Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

jedan mali probolem ... mozda je problem do mog firefox
ali ne mogu da kliknem na ``Poruke od proshle posete`` kao da
ljer slike prelazi preko teksta a ne da je ispod :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Decembar, 2010, 11:50
jedan mali probolem ... mozda je problem do mog firefox
ali ne mogu da kliknem na ``Poruke od proshle posete`` kao da
ljer slike prelazi preko teksta a ne da je ispod :(


Kod mene sve u redu i ako koristim isto lisicu!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


despic

klasican divljak

DebeliZmaj

mora da je lobirala nadalina ...
sve sto ej cokoladno njoj je ..mmm
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Nadalina

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Decembar, 2010, 20:34
mora da je lobirala nadalina ...
sve sto ej cokoladno njoj je ..mmm

Nije Nadalina... ;D
Dzukela u podznaku

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dr. Pop

MK Arhangel

Nadalina

Dzukela u podznaku

SSZGO

zato sto planiramo sa soko starkom da pravimo coko keks u obliku motora...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Citat: sszgo poslato 19 Decembar, 2010, 13:47
zato sto planiramo sa soko starkom da pravimo coko keks u obliku motora...


Jos uvek niko nije reko forumasima da smo u pregovorima sa Bambijem i Soko Starkom???  :o

Dr. Pop

uuuhhhhhhhhhhuuuuuuuuu

èoko keks.....
jeeeeeeeeeeee
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
MK Arhangel

UFF


N_Trooper

Citat: 3006 poslato 07 Decembar, 2010, 15:59
Inaèe sam, pored ovog, aktivan èlan jo¹ jednog foruma, posveæenog samo Moto GP-u i superbajku, koji je, kao i ovaj, nastao proteravanjem onih koji se ne sla¾u za zvaniènim stavom (dodu¹e, ne sa BJB veæ SK foruma). Mogu da ostavim i link, ako je dozvoljeno.


Citat: Gaspar poslato 07 Decembar, 2010, 16:48
Inace, posto vidim da ste na free forumu, ako si ti vlasnik ili ako si sa vlasnicima u dobrim odnosima, mogu da vam ponudim da otvorimo sve iste teme ovde kod nas i da se preselite na siguran hosting, ukoliko ste zaintresovani naravno.

Pozdrav adminima, modovima i svim èlanovima ovog foruma.
Admin sam i èlan malog foruma o kojem je prièao 3006, a koji se bavi pre svega svetskim ¹ampionatima (Moto Gp, WSBK, WSS)...slièna prièa kao i vi, grupa mala (ali odabrana) je napustila jedan drugi forum zbog sujete, gordosti, zapostavljanja, diktatorskog stava sa njihove strane, a sve to nakon ¹to smo podigli taj pdf iz nièega i napravili ga na drugi najèitaniji pdf na celom forumu. Svejedno, èlanovi sa najvi¹e znanja i puni entuzijazma su otvorili novi forum preko freeforums.org (3006 je objasnio, da se ne ponavljam)...nama je bitniji kvalitet u odnosu na kvantitet.
Mislim da postoji prostor za neki vid saradnje izmeðu va¹eg i na¹eg foruma, za¹to da ne ? Marketin¹ki vid saradnje i preporuke u svakom sluèaju, iz razloga ¹to se ne gaðamo po prioritetu tema o kojima se vode diskusije. Neki predlog sa va¹e strane ?

DebeliZmaj

koliko platite da vam ne dodje zmaj u goste ?
pare ce biti upotrebljenje za ovaj server :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

N_Trooper

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Decembar, 2010, 13:25
koliko platite da vam ne dodje zmaj u goste ?
pare ce biti upotrebljenje za ovaj server :")


Po dogovoru  :)...

Gašpar

Citat: N_Trooper poslato 20 Decembar, 2010, 13:20
Citat: 3006 poslato 07 Decembar, 2010, 15:59
Inaèe sam, pored ovog, aktivan èlan jo¹ jednog foruma, posveæenog samo Moto GP-u i superbajku, koji je, kao i ovaj, nastao proteravanjem onih koji se ne sla¾u za zvaniènim stavom (dodu¹e, ne sa BJB veæ SK foruma). Mogu da ostavim i link, ako je dozvoljeno.


Citat: Gaspar poslato 07 Decembar, 2010, 16:48
Inace, posto vidim da ste na free forumu, ako si ti vlasnik ili ako si sa vlasnicima u dobrim odnosima, mogu da vam ponudim da otvorimo sve iste teme ovde kod nas i da se preselite na siguran hosting, ukoliko ste zaintresovani naravno.

Pozdrav adminima, modovima i svim èlanovima ovog foruma.
Admin sam i èlan malog foruma o kojem je prièao 3006, a koji se bavi pre svega svetskim ¹ampionatima (Moto Gp, WSBK, WSS)...slièna prièa kao i vi, grupa mala (ali odabrana) je napustila jedan drugi forum zbog sujete, gordosti, zapostavljanja, diktatorskog stava sa njihove strane, a sve to nakon ¹to smo podigli taj pdf iz nièega i napravili ga na drugi najèitaniji pdf na celom forumu. Svejedno, èlanovi sa najvi¹e znanja i puni entuzijazma su otvorili novi forum preko freeforums.org (3006 je objasnio, da se ne ponavljam)...nama je bitniji kvalitet u odnosu na kvantitet.
Mislim da postoji prostor za neki vid saradnje izmeðu va¹eg i na¹eg foruma, za¹to da ne ? Marketin¹ki vid saradnje i preporuke u svakom sluèaju, iz razloga ¹to se ne gaðamo po prioritetu tema o kojima se vode diskusije. Neki predlog sa va¹e strane ?


Pazi ovako, mozete da dodjete i da pisete ovde. Imacete sva prava moderatora u Moto Sport odeljku, a ja cu preurediti taj podforum po vasim zeljama, s tim da nema brisanja postova. Sta je napisano, ostaje napisano i to je tako  [cheers]
Dalje, ako ne zelite da se selite, mozete u potpis svih vasih koji su na ovom forumu da ostavite link ka MotoGP forumu i na taj nacin da se reklamirate, a samo zato sto nismo komercijalni forum i ne zelimo reklame u zaglavlju, jedino gde mogu postaviti vas baner je u sekciji Prijatelji na moto-vesti.com sajtu  [cheers]
Razmislite, pa odlucite sta vam odgovara  [cheers] [cheers] [cheers]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell