Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

bajone

ne znam za¹to ali izgleda da ne mogu vi¹e da dajem plusiæe i minuse..znam da sam mogao pre neki dan. jel se promenila ona kvota poruka neophodna za davanje + i - ili ne¹to tako..? poz!
Æuti i saraðuj..

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bajone

Æuti i saraðuj..

SSZGO

MINIMALAN BROJ POSTOVA za glasanje + - je sada 50

MAKSIMALAN BROJ glasanja + - dnevno je 5

MAKSIMALAN BROJ minusa nedeljno koje mozete da date je 10 (tj od maksimalnih 35 glasanja nedeljno, moze biti 10 minusa i 25 pluseva)


USKORO UVODIMO AUTOMATSKI BAN

Clan koji od 15 razlicitih korisnika dobije minus u toku nedelju dana, dobija ban na 3 dana.
Proces ce biti automatski, minusi se racunaju po jedan od svakog korisnika, i naravno svaki korisnik koji daje minuse mora imati preko 50 poruka...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac


DebeliZmaj

da li i admini mogu biti banovani ?:)
moderatori ?:) evo sad recimo glasa 15 ljudi ... :)
i znachi sszgo nemoze pishe 3 dana ?:)
bnwahaha
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

noam chomsky

SISTEM:
Urednike biraju admini...urednik ima pravo da po svom nahodjenju salje sve sto je spam i offtopic u Recycle bin, a ako krene da preteruje, korisnici njegovog podforuma imaju pravo da pokrenu glasanje za smenu urednika...Urednici sami medju sobom biraju global-moderatore i sami ih menjau kad je potrebno...Ako urednik prekrsi pravila foruma automatski gubi tituli i admini postavljau nekoga na njegovo mesto..i tako u krug...

Znaci poenta svega je imati urednike koji ce biti u stanju da budu neutralni kad dodje do takvih prepucavanja i umesto da kaznjavaju, banuju..itd...da salju sve lepo tamo gde mu je mesto...recycle bin...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

DebeliZmaj

noam hocesh da kazesh moderatori su krivi za sve ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

noam chomsky

Da....sama titula njihova govori o toe zasta su zaduzeni...ako ne umeju da budu neutralni i samim tim mirotvorni ne treba da nose tu titulu...Koliko god smesno bilo, ja sam ovde, a i tamo, da bih nesto naucio...a razno spamovanje i prenosenje rekla-kazala informacija mi je otrovalo vec mnogo tema...treba to spreciti dok je jos moguce...sve bih ja u spam sto nije informacija iz licnog iskustva....Brate ako pitam nekog o Afriki, i kaze mi to ti je sranje, ja nisam dobio odgovor...ali ako pitam pa mi kaze, to ti nije putni motor jer nema 6. brzinu onda mogu da stanem i zapitam se malo...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Gavrolini

a jel smem da kazem da je sranje jer nema 6. brzinu? :)

Panta Zemunac

 Ne znam ljudi, kako vi to gledate ali ja nikada ne ¾elim da smetnem sa uma da sam samo gost na bilo kojem forumu ako ga nisam sam otvorio ili kao suosnivaè uèestvovao u otvaranju!

Bio sam veæ na jednom koji ima te plusiæe ali do sada ih nisam koristio ali nisam ni drugima solio pamet kako treba i da li ih koriste!! ©to je najgore, neko se namuèi dok otvori mesto za dru¾enje svih nas a onda taj najvi¹e nastrada, gledajuæi da udovolji svima. Umesto da se mi dodvoravamo njemu, mora on nama...a da je tolerancije i razumevanja za suprotna mi¹ljenja, ne bi moralo niko, nikome da se ¹lihta.

noam chomsky

Ma bre ta aFrika je sranje, nije to putni motor sta god ti govorio neko..putni motor treba da ima 6 brzina i viskou putnu brzinu a to govno od motora nema ni jedno ni drugo...

eto, to nije prozivka nego informacija o kojoj bi valjalo razmisliti
lepota prirode je refleksija lepote nauke

UFF

Citat: Panta Zemunac poslato 27 Decembar, 2010, 18:19
Bio sam veæ na jednom koji ima te plusiæe ali do sada ih nisam koristio ali nisam ni drugima solio pamet kako treba i da li ih koriste!! ©to je najgore, neko se namuèi dok otvori mesto za dru¾enje svih nas a onda taj najvi¹e nastrada, gledajuæi da udovolji svima. Umesto da se mi dodvoravamo njemu, mora on nama...a da je tolerancije i razumevanja za suprotna mi¹ljenja, ne bi moralo niko, nikome da se ¹lihta.

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Gavrolini

cekaj bre noam.....ne mozes da ne priznas da su i sami afrikanci doprineli tome da ih ljudi malo podbadaju. Toliko hvale te afrike i podcenjuju motore da je to ljudima pocelo da smeta. Kao pre kad dodje BAJA sa golfom dvojkom dizelom. Jbg sve ostalo je krs samo golf valja. Tako su i afrikanci uradili. A na celu njih je jedan nama poznat koji je pre 3-4 godine kupio prvi motor i to je bila afrika. I onda on treba da sudi da je afrika najbolja. Doduse sad je kupio BMW i sad je afrika najbolja ali posle BMW. I ne moze onda neko ko je posedovao 20 razlicitih motora i ne slaze se sa tim da ne reaguje. Meni se konkretno taj motor ne svidja na izgled i jednostavno  ne ispunjava moje zelje. E sad verovatno nikad ne bih ni pomenuo papriku da se afrikanci ne skacu na svaku pomenu iste. Iskreno boli me tuki ko sta misli o mom motoru,ako je meni dobar. Ali kad neko udari na tebe kao licnost e onda je vec druga prica.

Panta Zemunac

Ma svako kupuje motor prema sebi ili prema svojim moguènostima...sad, da li materijalnim ili fizièkim, kao ¹to je kod mene sluèaj, manje bitno!

Ja sam jedan od onih koji cene Afriku ali samo u kontekstu vremena kada je stvorena.  Uzeo sam je zbog svoje visine a i polo¾aja sedenja. Smetalo mi je lo¹a prednja koènica kod trojke (jedan disk) i to ¹to nije (a ni ne treba) da bude startna. Vozim po BGDu gde su te, dve stvari veoma bitne...starnost na semaforu i zabadanje, kada te iseku oni koji uvek ka¾u ''pa nisam te video''!
Kasnije sam se upoznao sa ostalim vlasnicima i nastao je zez prama Tenera¹ima a onda i prema ostalima, sve dok nisam video da to neko shvata preozbiljno...toliko da su i cene veoma nerealne! Zapravo Afrika je na ¾alost postala biznis!! Do¹lo se do prenaduvavanja a sa druge, namenski taj motor i jeste dobar za to vreme i za potrebe, za koje  je i napravljena. Prevaziðena je zbog koènica, ubrizgavanja, te¾ine ali i dalje za nas, sa ovih prostora (gde niko nema servisnu knji¾icu), ona je sinonim za ¹tednju, jeftino odr¾avanje a i da mo¾e, makar na kratko i van asfalta (u gradu preko iviènjaka a na selu, preko staza i bogaza)!

Ali sve je to oti¹lo do ðavola kada je neko poèeo da shvata preozbiljno taj zez i sada eto frke i Afrike!!

Da, u pravu si, sada je za Lalajka najbolji BMW!! Hebajga, sutra æe biti neki treæi...

SSZGO

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Decembar, 2010, 17:14
da li i admini mogu biti banovani ?:)
moderatori ?:) evo sad recimo glasa 15 ljudi ... :)
i znachi sszgo nemoze pishe 3 dana ?:)
bnwahaha


i admini ce jednako biti tretirani auto-banom

jedini koji ne moze biti banovan je super-admin
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

Ti èe¹ biti prvi banovan jer si potro¹io sve fotke sa tangama...i gotovo!!! [djavo]

DebeliZmaj

pa da to jest onaj ko je uid=1 .. ili ti sszgo :)
:) iskusno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dr. Pop

MK Arhangel

SSZGO

ubaceni su novi smajliji


[facepalm]

facepalm

[ban]

ban

[skuter]

skuter

[dunce]

dunce
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor