Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

3006


Gašpar

Samo kopiras link sa Youtube-a..

Inace, posto vidim da ste na free forumu, ako si ti vlasnik ili ako si sa vlasnicima u dobrim odnosima, mogu da vam ponudim da otvorimo sve iste teme ovde kod nas i da se preselite na siguran hosting, ukoliko ste zaintresovani naravno.

3006

Ma kakav vlasnik, ubijam radno vreme. To je mali, ali kvalitetan forum. Lièno ne poznajem nikog, ali pitaæu.

DebeliZmaj

ma nista loshe nisam hteo napishem .. valjda sam ja pregoreo na drugim forumima pa mi
sad lepo budem korisnik :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF



DebeliZmaj

uf pivo ... hm.. utorak ...
mozda se zabodem u balan-sero da vidim ekipu
posle 22h ... :) pa kuci zadnjim tranvajcem u 23:55 :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Znate, ja imam jedan problem pa ako znate da ga re¹ite... mislim, drugari smo pa rekoh  [neampojma] vi to bolje znate...
©ta da radim...U moju Hondu (Afrika) sam ubacio dve vijagre a ona nije htela da se digne na zadnjak...pa jel'ima pomoæi!?! [uuups]

Mislio sam da se i ovo tiæe foruma...problemi na¹ih motora a ako ne...onda bri¹ite.....mislim, vi bri¹ite ja neæu!! :-*

Lazic


SSZGO

#349
Citat: Panta Zemunac poslato 10 Decembar, 2010, 00:06
Znate, ja imam jedan problem pa ako znate da ga re¹ite... mislim, drugari smo pa rekoh  [neampojma] vi to bolje znate...
©ta da radim...U moju Hondu (Afrika) sam ubacio dve vijagre a ona nije htela da se digne na zadnjak...pa jel'ima pomoæi!?! [uuups]

Mislio sam da se i ovo tiæe foruma...problemi na¹ih motora a ako ne...onda bri¹ite.....mislim, vi bri¹ite ja neæu!! :-*

od 2 kom sto je ekstremno jaka doza afrika bi trebalo da dobije jako izrazen pritisak u glavi, znojenje (tj trosila bi vodu) i mozda lupkanje agregata

e sad
- nacin na koji ovo deluje zahteva da joj se svidja i put po kojem ide
ako je put krs, tzv odbojni skrndelj, ni 7 komada nece pomoci
takodje nervoza vozaca moze da pravi probleme

za najbolje efekte trosi se oko sat, sat ipo ranije, i jos je ok ako u hladnjak dodas litar vode u tih sat, sat ipo vremena

a da, i naravno postoji mogucnost da je fejk
ja cu mozda poceti da valjam na crno :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

Ja sam prijavio problem a ti predlog za pobolj¹anje ...i posle neka nam neko ka¾e da smo oma¹ili temu ili da off/ujemo! [stop]

DebeliZmaj

kako je to loshe kad sa 29god ti vec trebaju
plave pilulice... :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Decembar, 2010, 15:51
kako je to loshe kad sa 29god ti vec trebaju
plave pilulice... :(


znamo bar kome ne trebaju
zmaj nema potrebe za time, sve zmajice nikud ponikoshe
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

noam chomsky

Predlog:
Treba uzeti u obzir izbacivanje iz anonimonsti + i -, tj. oni koji ih daju. Mislim da je fer da ako nekoga minusujes treba da se zna da si to uradio i da ako ti to minisovani covek zatrazi mozes da mu objasnis zasto...Desi se da neko ima potpuno opravdan razlog za minus (recimo surovi off u temi ili licno shvatanje necije sale), a neko drugi nema, pa da se ne bi ljudi svadjalai i objasnjavali javno, ako budu imali uvid u to ko ih je minusovao mogli bi direktno na pp da se objsane jedan drugom...Ocigledno je da ima ovde ljudi koji se poznaju od ranije i da nemaju svi bas rasciscene odnose. Ovo naravno ne moze da se promeni nikakvim delovanjem foruma, to oni moraju sami,ali mislim da bi ovakva postavka eliminisala javno obracunavanje ovih ljudi jer to samo kvari sve vise i vise tema...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

pit



        A sto ja ne mogu da dajem pluseve i minuseve....podelio sam nekoliko i kraj.Mislim kolka je kvota dnevno?

Lazic


Lazic

Citat: noam chomsky poslato 13 Decembar, 2010, 13:02
Predlog:
Treba uzeti u obzir izbacivanje iz anonimonsti + i -, tj. oni koji ih daju. Mislim da je fer da ako nekoga minusujes treba da se zna da si to uradio i da ako ti to minisovani covek zatrazi mozes da mu objasnis zasto...Desi se da neko ima potpuno opravdan razlog za minus (recimo surovi off u temi ili licno shvatanje necije sale), a neko drugi nema, pa da se ne bi ljudi svadjalai i objasnjavali javno, ako budu imali uvid u to ko ih je minusovao mogli bi direktno na pp da se objsane jedan drugom...Ocigledno je da ima ovde ljudi koji se poznaju od ranije i da nemaju svi bas rasciscene odnose. Ovo naravno ne moze da se promeni nikakvim delovanjem foruma, to oni moraju sami,ali mislim da bi ovakva postavka eliminisala javno obracunavanje ovih ljudi jer to samo kvari sve vise i vise tema...

Primetio sam da kod nekih ljudi, je potpuno nebitno sta pisu, dobijaju - svakako... Stvar navike, vremenom provalis, ko koga ne voli, pa ne obracas paznju... Bolje nego da se stalno hvataju za gusu po temama... Sta ces, greske u matrixu... [rofl]
ALI, BRE, TREBA NAM VISE +++++++++++... :'( :'( :'(

pit


Citat: Lazic poslato 13 Decembar, 2010, 13:34
mnogo mala...

                    Znas da sam procitao na bjb izjavu jednog kretena koji trazi da mu odobre da daje minuse u dekadama tj po 10 i 50 odjednom jer je neko napisao nesto sto se njemu ne svidja.

Lazic

odlicna ideja, ovako mi za 50 minusa treba 20dana... Nije mu palo napamet, da ce moci i njemu isto tako... Jao, pa to je inflacija --------... Jedan novi minus, vredi 10 starih... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Plata 25 novih minusa, malo li je...