Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

hpg

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

ЯЭВОЛУТИОН

imam ja univerzalnu...."platicutimozdasledeciputpivoakomitozavrsis" u kombinaciji sa "akoneuradiskadbudesdoteraomotordomenenemojdasenadas" i "poslecedabolipuno"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

#2222
Citat: Ga¹par poslato 10 Januar, 2013, 17:50
Zato sto su PP privatne, pa ih samo ti mozes citati.



mislim da bi zeleni mogli izmedju sebe malooo da se porazgovarajuuuuuuuuu
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Citat: balcan girl poslato 14 Januar, 2013, 07:16
Citat: Ga¹par poslato 10 Januar, 2013, 17:50
Zato sto su PP privatne, pa ih samo ti mozes citati.



mislim da bi zeleni mogli izmedju sebe malooo da se porazgovarajuuuuuuuuu

Daj onda, otkrij mi tajnu kako da citam tudje poruke?

Major

Ako imas direktni pristup bazi mozes da citas sve pp ;)

Gašpar

Citat: Major poslato 14 Januar, 2013, 14:10
Ako imas direktni pristup bazi mozes da citas sve pp ;)


Nisam mislio hard core, tako mogu da vam poskidam sve podatke, ovako sam mislio da ne mogu da èitam :D

Postoji jo¹ jedan naèin, ali to je da bude¹ onako, najgori  ;D

balcan girl

ja sam rekla porazgovarajte izmedju sebe. Od mene toliko. :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 14 Januar, 2013, 19:00
ja sam rekla porazgovarajte izmedju sebe. Od mene toliko. :D
Auuu ¹ta si im rekla.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Irena aludira na to da pojedini adminiStratori koriSte naZakonito koriste privileGiju da citaju privatne pOruke  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

PP trebaju da budu bas to PRIVATNE PORUKE i u sustini niko ne bi trebalo to da zloupotrebljava.

Uncle Bob

Pa jebi ga ako nisu privatne daj onda da svi imamo pristup,bezveze.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: revolution poslato 17 Januar, 2013, 10:52
Irena aludira na to da pojedini adminiStratori koriSte naZakonito koriste privileGiju da citaju privatne pOruke  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

:o [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Chris_SM

Ne bi bilo lose da samo mi forumasi vidimo slike sa foruma ;)

Gašpar


Major

A jel bi moglo da se u rubrici moto oglasi - prodajem izdvoji jos jedan podforum u kome ce se postavljati samo motori koji se prodaju, a sve ostalo da ide kako i jeste?
Drugar dosao da pogleda sta ima u ponudi i kaze brate ovde je sve zbrkano, motori, jakne, privesci, delovi,... Mogu ja da se bakcem s tim ako vas mrzi - mislim da bi znacilo ljudima.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Citat: Major poslato 05 Februar, 2013, 11:39
A jel bi moglo da se u rubrici moto oglasi - prodajem izdvoji jos jedan podforum u kome ce se postavljati samo motori koji se prodaju, a sve ostalo da ide kako i jeste?
Drugar dosao da pogleda sta ima u ponudi i kaze brate ovde je sve zbrkano, motori, jakne, privesci, delovi,... Mogu ja da se bakcem s tim ako vas mrzi - mislim da bi znacilo ljudima.
[thumb_up]
odlicna ideja ali ako prave za motore onda neka naprave delovi,oprema,zastita... bla bla bla
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: njanja poslato 05 Februar, 2013, 13:06
odlicna ideja ali ako prave za motore onda neka naprave delovi,oprema,zastita... bla bla bla

Mislim da bi i za¹tita mogla da se podeli na dva podforuma. Wink, wink, nudge, nudge, say no more!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Mogli bi da napravimo i podforum Licitacija
S tim da bi morala da se odredi macimalna pocetna cena da ne bi tu otvarali teme kao licitacija a cena kao i u oglasima
Jos jedan problem je sto ako po zavrsetku licitacije koja se zavrsi za malu kintu kupac nece da proda motor
Sta onda?
Osim trajne zabrane da vise ikad licitira mozda da mu opalimo i sestru? :D