Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

npr: Prodajem Laverdu '84 cena 25.000€
Pet dana se svi sprdaju sa cenom i nakon toga prodavac (njemu hitno) stavi poèetnu cenu malo ispod realne da ne bude
mnogo u gubitku i datum i vreme isteka licitacije.
npr: Laverda '84 - LICITACIJA - Poèetna cena 18.500€ - datum 20.01.2013 u 15h
Kreæu ponude i onaj ko najvi¹e ponudi do isteka licitacije njegova.. ako niko ne ponudi ni¹ta onda prodavac obnavlja licitaciju sa ni¾om poèetnom cenom ili odustaje..

Tako nekako..
p.s. Nadam se da nikom neæe pasti na pamet da prodaje Laverdu preko licitacije na forumu, naveo sam istu èisto da bude zanimljivo..
licitacija treba slu¾iti za ne¹to manje vredno i potrebno prodavcu..

ЯЭВОЛУТИОН

Mene zanima opcija REPORT SPAM na Privatnim Porukama...zasto te opcije nemam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Zato sto su PP privatne, pa ih samo ti mozes citati.

@con3: Izvodljivo je, ali mod mora da se prepravlja, a ja sam u ogromnoj guzvi. Bice jednog dana, obecavam  ;)

pit



      A mene zanima da kad te neko stavo na ognore to bude za sva vremena ....odnosno da ne moze da skine ignore bez saglasnosti svih urednika.Ovako se neki pojedinci kurce kako su nekog stavili na ignore a u stvario cim krene diksusija ko zadnje funjare skidaju ignore da bi videli o cemu se radi.Mislim ako lazu sebe neka lazu zabole me ona stvar ali nemoj da lazu ceo forum.
          Ovo sam najozbiljnije napisao i voleo bih da se sprivede u delo ako je moguce ikako.

con3

Citat: Ga¹par poslato 10 Januar, 2013, 17:50
Zato sto su PP privatne, pa ih samo ti mozes citati.

@con3: Izvodljivo je, ali mod mora da se prepravlja, a ja sam u ogromnoj guzvi. Bice jednog dana, obecavam  ;)
Hvala Gaso [thumb_up]

Joker

Citat: pit poslato 10 Januar, 2013, 17:57


      A mene zanima da kad te neko stavo na ognore to bude za sva vremena ....odnosno da ne moze da skine ignore bez saglasnosti svih urednika.Ovako se neki pojedinci kurce kako su nekog stavili na ignore a u stvario cim krene diksusija ko zadnje funjare skidaju ignore da bi videli o cemu se radi.Mislim ako lazu sebe neka lazu zabole me ona stvar ali nemoj da lazu ceo forum.
          Ovo sam najozbiljnije napisao i voleo bih da se sprivede u delo ako je moguce ikako.

Ne moye, jer ta osoba koja te stavila na igrone, je uradila to iz licnog razloga. Tako da moze da izabere da taj ignore skine... Ne moze da se trazi od admina da ti budes nekom ignore, ako na to mislis...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit



  Ne,nego mislim ako me je stavio na ignore jednom da to bude za sva vremena tj da ne moze kad krene diksusija on skine ignore i komentarise  moje postove.Mislim kakav je to ignore.Znaci ko nekoga stavi na ignore vise da ne moze da ga deignorise tj samo ako zamoli urednike.

Joker

Ne moze, svako ko izabere da nekoga stavi na ignore, taj ima izbor i to da skloni... Stvar izbora...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

a neki su toliko pametni pa misle da sko ih neko stavi ne ignore, ne vid injihov post kada ga neko citira....pa ja nazalost moram da procitam kojaekve baljezgarije iako je pojedinac stavljen an ignore....ja znam da to ne moze da se resi....Joker objasni mu ja sam ga stavio na ignore, a meni stizu njegovi PP...koje ja ne zelim da citam...pa ako moze bar da se prebaci u spam, jer to i jeste.

hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

  Ma ok pretpostavio sam da ne moze ...ovo je cisto bilo pitanje ko ima koliko moral i da li ima rec.Ja sam stavio jednog na ignore i mnogo mi lepo ...sa jos jednim sam  preko pp sklopio lep dogovor da me ne komentarise jer me njegovi komentari nerviraju i to za sad funkcionise.E alli ovaj nabrbljiviji je i najnedokazaniji i ne popusta....iskreno se nadam ako procita ovo a zna da se na njega odnosi da ce da m i se skine s vrata za sva vremena.Eto tolliko.
     

Boban_m


perlx

Citat: SSZGO poslato 10 Januar, 2013, 12:46
sszgo je potrosio malo vremena i unapredio video prikaz za sajtove vimeo, facebook, i youtube, vece prozorce i novina je sto vimeo do sada nije ni radio, a daje najkvalitetnije video fajlove...
Ovo ti je promaklo, na dnu stranice:
Embedding by Aeva Media, © Wedge
Embedding by Aeva Media, © Wedge

Havarisan

Citat: pit poslato 10 Januar, 2013, 20:24
  Ma ok pretpostavio sam da ne moze ...ovo je cisto bilo pitanje ko ima koliko moral i da li ima rec.Ja sam stavio jednog na ignore i mnogo mi lepo ...sa jos jednim sam  preko pp sklopio lep dogovor da me ne komentarise jer me njegovi komentari nerviraju i to za sad funkcionise.E alli ovaj nabrbljiviji je i najnedokazaniji i ne popusta....iskreno se nadam ako procita ovo a zna da se na njega odnosi da ce da m i se skine s vrata za sva vremena.Eto tolliko.
     
cisto da moze da procita ko hoce

Panta Zemunac

Hocemo promene i to odmah....promene i samo promene!
I neka se menja i ¹to ne treba i tako to, neka se menja.....da, i to mo¾e da se promeni odnekle-donekle bre!
Sve bre po spisku da se izobrne i promeni...

eto ja glasao a vi kako 'ocete ali samo menjajte bre!!

Lazic

Citat: revolution poslato 10 Januar, 2013, 20:21
a neki su toliko pametni pa misle da sko ih neko stavi ne ignore, ne vid injihov post kada ga neko citira....pa ja nazalost moram da procitam kojaekve baljezgarije iako je pojedinac stavljen an ignore....ja znam da to ne moze da se resi....Joker objasni mu ja sam ga stavio na ignore, a meni stizu njegovi PP...koje ja ne zelim da citam...pa ako moze bar da se prebaci u spam, jer to i jeste.

hvala

Citat: pit poslato 10 Januar, 2013, 20:24
  Ma ok pretpostavio sam da ne moze ...ovo je cisto bilo pitanje ko ima koliko moral i da li ima rec.Ja sam stavio jednog na ignore i mnogo mi lepo ...sa jos jednim sam  preko pp sklopio lep dogovor da me ne komentarise jer me njegovi komentari nerviraju i to za sad funkcionise.E alli ovaj nabrbljiviji je i najnedokazaniji i ne popusta....iskreno se nadam ako procita ovo a zna da se na njega odnosi da ce da m i se skine s vrata za sva vremena.Eto tolliko.
     


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ali ja vas stvarno obojicu volim, prava deca, jo¹ malo pa ko ja... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

I eto, ja necu ali moram, jer se uvek neko napravi pametan pa citira....i posle Perica ubica. Neo jel mogu da prebacim nekako necije poruke u spam i to za stalno...na Gmailu imam neke koji se direktno prosledju u kantu, gde im je i mesto.
Izvinjavam se admin timu sto sam dosadan, ali stvarno bi reciklirao odredjeno poruke po automatizmu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

moze i ovde... Ali koristimo farbachevu sifru.  :p

Plazma Keks