Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

#740
zasto mi je zabranjeno da menjam svoj potpis ?
takodje nemogu da otovorim novu temu
a primetio sam i da ste mi obrisali temu obavestenje ...
kako beshe ono .. nema brisanja tema ?:) .. jel ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Atirudra

vidim da ne vidim ( jel neko zna kada mozemo ocekivati i mi da opet vidimo:)  [hello]
-------------- -_- ---------------

Gašpar

Uskoro, vrlo uskoro. Razmatramo koje je najbolje resenje, da bi se baza najmanje opteretila.

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager


Che


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Che


UFF


Pop

Predlog... Posto je obaveza da se predstavis pre bilo cega drugoga, ne bi lose bilo da prilikom registracije sve sto novi korisnik moze da vidi je tema za predstavljanje, naravno sa nekim vidnim uputstvom da treba isto(predstavljanje) i da odradi... Nakon toga ce mu biti dostupan ostatak foruma... Nisam web programer nego onaj drugi :) ali mi se cini da bi to vrlo lako i brzo moglo da se odradi....

"Грме танки џефердари..."


SrkiNg

      Nije los predlog, moze da se uzme u razmatranje

Gašpar

Moze da se odradi bez problema, ali sta cemo sa onima koji samo citaju?

jager

Citat: Gaspar poslato 21 Mart, 2011, 16:15
Moze da se odradi bez problema, ali sta cemo sa onima koji samo citaju?

Pa odlièno. Nateraæe¹ ih na taj naèin da se bar predstave :D

Pop

Citat: Gaspar poslato 21 Mart, 2011, 16:15
Moze da se odradi bez problema, ali sta cemo sa onima koji samo citaju?
Cini mi se da to mogu i bez registracije... Mozda gresim...

"Грме танки џефердари..."


Gašpar

Mogu bez registracije, ali cemu onda zakljucavanje? Zakljucano je ako si registrovan, a ako nisi registrovan mozes da citas bez problema. Nebuloza, zar ne? Jedino da se skroz zakljuca i da jedino prijavljeni mogu da citaju, mada je po meni to mozda malo i sebicno... Nece svi da priznaju da je ovde zanimljivo, pa samo tajno citaju  ;D


P.S. Jageru, dobar ti potpis  ;D ;D ;D

jager


Laki-zr

Citat: Pop poslato 21 Mart, 2011, 13:40
Predlog... Posto je obaveza da se predstavis pre bilo cega drugoga, ne bi lose bilo da prilikom registracije sve sto novi korisnik moze da vidi je tema za predstavljanje, naravno sa nekim vidnim uputstvom da treba isto(predstavljanje) i da odradi... Nakon toga ce mu biti dostupan ostatak foruma... Nisam web programer nego onaj drugi :) ali mi se cini da bi to vrlo lako i brzo moglo da se odradi....
To si video na bjb ? :D

UFF

Predstavljaje je osnovna kultura ali ne i obaveza jer ako on ne zeli a ti ga teras ima da nalupeta gluposti i laze pa cemu onda predstavljnje uopste?
Nemam nista protiv onih sto se ne predstave a ucestvuju u temama koje ih interesuju ali ne volim one koji dodju samo oglas da postave
Ni to nije zabranjeno-veca ponuda za nas ali je bezobrazno i takav clan nemoze ocekivati neku toplu dobrodoslicu od forumasa


sasafilipovic

Predstavljanje je èista glupost, barem po meni... "Dobro veèe, ja sam pera, vozim hondu..." a odgovaraju samo sakupljaèi postova... "Dobrodo¹ao, ¾iveli, to brate..."

Bolje je da uvedete prilikom registracije obavezan unos ime i prezime. To mi je mnogo logiènije.

©to se tièe oglasa, pa kakve veze ima ako neko doðe i samo postavi oglas, ako æe to da dovede do veæe poseæenosti nema potrebe da to branite. I ono ¹to zajebavate onog lika sa skuterom... bruka, mnogo neozbiljno.