ma zajebi, ja sam platio 10 evra litar !!!
I may be dumb, but I'm not stupid.

Cvele_92

Ma raspolozen sam ,vidi ti sa njim ,sutra idem da ga carinim al stvarno se ne cuje nikako sa fabrickim auspuhom ,vidi ti sa njim pa mi javi : ) hvala unapred :) a ti cbr shvati da imam motor : ))

Lazza

Nije ti fazon da kazes raspolozen sam a ni sam ne znas sta sve treba da menjas, znas li koju kompresiju treba da sipas za svoj motor?
I may be dumb, but I'm not stupid.

Cvele_92

Ja ne znam ali znam jednog mehanicara koji popravlja samo motore ima servis samo za to, mislim da ce on da mi pomogne ,ali pitacu ove iz svajcarske za viskozitet i to, snaci cu se ja ,nego jel mozes da mi nabavis taj auspuh : ))

goranvojska

ajde sad macka sto igra pa da igranka pocne.

NesaFZR


Cvele_92

Jel moze lazo da vidis za taj auspuh ,ostalo je moja briga ,vidi pa javi  :D

Lazza

Mogu da vidim ali necu da ti dam auspuh jer ako ga stavis na takav motor samo ces da ga ugusis i nece da ide. Moras da odradis prepravke koje tebe ocigledno ne interesuju...
I may be dumb, but I'm not stupid.