Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

menja se trenutno pa kad vidim da nesto ne valja od izmena, odbacim ih....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

slabo ko sada i koristi IE tako da onaj ko zeli sve lepo da vidi neka se malo prilagodi, ja sam se preporodio od kako koristim chrome

i svaka cast na novim ikonicama za podforume

UFF

Meni se sve svidja osim ovih boldovanih nick-ova koji su sad manje tj teze citljivi

ЯЭВОЛУТИОН

Usput budi receno, neke su vam fotke u kontra sihti......ktm i suzuki pise ko u ogledalu...... [prebicute]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

K_A_W_A

Bas mi se svidja ovaj restiling foruma. Mada ja ne vidim opciju vise +/- Jel to nesto do mene?

SSZGO

Citat: K_A_W_A poslato 26 Januar, 2011, 13:17
Bas mi se svidja ovaj restiling foruma. Mada ja ne vidim opciju vise +/- Jel to nesto do mene?

ako si istrosio nedeljne zalihe + i - nece biti vidljive neko vreme

max 10 glasanja nedeljno (bilo minus ili plus) i max 5 minusa na 10 dana
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

K_A_W_A


bajone

iskreno, mislim da vam je ceo ovaj fazon sa lupanjima minusa i banovanjem glup i dvolièan. sa jedne strane dozvoljavate svakojake teme politièkog, religijskog  itd. karaktera u kojima neminovano mora da doðe do nesuglasica, a s druge strane likvidirate èlanove koje zarade previ¹e minusa jer se nekome nije svidelo to ¹to je neko imao da ka¾e.

ti si sszgo otvorio temu o ubistvu onog francuza, samo si onako kvarno postavio link bez razloga i nisi izneo nikakvo mi¹ljenje o svemu tome. ti kao administrator si samo posejao seme razdora na ionako za¾arenom forumu. i onda si uveo autoban.

...itd...itd...
Æuti i saraðuj..

3006

Ljudi, ovo je dobar forum, ali sa ovim plusevima i minusima ste kao deca. Bez uvrede, stvarno mnogo toga dobrog i korisnog ovde proèitam, ali ovo ocenjivanje mi lièi na vukajliju (ko ne zna, napi¹e¹ definiciju neke gluposti pa te ostali ocenjuju). Ali, vuka je klinaèki sajt. Nisam ja neko ko ovde provodi ne znam koliko vremena da bi se moji predlozi razmatrali, ali, ka¾em vam da mislim da ovu glupost od minusiranja treba ukinuti.

Kanarinac

Ja ne vidim +  ni - a nisam lupio ni jedan do sad...

edit: Kenjam, corav sam kod ociju pa nisam video. Sve je na mestu :)

DebeliZmaj

u podeshavanju profila bi bilo super kad
bi bila opcija da se iskljuche ova ulepshavanja und motoric koji ide...
kapiram da nije toliko komplikovano
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

A tebi bas smeta taj motorcic? Ja sam do sad samo jednom video da prolazi. Ako citas sta ljudi pisu, a ne zveras gore onda ti sigurno nece smetati.

Panta Zemunac

Vratimo se sebi, vratimo se forumu, vratimo se motorima....

na mnogo sam foruma bio i sada sam a na veèini ne postoji opcija +/-, ne postoji auto ban a i tamo se desi uvreda, frka, te¾a reè...ni¹ta to ne mo¾e spreèiti.
Osvestimo se pre no ¹to sve izmakne kontroli....pre no ¹to nas neki ismeju....

Ni smrtna ne spreèava krimose da...pa tako ni ove mere neæe uticati na....prema tome, sve æe doæi na svoje samo ako se vratimo sebi i svom obrazu!


ЯЭВОЛУТИОН

Hocu sebi da dam neki minus(da se ne brukam) ali nisam siguran gde se daje...jel u profil....mator sam pa sam zaglupeo :P :P
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Profa

Sve je ok !Ja da se pitam, cesce bi motorcic prolazio:)

WOLVERINE


      I ja nista nebih dirooooo  svaka cas na ulezen trud i drkanje oko izgleda.....  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

LeX

nisam svracao odavno (cestitam za kravu) forum izgleda odlicno meny se svdja [clapp] samo nek je veselo

Gašpar

Citat: LeX poslato 29 Januar, 2011, 01:19
nisam svracao odavno (cestitam za kravu) forum izgleda odlicno meny se svdja [clapp] samo nek je veselo

Pa ti si prvi koji je cestitao za kravu, zvacemo te kad tele bude bilo za klanje  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]