Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Che poslato 25 Decembar, 2012, 01:19
Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 01:16
          Naravno svi ste dobro dosli svi sem ovog pametnjakovica Che-a ...njemu sam vise puta rekao da mi se ne obraca al covek eto uporasn i nedokazan..

Hvala q pa Cheu ne treba nista od tebe a ponajmanje tvoje pivo.
Mozes goste da sluzis i doruckom kao sto si radio na predhodnim forumima dok te nisu oterali.  [srednjiprst]

      Pa i tebe su oterali ne samo mene a ti si tamo bio i urednik kolko se secam i to onaj zajebani sto je banovao sve redom a na kraju i sam dobio pedaliu.

balcan girl

ovako ja znam licno i jokera, i celavog freza majstora tj. revolutiona, i wolwerina, i pita, i nadu, i chea, i uffa, i gaspara, i kengura, i lazica, i poison, i tarabu, i bukvalno vise od pola foruma i sve VAS volim i napusite se svi meni kurca ja sam ovde dosla da se zezam i druzim i uzivam i kome se ne svidja mars u picku materinu i tacka :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

zaboravih da kazem saznala sam sad na zurci kod pei familije znam i cheovog caleta :P bio na mojoj zurci u jagodini :D che pozdravi tatu od mene punoooo :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pit


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

NesaFZR

pite,oladi malo,samo da dodam da licno poznajem pita i da je ok lik,spustite loptu malo,koji ce vam k.. svadja i rasprava,hi smo bajkeri [cheers]

Gvozden

Dokon um djavolje igraliste......a kad opet napada sneg...qq

balcan girl

onda gvozdene cu svima da podelim brojeve da stanu u red pa izvolite :D :P ups da se izvinem pre svega ljilji pei jer ce sad da mi kaze da sam æure i da se lose izrazavam :D ljubim ljiljoooo  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gvozden

 ;D ;D ;D ;D ;D
jbg propustio inicijaciju sad samo u matine i u prvi red pa da navijam....

CBRR1

A i ti pite se primas na svaciju provokaciju...

pit

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 01:59
A i ti pite se primas na svaciju provokaciju...

         Brate ne volim te male ulizice koje samo potprckuju i izmaknu se ....i kao musko i kao covek su 0.Inace temu sam i zapoceo sa ciljem da se unapredi ovaj forum ako moze i da se manemo svi vredjanja i prvokacija ali jednostavno ispada da je to  nemoguca misija.

CBRR1

Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 02:08
Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 01:59
A i ti pite se primas na svaciju provokaciju...

         Brate ne volim te male ulizice koje samo potprckuju i izmaknu se ....i kao musko i kao covek su 0
uuuu lepo receno za tog clana..!!!!!!!!!!!!!!!!!

pit

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 02:11
Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 02:08
Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2012, 01:59
A i ti pite se primas na svaciju provokaciju...

         Brate ne volim te male ulizice koje samo potprckuju i izmaknu se ....i kao musko i kao covek su 0
uuuu lepo receno za tog clana..!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

        Pa sta cu kad sam iskren...i stojim sam ispred svoji reci ne krijem se ko devojcica iza tudjih skutova......sve glumeci nekog baju.

Gvozden


pit

Citat: Gvozden poslato 25 Decembar, 2012, 02:26
A da mi banemo u sredu na bureke?

    Pa ti odavno obeca da dodjes pa te nema......moze u sredu.

Gvozden

ako se ubacim kao slepi putnik eto me.....Drugar ima neki posao u zavodu...a U PK nisam ishao cekam da malo sidje sneg pa sam redovan cele godine..

Samo nemoj da nas bijesh  i pokazujesh na punta!
Obuci cemo
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41G4aVGtl3L._SX342_.jpg

pit


      A nee nisi prati ona casu ja u svrhu fizickog obracunavanja koristim samo ...

KatzeLacht