Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Nadalina

Dzukela u podznaku

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Секси Глиста poslato 11 Februar, 2011, 12:55
Lepo :)
Ne mogu da odolim :)

Velicina mojega nije u tome sto nikada ne pada, vec u tome sto i kada padne on se ponovo digne...
REVOLUTION



A , JEL LICI, Snimim baner i prepravim, valjda nema autorska prava, tatu advokata, brata u mupu i sestru u sudu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panta Zemunac


Gavrolini

mislim da treba ubaciti malo vise hard enduro i cross slicica...enduro populacija na ovom forumu je poprilicno velika

SSZGO

Citat: Gavrolini poslato 18 Februar, 2011, 02:06
mislim da treba ubaciti malo vise hard enduro i cross slicica...enduro populacija na ovom forumu je poprilicno velika

bikewalls.com pa izaberi slike na kojima se moze iseci duguljasti deo
zatim postavis linkove ovde i ja ubacim
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jager


Gašpar

Citat: jager poslato 18 Februar, 2011, 03:32
1920x300 ili neka druga rezolucija?

Bitno je da sirina bude 1920+, za visinu nije bitno, bitno je da moze da se isece visina 300.

jager


SSZGO

eh da ima jos jedna caka  -  akcenat na slici mora da bude u levoj polovini

za ljude manjih monitora, oni ne vide celu sliku

na tvojoj drugoj slici recimo, vozac je u desnoj polovini a trebao bi da bude u levoj

prva slika opet - previse krupan plan, ko koristi 1024 x 768 nece skapirati sta je na slici
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jager

Aaaa.... dakle onima sa manjim monitorima sa pokazuje slika, poèev od levog kraja, pa do ¹irine koju imaju u zavisnosti od rezolucije?

Gašpar

Bas tako. Visina ostaje ista, ali se sirina prikazuje shodno sirini monitora.

Laki-zr

Pa neka kupe nove monitore :D ili smanje rezoluciju foruma ctrl kruzic na dole  [cheers]

robbief

Pitanje,

da li  postoji opcija da se u setovanju foruma ukljuci nesto sto se zove "Tapatalk". Ako ima to je ekstra korisno jer je to namenski program koji pomaze browsing sa mobilnih uredjaja. Ja ga imam na androidu ali ne mogu da pronadjem motomanijake posto verovatno nije enableovana ta opcija. Eto predlog, ako  ima i ako moze.

pozz
smooth

SSZGO

za razvoj mobilnog sajta nema se vremena, za sada se iskljucivo bavim(o) PC verzijom
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

robbief

Bojim se da nismo najbolje razumeli druze Demidzicu. :)

Nema tu razvoja, to je valjda samo opcija koja treba da se ukljuci.
smooth

SSZGO

ima razvoja jer SMF ne podrzava tapatalk

ima nekih budzevina ali ovaj forum je vec budzen pa se ne bih igrao sad sa time i prepravljao, pogotovo sto verovatno niko sem tebe nije cuo za to...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor