Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

A sta ako nema sestru? ;D

Salu na stranu, mislim da bi bilo stvarno znacilo da se otvori podforum u tim oglasima i da se to malo sortira.
Forum je vec postao dovoljno ozbiljan i trebalo bi malo pocistiti po kuci pre nego sto dodju novi manijaci ;)

CBRR1

Citat: Major poslato 05 Februar, 2013, 13:24
A sta ako nema sestru? ;D

Salu na stranu, mislim da bi bilo stvarno znacilo da se otvori podforum u tim oglasima i da se to malo sortira.
Forum je vec postao dovoljno ozbiljan i trebalo bi malo pocistiti po kuci pre nego sto dodju novi manijaci ;)
ja da sam na mestu admina,prepustio bih ti taj deo posla,i potrebno je to pre svega,jer ima svega i svacega u prodajem,motor pa oprema pa labrador i tako u krug....

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Citat: CBRR1 poslato 05 Februar, 2013, 13:29
ja da sam na mestu admina,prepustio bih ti taj deo posla,i potrebno je to pre svega,jer ima svega i svacega u prodajem,motor pa oprema pa labrador i tako u krug....

Malo je dosadan posao ali nista strasno, a realno znaci ljudima kad hoce da pogledaju samo prodaju motora odu u tu kategoriju, recimo da pogledaju opremu odu u drugu i tako.

Citat: njanja poslato 05 Februar, 2013, 13:31
onda mu opalimo brata  [gej] [gej]

Ja cu preskociti :P :P :P

CBRR1

Citat: njanja poslato 05 Februar, 2013, 13:31
onda mu opalimo brata  [gej] [gej]
a ako nema  brata..onda vi koji ste jedinci,dobro razmislite da li hocete da date oglas licitacije... :D

hpg

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2013, 13:18
Mogli bi da napravimo i podforum Licitacija
...

Ako budete stavljali Licitaciju, uz macimalnu pocetnu cenu stavite i minimalni iznos za licitaciju, tipa 100 din za opremu i 1000 za motor, da ne bude +1din (uuu al sam ga zajebao).

Naravno, ko ponudi manje od minimalnog iznosa, ponudi i sestru. ;D
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

eclipse4

predlog jedan,

mozda bi bilo interesantno da se napravi anketa na forumu,ko sta vozi od motomanijaka,tj svaki clan moze da odabere samo jedan ili dva od ponudjena odgovora koji ce biti u anketi.
anketa ne mora da obuhvata sve motore sveta ;) ako je previse ali bar ove najpoznatije i najcesce marke motora.

kad kazem ko sta vozi od motora,ne mislim da anketa sadrzi odgovore poput 1000 ili 50 kub to ili to godiste itd,vec samo honda,suzuki kawasaki....

bilo bi lepo videti statistiku koja marka motora preovladava na forumu.

i hvala na razmatranju.

UFF

a sta ce oni koji voze nekoliko razlicitih proizvodjaca?

eclipse4

#2248
upravo sam to i reko,moze se odabrati do dva motora ili samo onaj za koji mislite da vam je najbolji od svih.

jer ako ostavimo mogucnost da se odabere 10 razlicitih motora,onda neko moze namerno "zloupotrebiti" anketu,mada ne vidim razlog zasto bi.
neke ideje ostavljam i vama ;)

ili moze i ovako da glasi anketa ako cemo da bude zanimljivija recimo
marka:xxxxxxx
kubikaza1: 50-599
kubikaza2: 600-1400 (ovo je samo primer)

recimo vozite motor od 125 kub. on onda spada u kubikaza 1

u sve to mozete da dodate i godiste nesto slicno kao kubikazu,od-do   i  od-do  itd...da se ne ponavljamo.

meni bi ovo bilo bas zanimljivo cisto radi statistike ;)

ili jos da dodamo i godine motomanijaka (isto od do) i tu dodjemo do jos boljih rezultata i zanimljivosti,odnosno saznati ka cemu stremi omladina a ka cemu manijaci u godinama hehehe

Major

Ja te ankete nikad ne popunjavam ozbiljno ;D

A sta bi za predlog u rubrici moto oglasi??

Bori¹a

@eclipse

npr ja vozim hondu 49cc i ti vozis cbr600rr i sad smo mi isti po toj anketi jel?

glupo

bolje je ovo da oglasi imaju oprema, rezervni delovi, potrosni materijal itd ;D

eclipse4

upravo tako,nema veze sto vozis 49 kubika,radi se o tome da vidimo statistiku koja se marka najvise vozi.
uostalom dosta sam uprostio gornji post,nadam se da si ga procitao,ako admini ili moderatori imaju volju da tome dodaju i kubikazu etc,ja nemam nista protiv.

meni bi bilo zanimljivo da vidim koja je marka motora vodeca na nasem forumu.

perlx


eclipse4


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

Vidim da u poslednje vreme ima dosta novih clanova.Mnogi od njih ne znaju kakav je
forum pa kad krene zajebancija oni nisu svesni toga pa dolazi do problema.Shodno tome
predlazem da pri registraciji bude napomena kakav je ovo forum.Da postoji kucica za stiliranjem da
je saglasan sa pravilima i ljudima na forumu da ne bi doslo do ne zeljenih sukoba.
Ne razumem ljude koji su preozbiljni koji ne znaju da razlikuju salu od zajebancije sa ozbiljnoscu.
Hvala

Taraba

Nešto na fazon "Saglasan sam da registracijom na ovaj forum prihvatam da me svi malo tovare i da mi kače mačke u sve moje teme"?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


metarex

PAJO IMAM IDEJU!!!! [slavlje] [slavlje] [slavlje]
kako bi bilo da se teme tipa tecna kompresija brisu posle nekog perioda ( citaj posle provale) [pomazi_me]
to bi bilo jako korisno za odrzavanje poseta i morala manijaka ;D ;D ;D ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gašpar

Ma nema potrebe da se brisu, te teme imaju po 30-40 strana i niko ne cita do kraja, nije lud  ;D

Bitnije je napraviti neki sajt gde postoje sve informacije o kompresiji, a i to cu ubrzo odraditi  ;D