Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Nije svima izbrisao avatare...npr nije izbrisao svoj :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF


Lazic


UFF

hedere ako zelite da menjam nikakav problem, ali zelim da stavljamo samo nase fotke tj: clanova, druzenja, motora i lokacija gde smo bili (sve ostalo proizvodi i marke ako se ikad pojave tu morace da ih plate)

saljite mi predloge na mail: [email protected]

uslov (koji nas malo jebe) je da fotka bude u rezoluciji 1920x300

i ako ste primetili da forum u zadnje vreme radi dosta brze kod nas a pogotovo kad se pristupa i van srbistana za to je zahvalan slaninar  [kralj]  [klanjam_se] [clapp]

mrle


Slaninar

"Za kurve i za dobre drugare nisam nikad ¾alio ni vremena, ni para... a ti se sam pronaði u kojoj si grupi..."  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: UFF poslato 20 Maj, 2019, 13:43
i ako ste primetili da forum u zadnje vreme radi dosta brze kod nas a pogotovo kad se pristupa i van srbistana za to je zahvalan slaninar  [kralj]  [klanjam_se] [clapp]
Jeste, al' on ima avatar a ja ne...

Lazic

I makni bre mene iz zaglavlja, svaki put se upla¹im kad se vidim...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2019, 21:19
Citat: UFF poslato 20 Maj, 2019, 13:43
i ako ste primetili da forum u zadnje vreme radi dosta brze kod nas a pogotovo kad se pristupa i van srbistana za to je zahvalan slaninar  [kralj]  [klanjam_se] [clapp]
Jeste, al' on ima avatar a ja ne...

Morao sam ponovo uploadovati - postaviti avatar. Tako da su u startu svima ravnopravno sjebani.  :)

Setup foruma i stari hosting su bili malo nezgodni. Nestanak slika je bilo nu¾no zlo da  se napravi tako da mo¾e:

1)
Da se automatski pravi bekap svaka 24 èasa

2)
Da se bekap "ubaci" na bilo koji drugi hosting bez previ¹e problema, za sluèaj da server pukne iz bilo kog razloga.

Uff ima sve ¹ifre, za sluèaj da mi se ne¹to desi, a hosting je plaæen za naredne tri godine - ako ostane na ovom nivou (ne iskvare se), biæe super.
Uzeo za sebe, za zajebanciju (testove), svakako mi treba, ali kad sam video da iznenaðujuæe dobro radi, a znam da je forum inaèe kuburio, rek'o daj da to re¹imo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2019, 21:38
I makni bre mene iz zaglavlja, svaki put se upla¹im kad se vidim...

daj fotku odgovarajuce rezolucije i tematike da stavim umesto nje :)

Lazic

Relja, zna¹ kad æu da naðem ono govance od avatara od pre 8 godina na 12 tb diskova... :o


@Uff:
Ne smetam mi ba¹ toliko, skoro sam se i navikao... ;D I onako æu i na toj slici uskoro da izgledam bolje nego u¾ivo... ;D

UFF


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2019, 10:18
Relja, zna¹ kad æu da naðem ono govance od avatara od pre 8 godina na 12 tb diskova... :o


@Uff:
Ne smetam mi ba¹ toliko, skoro sam se i navikao... ;D I onako æu i na toj slici uskoro da izgledam bolje nego u¾ivo... ;D

Pa dobro, stavi neku novu. Evo, ova na¹a zajednièka je recimo do jaja za avatar:

http://tiny.cc/uto16y
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Ja kad probam da postavim avatar ponovo dobijem 302 gnjurca pa odmah potom i 404 djokaru.
Kanda upload malo ne radi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jevta


Slaninar

Citat: Taraba poslato 21 Maj, 2019, 16:00
Ja kad probam da postavim avatar ponovo dobijem 302 gnjurca pa odmah potom i 404 djokaru.
Kanda upload malo ne radi.

Koji browser?

Kolika je slika avatara (rezolucija)?
Meni radi normalno. :/

Probaj obrisati ke¹ browsera, ili stisnuti taster f12 / Network / pa èekirati disable cache - pa onda probaj dok je to tako ukljuèeno ubaciti avatar.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Nije bio kes nego velicina... imao sam sliku u dve rezolucije a ova veca nece da prodje.
Obicno dobijem gresku da je slika prevelika ili sta god, al sad kao sve OK a posle cvonjak.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mali_zmaj

za Laziæa stih:  "lepa si PAMELA....."    :-*   ;) 
jin-jang

Glava Dole

Slaninice, svaka cast :D Em nisam morao da stelujem rezoluciju i drkam se kao prvi put em sam glava dole kad god otvorim forum... ranije sam svaki cas bio neko drugi...