Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

sve sto nije u OFFTOPICU tj deo OSTALE TEME
treba i mora biti ocisceno od spama i off-a

ALI

jednostavno par ljudi sto moderise ne stize to da uradi...

zato opet predlazem da se uvedu doidatni moderatori...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

Primeæújem da bi mnogi hteli da kroje po svom ukusu ali ¹kolu za krojenje nisu zavr¹ili....svima sve smeta...

E pa lepo, bio je otvoreni poziv za sve koji bi da budu moderatori a niko se nije javio...kritikuju se lo¹e teme a niko da postavi svoju, dobru...non-stop se pominju neki likovi a niko da direktno uka¾e na njih a za¹to...pa da se ne bi posle neko dosetio pa njihove postove pregledao da se vidi gde su sve oni spamovali nebulozama..

Samo je par ljudi zasukalo rukave da se otvori ovakav forum a sada bi svako da ga svojata i ubeðuje druge ¹ta je dobro a ¹ta ne...niko ni da pripomogne!

©ta je to dobar, ozbiljan forum...upravo onaj sa koga smo svi ¹utnuti jer nismo imali isto mi¹ljenje sa malim gazdom....pa da je neko hteo takav, napravio bi kopiju sa ¹kolom bezbedne vo¾nje...oèigledno da je ovo pre svega mesto dobrog raspolo¾enja, zezanja i dru¾enja...e sad, sigurno da nije svima po volji!

Za¹to sam ovo sve napisao sa odreðenom dozom negativnosti...pa pun mi je andrak vi¹e da me neko proziva (da, prepoznao sam se, kao i mnogi drugi, u tih, par likova, de¾urnih krivaca za sve, na ovom forumu)...

Oèigledno da mnogima fali dioptrija jer ne mogu ili ne umeju proèitati naslov podforuma koji glasi ''ostale teme'' i koji slu¾i upravo za ozbiljan zez, za sva¹ta po ne¹to...pa ljudi smo, treba se malo i opustiti, ne bitno ima li neko 1000 ili 10 postova...Ono ¹to ne treba a to je spamovati namenske teme, vezane za mehaniku, opremu, vo¾nju i same motore...ali i tu se prvo treba nakaèiti, postaviti neku dobru temu ili barem biti dobar sagovornik..pa tek onda kritikovati!!

Gašpar

Evo, licno cu veceras da idem od teme do teme i da pobrisem sav off...
Nadam se da ce vam to udovoljiti i da cete svi biti zadovoljni.
Sve sto se obrise, zavrsava u Recycle Bin-u koji svi vidite, i tako da nema lazi nema prevara, sve se vidi, a teme su obrisane od spama...

zodiac

Poceli ste da preterujete sa brisanjem, ovo je forum, a ne biblioteka. I to zbog par likova kojima ovo nije primarni forum koji posecuju, namere su im sumnjive, nista pametno ne pisu, a sve im zivo smeta. Razjebacete pricu ako ovako nastavite, prestanite da se igrate urednika sa bjb-a.
Prijatelj je zao drug

Milo¹*

Ja se sla¾em sa zodijakom.. Nije ovo ___ da se ba¹ sve bri¹e, treba ostaviti mesta za zajebanciju :)  ipak je cilj dru¾enje i zezanje a ne kenjanje i teoretisanje kao na drugom forumu :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Panta Zemunac

Sada æe te mi se smejati...pogledajte kako se kotiraju, po gledanosti, ove Farme, Braæe, Dvorèevi itd...znam, trule¾ ali ljudi samo o njima prièaju, takav smo narod...uostalom, ne samo mi, pa to je tako svuda u svetu. Amerika je napravila biznis od zavlaèenja pogleda u tuðe gaæe, spdaèinu sa ljudima sa posebnim potrebama ( da ne ka¾em lujkama)!

Ne razumem se u mehaniku, iskreno ni u motore previ¹e ali volim taj vid putovanja, taj oseèaj...znate i sami na ¹ta mislim..I kada god po¾elim, odem na razne ADVenture forume a ima ih i te kako profi odraðenih i zadovoljim sebi du¹u. Ne oèekujem da æu ovde to isto proèitati jer mi do skoro nismo ni mogli preko a ni sada ba¹...ne oèekujem da ovde vidim dobre prepravke raznih CBRova i GSXRova u Stritfightere i Coffirasere jer na¹i za to nemaju para, kao preko...i ne ljutim se na ostale!

Kakav æe forum biti ne odreðuju pravila, to svi znamo veæ sklop ljudi koji su na njemu!

Kengur

Mora biti birsanja... Zasto? Zato sto su mnogi smaraci i shvataju neke stvari previse ozbiljno, i sve shvataju kao na udar na njih licno...
Sav spam van Ostalih Tema ce se brisati... Neki nemaju mera, granica, i ni vaspitanja pa se ne skidaju sa tastature ko cigance sa kolaca...

Jbg, dovoljno je samo par negativnih likova i sjebase stvari... Jbg, mentalitet i zavist su cudo...

UFF

Offtopic ne bih dirao osim ako bas ne krene neko prepucavanje
Za ciscenje ozbiljnih tema se slazem
Nema potrebe za dodatnim urednicima jos uvek jer kao sto rekoh ja sam procitao SVAKI post ikad na ovom forumu napisan od njegovog nastanka i slao sam u kantu samo ono sto mora

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2011, 20:25
Mora biti birsanja... Zasto? Zato sto su mnogi smaraci i shvataju neke stvari previse ozbiljno, i sve shvataju kao na udar na njih licno...
Sav spam van Ostalih Tema ce se brisati... Neki nemaju mera, granica, i ni vaspitanja pa se ne skidaju sa tastature ko cigance sa kolaca...

Jbg, dovoljno je samo par negativnih likova i sjebase stvari... Jbg, mentalitet i zavist su cudo...



[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2011, 20:31
Offtopic ne bih dirao osim ako bas ne krene neko prepucavanje
Za ciscenje ozbiljnih tema se slazem
Nema potrebe za dodatnim urednicima jos uvek jer kao sto rekoh ja sam procitao SVAKI post ikad na ovom forumu napisan od njegovog nastanka i slao sam u kantu samo ono sto mora


[thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]  ;D :D

zodiac

Kad sam ja dolazio na ovaj forum, njegov najveci kvalitet je bio nedostatak urednicke politike, i zandara koji ce da je sprovode. U medjuvremenu se uvode pravila, moderatori, pocinje brisanje na malo, pa onda bez ikakve mere, kao sad. I od te, na pocetku opustene atmosfere, nema vise nista, sad cemo odjednom kao da postanemo 'ozbiljan forum'. Ako treba za svako zezanje da trazim svoje postove u kanti za smece, onda radije necu ni da pisem uopste, mene brisanje mojih postova vredja, makar bila i zajebancija. A vi provodite disciplinu, pa cete videti gde ce to da vas odvede. Imacete gomilu disciplinovanih neznalica, govnara i uvlakaca na forumu, bas kao i oni tamo. I nikog drugog.
Prijatelj je zao drug

Kengur

Ajde da te pitam nesto? Otvoris temu u Motorima koja ima dozu ozbiljnosti...
I onda ja krenem da se zajebavam, ukljuci se UFF, gasa, itd... Onda od tvoje teme nema nista osim 10 strana zajebancije! I onda? Nece ti to smetati?!

UFF

Slazem se i sa zodiacom i sa kengurom

Ko hoce da se zajebava nek to radi u offtopic-u

takodje mislim da je u temi africa twin dovoljno rceno i da ona moze pod katanac inace ode u offtopic i ona

zodiac

Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2011, 21:14
Ajde da te pitam nesto? Otvoris temu u Motorima koja ima dozu ozbiljnosti...
I onda ja krenem da se zajebavam, ukljuci se UFF, gasa, itd... Onda od tvoje teme nema nista osim 10 strana zajebancije! I onda? Nece ti to smetati?!

Veruj mi da ce mi smetati manje nego da poruke koje sam zaticao na temi, i odgovore na njih, trazim po kanti za smece. Ali ok, vi odlucujete, radite kako vam volja, ja se samo plasim krajnjeg rezultata. Sto se mene tice, jos par mojih poruka u smecu, i ja prelazim u ilegalu jer necu da se nerviram, pa neka pisu disciplinovani. Onda ce, pretpostavljam, sve da bude kako  treba.
Prijatelj je zao drug

WOLVERINE

Citat: zodiac poslato 12 Januar, 2011, 21:32
Citat: Kengur poslato 12 Januar, 2011, 21:14
Ajde da te pitam nesto? Otvoris temu u Motorima koja ima dozu ozbiljnosti...
I onda ja krenem da se zajebavam, ukljuci se UFF, gasa, itd... Onda od tvoje teme nema nista osim 10 strana zajebancije! I onda? Nece ti to smetati?!

Veruj mi da ce mi smetati manje nego da poruke koje sam zaticao na temi, i odgovore na njih, trazim po kanti za smece. Ali ok, vi odlucujete, radite kako vam volja, ja se samo plasim krajnjeg rezultata. Sto se mene tice, jos par mojih poruka u smecu, i ja prelazim u ilegalu jer necu da se nerviram, pa neka pisu disciplinovani. Onda ce, pretpostavljam, sve da bude kako  treba.

Eeee  od mene plus... potpuno si u pravu.....   

Kengur

E vidis... Tebi nece, nece mozda ni meni, ni wolverinu itd...

E sad, kad se pusti off u ozbiljnim temama ne valja vam.
Kad se obrise, ne valja vam?
100 ljudi, 100 cudi, 100 zena 200 sisa...

Veliki broj ljudi je isfrustriran zbog svojih licnih problema pa dodje ovde i palamudi i dize tenziju na forumu, nervira ljude koji su ovde da se opuste... Da toga ne bi bilo, mora da se brisu neki postovi...

Sto se tice zezanja i opustencije, to je moguce dok ima 10 15 do 20 ljudi... E posle stizu drkadzije koji ma je ceo svet kriv za njihove neuspehe u zivotu i krecu da nas drkaju sve zajedno...

Jbg, neke stvari mora da se odrade jer smo stoka. Ako se dopusti off vanje po svim temama, ceo forum ce liciti na jednu veliku kantu punu djubra i spama... Kad nekom nesto bude trebalo nece moci da nadje od spama i tudjih prepucavanja, i naravno vise forum nece posetiti...

E sad, ovo nije forum koji je napravljen da bi se ostvario neki profit.
Napravljen je da se ljudi druze, opustaju i ponesto pronadju sto ih zanima.
Nema hum. akcija, nema nikakvih unija i ostalih sranja. Znaci dodjes, opustis se, procitas nesto zanimljivo i sve je ok... Tj bilo bi da nismo drkadzije.

Znaci stvari stoje ovako:
Nece nestati ni jedan post, ali ako je tezak off, ide u kantu.
Zajebancija je u OSTALIM TEMAMA dozvoljena znaci udri brigu na veselje... Naravno, do trenutka nekog zezceg prepucavanja i vredjanja, i to isto ide u kantu...

Ja da glumim ovde velikog brata ne pada mi napamet. Da se nerviram zbog nekog? Nema sanse. Imam dovoljno svojih problema... Znaci, procitam, ako je off pali u kantu i cao...

Uffff, predugacak post, odose misli na neke druge stvari..

Uzivajte bre, manite se gluposti... ;)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

kengur je lepo napisao

a evo i poruke za oni koji se brinu da li ce da im post zavrsiti u kanti: "nemoj da pises ono sto ne treba tamo sto ne treba i to se nikad desiti nece ;) "

zodiac neznam sto se ti brines kad ti ne offujes ?

ako se neko nasali i u nekoj ozbiljnoj temi nece mu se uzeti za zlo ako, ali ako se na to nadoveze drugi pa treci jbg onda sve zajedno u kantu

sto je po meni ok jer obrisano nije vec je premesteno na adekavatno mesto

jbg ako neko ne zna gde treba da pise mi smo tu da mu pomognemo i njegov post premestimo ;)

nemora ni da nam se zahvaljuje ;D

Panta Zemunac

Opcija je da se postovi ostave neko vreme, a tek onda kada sve slegne, da se udarnièki oèisti forum...neki ljudi su osetljivi i biæe..'a za¹to ba¹ moj post?'...

U pravu si Kengure kada ka¾e¹ da preko 20 ljudi èini rasulo ali fakat je da ne postoji forum sa 15 èlanova a kamoli da postoje pristojni bajkeri (osim na tamo nekom forumu ;D)..ostaje nam da se snalazimo do proleæa a tada, videæete, vi¹e æemo spamovati u vo¾nji nego na forumu...
Ni jedno dru¹tvo nije idealno, uvek ima pojedinih ovakvih, onakvih i to je tako bilo i biæe a represija dovodi do nasilnog ukalupljenog pona¹anja, koje mo¾e datraje samo neko vreme.. [prebicute]

Odaberimo stvarno ozbiljne teme i oznaèimo ih da nisu za zezanje, zamolimo sve da se u njima ne spamuje ali zato oslobodimo ''ostale teme'' za sveop¹ti zez i udri Mi¹ko...i ovaca nema i vuci gladni...pa ja... ;D

DebeliZmaj

svaki forum je ko zivi organizam... menja se razvija ... e sad nachin razvoja prouzrokuje mu posle
sudbinu il prezivi il ne ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell