Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden


Lazic

Citat: balcan girl poslato 25 Decembar, 2012, 01:21
ovako ja znam licno i jokera, i celavog freza majstora tj. revolutiona, i wolwerina, i pita, i nadu, i chea, i uffa, i gaspara, i kengura, i lazica, i poison, i tarabu, i bukvalno vise od pola foruma i sve VAS volim i napusite se svi meni kurca ja sam ovde dosla da se zezam i druzim i uzivam i kome se ne svidja mars u picku materinu i tacka :D :-*

Hvala ¹to preseèe, inaèe bi bilo i mrtvih... :o :-*

Admiin

Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 02:08

         Brate ne volim te male ulizice koje samo potprckuju i izmaknu se ....i kao musko i kao covek su 0.Inace temu sam i zapoceo sa ciljem da se unapredi ovaj forum ako moze i da se manemo svi vredjanja i prvokacija ali jednostavno ispada da je to  nemoguca misija.
Ako ga ti ne unapredis niko nece.

Admiin

Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 00:59

                  Nema sta duhovita opaska u pravom trenutku ....moguce je da sam ja u zabludi ali ko je onda taj Admiin.....i ne koriste li se svi ostali urednici tim nikom kao i Mtomanijak da ne nabrajam jos  ;)
JA SAM NAAAJVECI ADMIN OD SVIH ADMINA I AKO NE BUDE MIR NA FORUMU MORACU DA BANUJEM SVE !!!!!!!   XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

[djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]

Lazic


WOLVERINE



Gvozden

 [obesiose] Admin akbarrrr . Admin akbarrr....  [klanjam_se] [klanjam_se]

Lazic


CBRR1

Gde si pite napusis mi se ko zec kelerabe...PITE NA TEBI JE DA ODLUCIS JEL SAM BANOVAN...? ;D

Lazic


CBRR1

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2012, 17:31
Gde si ti video zeca da pu¹i kelerabu...??? [facepalm]
hoces da kazes,da sam pogresio,gde si pite napusi se deteline...Lazicu...

CBRR1


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

CBRR1


pit

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 17:27
Gde si pite napusis mi se ko zec kelerabe...PITE NA TEBI JE DA ODLUCIS JEL SAM BANOVAN...? ;D


   Gde si bre Cbr smouking mi se trave iza kuce......

CBRR1

Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 17:46
Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 17:27
Gde si pite napusis mi se ko zec kelerabe...PITE NA TEBI JE DA ODLUCIS JEL SAM BANOVAN...? ;D


   Gde si bre Cbr smouking mi se trave iza kuce......
Gde si pite smoukingujem ti se kite...BAN ZA PITA..JUUU UVREDIO SAM SAMOG SEBE... :D :D :D

pit

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 17:49
Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 17:46
Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 17:27
Gde si pite napusis mi se ko zec kelerabe...PITE NA TEBI JE DA ODLUCIS JEL SAM BANOVAN...? ;D


    Gde si bre Cbr smouking mi se trave iza kuce......



Gde si pite smoukingujem ti se kite...BAN ZA PITA..JUUU UVREDIO SAM SAMOG SEBE... :D :D :D


       Ja sam i engleski morao da pogresim za svaki slucaj.

Nadalina

Zapravo, pite, ovo moze da se protumaci k`o da si transkribovao engleski tekst! ;D
Pa ti vidi..... [rofl]
Dzukela u podznaku

Lazic