Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.



Laki-zr

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa toooooo ma nemam pojma sta je :D  [rofl] [rofl] [rofl]

zmiya


svetac

Citat: jager poslato 21 Mart, 2011, 21:13
Ime+Prezime je ODLIÈNA ideja, ali vrlo te¹ko izvodljiva. Mo¾e da èovek nalupeta da se zove Pera Periæ, a svi znamo da nije.... A i nismo Limundo da tra¾imo skenirane liène karte ;D
i zasto se npr nebi i trazilo! ako moze negde u belome svetu i ako nemas sta da krijes onda nije problem! neka stoji da je tvoj izbor hoces ili neces da ti se vide podatci a tamo negde u bazi naka bude sve!

Laki-zr

gaspar ajde i nama dunsterima objasni kako to da stavimo :)

sasafilipovic

Instalira¹ google sidebar. u njemu ima¹ gadget RSS NEWS ili slièno. Ide¹ na pode¹avanje tog gadgeta izabereð add rss chanel, iskopira¹ adresu rss motomanijaci (desni klik na slièicu i copy), paste u gadget dobije¹ na sidebar nove poruke na www.motomanijaci.com bez ulaska na sajt.

3006


Laki-zr

Citat: sasafilipovic poslato 14 April, 2011, 08:07
Instalira¹ google sidebar. u njemu ima¹ gadget RSS NEWS ili slièno. Ide¹ na pode¹avanje tog gadgeta izabereð add rss chanel, iskopira¹ adresu rss motomanijaci (desni klik na slièicu i copy), paste u gadget dobije¹ na sidebar nove poruke na www.motomanijaci.com bez ulaska na sajt.
Imam 7 micu ....to moze ? :D


ЯЭВОЛУТИОН

Kopao sam nesto po oglasima...da li postoji varijanta za pregledniju pretragu oglasa....ili bar da se brisu oglasi koji su realizovani...natrpano je zbrda zdola
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

hmm... moglo bi nesto kao arhiva oglasa... videcemo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Laki-zr

Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 09:01
hmm... moglo bi nesto kao arhiva oglasa... videcemo...
Pa moze da se namesti npr. isto kao recycle bin tako i za realizovane oglase :)

sasafilipovic

Mislim da bi trebale da se uvedu sankcije za korisnike koji spamuju i trolaju, neka admini re¹avaju kome i kako (¾uti i crveni kartoni mo¾da?). Poèinje da iritira da u nekim temama vi¹e od polovine postova je obièan spam, poruke koje nemaju nikakve veze sa temom.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

Ne, nisam tu¾ibaba... Mislim da urednik to mora sam da vidi i da oceni ¹ta je spam a ¹ta nije. ©to se vi¹e èeka¹ sa tim biæe sve te¾e da se to re¹i, a malo po malo ceo forum æe da ode off topic.
Da me pogre¹no ne razume neko, ne ¾elim da vidim gestapo na forumu ali u nekim temama je prava anarhija, dobijam obave¹tenja u nove odgovore a vi¹e uzastopnih odgovora ne da nemaju nemaju veze sa temom, nego malte ne prelaze u chat. Bezveze, poèinje da me smara, mislim da to nije u interesu nikome.
Veæa vlast uredniku, a bogami i odgovornost i jasan odgovor za ¹ta je opomena ili ban.
Mislim da je to bolja opcija od minusiranja, ne ka¾em da je minusiranje lo¹e, ali u sluèaju da ka¾em da je AFRIKA njasre, popiæu ban zabadava. Da li æe u tom sluèaju da reaguje urednik i da ka¾e nije u redu i da mi skine ban (ako to uop¹tenije u redu)? Banalizujem problem ali shvata¹ o èemu govorim.

UFF

jbg ti predlazes red i disciplinu sa banovima a revolution predlaze ukidanje bana i anarhiju

mi se trudimo da balansiramo i nadjemo idealno resenje...

nemogu svi biti zadovoljni ali uradicemo najbolje sto mozemo...

Kengur

Drzimo balans dokle god mozemo... Nekad malo na ovu, nekad na onu stranu...

Ne moze se svima ugoditi...

SSZGO

mislim da je najlakse d aiskljucis obavestenje o odgovorima
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic