Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gaspar poslato 22 Decembar, 2010, 11:52
Citat: Lazic poslato 22 Decembar, 2010, 03:21
Dosta je dva sata za edit, dobar nam je forum, nista vise ne cackajte, da ne pokvarite, aj sad svi na spavanje... E, da, trubim unaokolo, treba nam/meni smajli pogrebnika koji zadovoljno trlja ruke pre dvoboja, koji bi se zvao Topalovic, imao blizu oci i kukast nos, smatram da mi je neophodan za profesionalno obavljanje moje delatnosti, da zameni glupi smajli sa kokicama, i izgleda zajebano... [neampojma] [ludak] [neampojma] [ludak] [neampojma] [ludak] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Edit: A mozete i da me ignorisete... [rofl] [rofl] [rofl] `ku noc...

Lazicu, ovo je jedino sto podseca na pogrebnika




Daj sta das... [rofl] Samo je nesto mnogo veseo...

DebeliZmaj

pa i lazic je ``veseo`` da nekazemo gay ... kad vec analno prebira po sajtovima :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

b2man

ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Gašpar

Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.

lord_oblivion

Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.
+1
Nokia E61 (Simbian s60 v3, ugradjeni browser)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar

Citat: lord_oblivion poslato 23 Decembar, 2010, 01:17
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.
+1
Nokia E61 (Simbian s60 v3, ugradjeni browser)

Hm, sirok ekran pa ne valja.. Tu mi nesto nije jasno.
Kako ti otvara sajt? Otvara ovaj koji gledas preko kompa ili ti otvara onaj sa belom pozadinom?

kepo

Gaspare, problem ne resava uklanjanje zvezdica i pluseva, vec vi treba da se spustite na zemlju.
Mnogo ste se nalozili u svim temema i poceli da pisete samo da bi pisali.

WOLVERINE

Citat: kepo poslato 23 Decembar, 2010, 01:30
Gaspare, problem ne resava uklanjanje zvezdica i pluseva, vec vi treba da se spustite na zemlju.
Mnogo ste se nalozili u svim temema i poceli da pisete samo da bi pisali.

Pa ?   Gde je tu problem?   [offtopic]  Neverujem da su planirali neki naucni rad da naprave od foruma,,,  da bude sterilan??  Ima takvih foruma na pretek... ;) ;)

  Kad  cemo  [cheers] [cheers]  ? ? ?


Gašpar

Citat: kepo poslato 23 Decembar, 2010, 01:30
Gaspare, problem ne resava uklanjanje zvezdica i pluseva, vec vi treba da se spustite na zemlju.
Mnogo ste se nalozili u svim temema i poceli da pisete samo da bi pisali.

Promasio si temu, no nema veze, ovde te necemo banovati zbog toga.
Sta ima lose ako se na forumu pise?
Objasni mi samo kakav je forum na kome se ne pise? Ustvari, da li takav forum i postoji uopste i kakva mu je funkcija?

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Ima ovde par zagovornika koji bi ¾eleli da ovaj forum bude iskljuèivo tematski o bajkovima...ne shvatajuæi da su svi forumi mesta, pre svega, gde se ljudi dru¾e sa raznoraznim 'podtemama', ali ¾ivot je malkice ¹iri i ako se veæ toliko ljudi naðu na jednom mestu, za¹to ne bi raspredali i o vremenu, na primer...ALI SVE DOK SE TA RASPREDANJA VR©E U ''OP©TIM TEMAMA'' ili ti ''OSTALIM''... i ne me¹aju sa esencijom foruma...

Lo¹e bi bilo kada bi se u temi o Hondama, offovalo vremenom a to drugi ne bi mogli izbeæi a ovako, niko ne mora pregledavati ''ostale teme'' i zamarati sebe, njemu ne bitnim stvarima!

U ostalom, razni ljudi, na razni naèin vole motore, pa i ovaj forum!
Neko voli samo da ih vozi, neko da prati GP, neko samo 'u vidu zanata' da zaradi preprodajom delova ili popravkama...neko teoretisanjem, neko praktikovanjem i zaista je te¹ko svakome ugoditi.

DebeliZmaj

Svaki forum prolazi kroz razlichite faze. Da bi se stvorila neka kolichina ``struchnog`` materijala prvo je potrebno ljude motivisati
da pre svega redovno dolaze na forum. Ovo se postize time sto stalno ima novog sadrzaja pa ljude dolaze da makar vide sta ima,
sta je tamo neki napisao u offtopic i slichno. Sto vishe ljudi dolazi i pishe neshto bilo sta dolazi do grupisanja, kao gravitacija, grupe
korisnika koja samo raste raste raste. U nekom momentu do tada korisnici koji su manje ili nisu opshte pisali pocinju da se ukljuchuju
na ovaj (spamerski kao ja) nachin ili na neki drugi, kao sto je mladi gospodin, pripadnik ZELENE SEKTE, svoje nerviranje nekim forumom
drugim pretochio zapravio u tematiku ZELENA SEKTA i svoje pisanje jednostavno PRESELIO ovde i tamo neki forum koji ga je nervirao
ili ljude na njemu jednostavno LISHIO svog prisustva. takozvana doktrina ``NISAM, NECU`` nisam tu, necu sa tobom da pricham :)
Iz kolichine offtopic shuma i spama, vremenom pocnu da se izbijaju struchne teme, neki ljudi postaju priznati u grupaciji ljudi koju smatraju
sebi jednakima, ostali forumashi i do chijeg mishljenja im je zapravo jedno stalo. Povecanjem koncentracija struchnih i dobrih postova,
pa bili oni vezani za samu voznju (putopisi, putopisi ... ) ili vezani za tehnichki deo motora ( popravke, modfikacije, budzenja ) ili neke generalne
teme dovode do toga da ceo forum ``odraste`` i da sami korisnici jedni na druge utichu tako da se spam, lagano, polako, bez presinga,
maltene sam od sebe seli na ``ostale teme`` a pogotovo na ``chatujte ovde`` i razne satirichne teme tima ``humanitarne akcije`` i slichno :)
Tako da samo lagano, za neke procese je potrebno vreme, naravno ti mozesh da forsirash neke stvari i onda ne postizesh zapravo nishta a
mozesh i da pustish da stvari idu svojim tokom i da se same od sebe razviju.
Sjajno je sto se prave privesci, majice, to jacha ljudski, forumaski, osecaj pripadanja forumu, sve manje je priche ``vash forum`` nego postaje
``nash forum`` :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Zmaje, ako nastavis ovako da pises precises ti iz debelog minusa u debeli plus  ;D

DebeliZmaj

josh da imam zivaca za veliko slovo, zarez, tachka i ostalo ..
ma idi ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Mislim da ima naèina da se forum pribli¾i svima..
Recimo i u ''ostalim temama'' ima poneka, ba¹ dobra podtema...recimo npr. 'jevropejci' koja bi trebalo nesmetano da se nastavi ali one manje bitne bi mogle da se premeste u Recykle Bin...bez ièije ljutnje.
Da bi se stvorio fond dobrih tema, ovaj forum mora da ima i kvantitet a on se posti¾e frekfencijom èlanova i njihovim pisanijem...Ono pisanije koje nije 'za pamtiti' odlazi u RB a ostaje nam kvalitet.
Samo, postoji rizik ljutnje pojedinih, tipa ' a gde mi je post..ko ga je dirao itd..'. Sad, jare i pare...hm..

DebeliZmaj

nisam za to da se teme u ostale teme recikliraju
ikad.. pogotovo sto sve zajedno zauzimaju ni megabajt u bazi ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

b2man

Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.
telefon je ajfon. Tesko se krece kroz teme koje imaju vise strana. Dobra je i fora da postoji opcoja da te klikom na naslov teme baci na
poslednji neprocitan post, a ne na pocetak teme.
Naslovi tema su nekako nepregledni.
Sad sam u nekoj guzvi, ovo kuckam snogu. Ajd, veceras cemo da polemisemo natenane. Poz, Darko

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.
Citat: Gaspar poslato 23 Decembar, 2010, 01:14
Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 00:50
ne znam da li je neko ovo vec primetio, ali meni je forum nepregledan preko telefona. sve je nekako zbijeno. stalno kliknem na nesto pogresno.

Cekaj kakav problem imas? Opisi malo. Koj telefon je u pitanju?
Meni je na telefonu sve ok.

b2man

Au jbt, al sam napravio njesra. Sori. Ovo govori da sam u pravu. Hahaha

Gašpar